MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zbiorka dla zwierzat

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

Postów: 547

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maria13

Post #1 Ocena: 0

2017-06-11 18:37:19 (7 lat temu)

Maria13

Posty: 871

Kobieta

Z nami od: 30-05-2017

Skąd: Staines

Temat zostal otworzony za pozwoleniem wlasciecielki Darii T.
i bedzie prowadzony przy pomocy EfkaKonefka33.

Pomagamy Schronisku w Sosnowcu

Obrazek
Obrazek
Nazywam się Maria, pochodzę z Sosnowca, ale mieszkam w UK, jestem miłośnikiem zwierząt i najbardziej uwielbiam koty.
Staram się pomagać zwierzętom i w zeszłym roku w listopadzie zorganizowałam zbiórkę pieniędzy na zakup pożywienia dla zwierząt dla schroniska w Sosnowcu. Udało mi się uzbierać około 1100zl i dzięki temu zakupiłam karmę dla kociąt i szczeniąt w sklepie zoologicznym na ul. Ostrogórskiej 32 w sklepie NajlepszeKarmy. Podczas przekazywania tych darów dostałam możliwość zwiedzenia schroniska, wliczając koci szpital. Jest to miejsce, obok którego trudno przejść obojętnie. Jest tam wiele chorych kotów podczas kwarantanny.
Oczywiście po wyjściu ze schroniska nie mogłam zapomnieć o jednym kotku, którego zobaczyłam. Będąc w szpitalu dla kotów jeden kociak bardzo zwrócił na siebie uwagę, jakby wiedział, że je uwielbiam i chciał żebym go wzięła ze sobą. Postanowiłam, że adoptuje tego kotka. Już miałam jednego małego w domu, dobrze by było, żeby miał towarzystwo, a dzięki temu pomogę kolejnemu kotkowi. No i …nic nie mówiąc mojemu chłopakowi, który lubi psy, zaczęłam załatwiać potrzebne dokumenty i transport i adoptowałam tego kota.


W dzień przyjazdu Rufusa, tak go nazwalam, oznajmiłam mojemu chłopakowi, że …nie może iść spać, bo w środku w nocy przyjeżdża kotek Rufus, że trzeba go dobrze i na spokojnie przyjąć, bo kotek na początku będzie bardzo zestresowany… tak jak mój chłopak jak mu to mówiłam! Rufus przebył długą z Sosnowca do Staines, a mój chłopak miał długą noc pomagając mi przy nim, ale było warto. Oba nasze kotki polubiły się, mój chłopak polubił koty, a ja teraz czuję, że mam prawdziwy dom w UK. Czasami warto robić mile niespodzianki.
Od dawna pomagam schronisku różnymi darami i zakupem karmy. Najbardziej wymagające są chorujące zwierzęta lub bardzo młodzi podopieczni. W ostatnim miesiącu w domach tymczasowych gościły wiele kociąt, które zjadają kosmiczne ilości mokrej karmy. Stąd też prośba o pomoc. Jak zapewne Państwo wiedzą, puszki czy saszetki, zwłaszcza przy liczbie kilkunastu zwierząt, to spory wydatek. Dla maluchów wcześnie odstawionych od matek potrzebujemy wysokiej jakości karm. Nie chodzi tu o rozpieszczanie, tylko o potrzebę. Maluchy uczą się jeść stały pokarm, jedzenie musi być dostosowane do ich potrzeb. Teraz chciałbym Was prosić o pomoc w zakupie karmy Animonda Carny Kitten zestaw 30 x 200g 99,00zł. Moim celem jest zebranie 400 funtów i zakup tej karmy. Animonda jest to karma przystosowana dla kociąt z dużą zawartością mięsa potrzebną dla tych małych kociąt.
Ostatnim razem udało mi się zakupić dla schroniska produkty pokazane na zdjęciu i wypisane na rachunku:
Obrazek
Dzisiaj Rufus jest szczęśliwy i bardzo się cieszę, że mogłam mu pomoc:
Obrazek
Drodzy Pomagacze! Chcialabym prosić Was o przyłączenie się do zbiórki na karmę specjalistyczna dla potrzebujących zwierząt. Nadzieja na Dom przyjmuje pod swoje skrzydła koty, małe i duże, młode i starsze, chore. Podstawową potrzebą jest jedzenie specjalistyczne. Skupiamy się zawsze na leczeniu, czy innych potrzebach bezdomnych zwierząt. Na ratowaniu. Jednak to właśnie jedzenie jest kluczowe. W obecnym czasie przebywa ponad 30 niemowlat kociat. Nie ma dnia, kiedy nie zadzwoni telefon do schroniska z prośba o pomoc.
Jesli ktos ma suchą karmę dla psiaków lub kotków, to również ja przyjmę i zawiozę do schroniska w Sosnowcu. Potrzebne są też podkłady higieniczne, koce, pościel i wszytko co może być legowiskiem dla takich małych futrzaków. Każda pomoc jest na wagę zlota.

Zdaje sobie sprawe , ze jako osoba nowa na forum nie zdobylam jeszcze Waszego zaufania , dlatego wyjatkow przy tej pierwszej akcji prosze jesli chcecie pomoc zwierzakom wplacajcie pieniadze na paypal Efki koneffka1@googlemail.com . Jezeli ktos ma zyczenie przekazac osobiscie karme dla zwierzat prosze o kontakt w watku lub poprzez wiadomosc prywatna .
PS. Nie