MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 11 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 11 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrAquario

Post #1 Ocena: 0

2018-03-15 15:51:34 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...ponieważ do losowania zostało już tylko 10 dni podbijam temat zachęcając wciąż do wzięcia udziału w loterii.

W pierwotnym założeniu sprzedaż losów miała być prowadzona do niedzieli 25 marca, z pewnych przyczyn sprzedaż on-line jestem zmuszony zamknąć dzień wcześniej a mianowicie 24 marca godz.23:59, dlaczego? Otóż w niedzielę 25 marca w Polskim Ośrodku Katolickim w Wolverhampton jest organizowany Wielkanocny Festyn pod nazwą „Świąteczne łowy z niespodzianką” na którym to dzięki uprzejmości Kierownictwa, oprócz innych zaplanowanych atrakcji została mi umożliwiona sprzedaż tych że właśnie losów, w tym samym dniu, również w obecności Pracowników POK odbędzie się losowanie wspomnianej konsoli. Cena losu to tylko 5funtów, każdy może zakupić dowolną ilość zwiększając tym samym szansę na wygraną, wpłat dokonujemy na GoFundMe lub mój PP: rc.aquarius@googlemail.com a następnie w wiadomości PW proszę o podanie imienia, nazwiska i nr tel.

dokonując zakupu:
3 losów – 1 gratis
5 losów – 2 gratis
10 losów – 5 gratis

zapraszam serdecznie, nowiutka konsola PS4 wraz z grą FIFA18 i dodatkowym kontrolerem czeka na szczęśliwego zwycięzcę, zrób sobie lub komuś bliskiemu wspaniały prezent Wielkanocny *YAHOO*

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #2 Ocena: 0

2018-03-16 02:05:26 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...bez zbędnych szczegółów

w naszej licytacyjnej płytotece zaczyna robić się "ciasno"
odzew ze świata muzycznego przerasta powoli moje najśmielsze oczekiwania, dlatego jestem zmuszony lekko podkręcić tempo wystawiając kolejne dwie płyty

tym razem "pod młotek" idzie Lady Pank

Obrazek

płyty oczywiście podpisane przez samych Muzyków

przypominam też, że trwa licytacja "Nowego albumu" Kombi

Obrazek

szczegóły na Coast2Coast zapraszam *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-03-21 20:18:50 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

LUDZIE !!! Wpadłam podbić temat i poinformować, że na chwilę obecną dzięki sprzedaży losów na konsolę udało się już pokryć koszty samej konsoli. *THUMBS UP* Brawo WY *KISSING*

Nie koniec na tym. Aquarius ma już 115 funtów dzięki losom, które pójdą na operację dla Remka. Mamy czas do niedzieli, żeby nabyć jeszcze losy. Pomożemy i przy okazji może dopisze nam szczęście i uda się wygrać konsolę.


Cena losu to tylko 5funtów, każdy może zakupić dowolną ilość zwiększając tym samym szansę na wygraną, wpłat dokonujemy na GoFundMe lub PP: <a href="mailto:rc.aquarius@googlemail.com" target="_new">rc.aquarius@googlemail.com</a> a następnie w wiadomości PW do Rafała podajemy imię, nazwiska i nr tel.



Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #4 Ocena: 0

2018-03-21 20:35:00 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...dzięki Ewa, dodam tylko od siebie, że wciąż licytujemy trzy płyty wraz z autografami: Kombi „Nowy rozdział” oraz dwie płyty Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty” i „Bursztynowa kolekcja”

mamy już nasz Grupowy rekord cenowy gdyż „Zawsze tam gdzie Ty” osiąga na chwilę obecną cenę 45 funtów a do końca licytacji jeszcze 9 dni

*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #5 Ocena: 0

2018-03-22 00:34:09 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

aktualizacja

25 funtów - Andrzej G.
wpłata przez GoFundMe

razem 425 funtów

dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #6 Ocena: 0

2018-03-22 01:24:13 (6 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Choćby 1000 dzieci cierpiało i choćbym miał i 100 milionów żeby rozdać...
Dlatego, że Aquarius tutaj działą nie wpłacę ani pensa.
Piszę to dla siebie i dla ludzi, którzy tego typa nie znoszą.
Zapodaj Efka, wspaniała dziewczyno, inna akcję chętnie wpłacę...
Albo podaj mi priv swoje konto dla tego dziecka...Też wpłacę.
Aquariusowi to jak Rydzykowi:-M]

Uwaga moderatora: Post edytowany. Efka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #7 Ocena: 0

2018-03-22 01:34:31 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-22 01:24:13, DADAM1986 napisał(a):

Aquariusowi to jak Rydzykowi:-M]



...sugerujesz, że coś z tego mam???
żal mi cię dziecko *DONT_KNOW*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-03-22 07:15:55 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-22 01:24:13, DADAM1986 napisał(a):
Choćby 1000 dzieci cierpiało i choćbym miał i 100 milionów żeby rozdać...
Dlatego, że Aquarius tutaj działą nie wpłacę ani pensa.
Piszę to dla siebie i dla ludzi, którzy tego typa nie znoszą.
Zapodaj Efka, wspaniała dziewczyno, inna akcję chętnie wpłacę...
Albo podaj mi priv swoje konto dla tego dziecka...Też wpłacę.
Aquariusowi to jak Rydzykowi:-M]

[ Ostatnio edytowany przez: <i>DADAM1986</i> 22-03-2018 01:27 ]




Dadam. Napisze tak. To nie ja zapodalam akcje ale Aquarius. To raz. Dwa NIGDZIE NIE JEST NAPISANE, ZE JEST PRZYMUS WPLACANIA PIENIEDZY . Ja nie musze sympatyzowac z prowadzacym akcje, zeby ta akcje popierac. W tym przypadku nie chodzi o moja sympatie do Aquariusa lub jej brak. Tu chodzi o jego brata, a on jest w ciezkiej sytuacji. Jak dlugo Aquarius bedzie uczciwie rozliczal pieniadze i jak dlugo bede widziec, ze akcja jest prowadzona rzetelnie fakt, ze w przeszlosci uzytkownik zaszedl komus za skore nie ma dla mnie znaczenia. W takich kwestiach wazne jest dla mnie rozgraniczenie moich wlasnych, prywatnych animozji i sympatii z tym jaki cel temu przyswieca.

Niejednokrotnie pomagalam ludziom, ktorych niekoniecznie darzylam sympatia czy zachowali sie wobec mnie nieodpowiednio. Sa momenty, gdy takie rzeczy odsuwa sie na bok.

Prosze natomiast aby ten watek nie stal sie miejscem przepychanek slownych I wzajemnego obrazania.


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #9 Ocena: 0

2018-03-23 15:20:00 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

WAŻNA INFORMACJA

...jeżeli ktokolwiek byłby jeszcze zainteresowany loterią PS4 to informuję, iż sprzedaż losów on-line będzie trwała tylko do jutra do godz.24:00, pozostałe losy zostaną sprzedane wyłącznie w wersji papierowej podczas Festynu Wielkanocnego, który odbędzie się w niedzielę 25 marca w Polskim Klubie w Wolverhampton.
Podczas w/w imprezy odbędzie się również losowanie, które osobiście poprowadzi Manager Klubu Pani Agnieszka. Z nieprzewidzianych i nagłych przyczyn techniczno-zawodowych kompletnie ode mnie nie zależnych, nie będę mógł uczestniczyć w owym Festynie stąd ukłony i podziękowania w kierunku P.Agnieszki oraz Pracowników Ośrodka za pomoc i wsparcie akcji.

W przypadku wygrania konsoli przez któregoś z Uczestników Imprezy nagroda zostanie wręczona od razu, w przypadku gdy wygrywającym będzie ktoś mieszkający w rozsądnej odległości od Wolv a nie uczestniczący w Festynie Konsolę dowiozę osobiście, szczęśliwiec mieszkający nazwijmy to poza West Midlands otrzyma nagrodę drogą pocztową nie ponosząc oczywiście z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Dokumentacja filmowo-fotograficzna z losowania pojawi się oczywiście od razu a ja szczegółowe rozliczenie finansowe przedstawię tutaj jak i na C2C w środę lub czwartek.

Zakup losów poprzez: GoFundMe
lub mój PP: rc.aquarius@googlemail.com
cena losu to tylko £5,00. Każda osoba może zakupić dowolną ilość losów przesyłając następnie na moje PW swoje dane kontaktowe.

Przypomnę też o trwających licytacjach „Nowy rozdział” Kombi zostanie na pewno sprzedany na terenie PL i UK (pytanie tylko za ile? mamy oferty kupna z Polski i Anglii) dwie płyty Lady Pank „Bursztynowa kolekcja” oraz „Zawsze tam gdzie Ty” pozostaną już raczej na terenie UK, pierwsza na chwilę obecną osiąga cenę £20,00 natomiast druga pobiła nasz Grupowy rekord, oferta z ostatniej chwili to… £50,00 *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*

Wszystkie płyty oczywiście z autografami, miło mi też poinformować iż Grupa Coast2Coast rozrasta się z dnia na dzień licząc obecnie 533 Członków i po zakończeniu akcji dotyczącej Remigiusza nie zostanie rozwiązana, dlaczego i czemu będzie służyć? O tym poinformuję za jakiś czas *THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: MrAquario 23-03-2018 15:24 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #10 Ocena: 0

2018-03-27 00:01:19 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

aktualizacja

20 funtów - Ewa K.
wpłata z C2C przez GoFundMe

notabene Ewa to zwyciężczyni loterii Wielkanocnej i od wczoraj szczęśliwa posiadaczka Konsoli PS4, zarejestrowany materiał video do wglądu na Grupie, rozliczenie tak jak obiecałem przedstawię dopiero w środę lub czwartek

dobiegła też końca kolejna licytacja "Nowy album" Kombi został sprzedany w UK za 10funtów a w Polsce za 50PLN, kwotę w funtach dopisuję do mojej zbiórki

razem 455 funtów

dziękuję *FLOWER*

[ Ostatnio edytowany przez: MrAquario 27-03-2018 00:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 11 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,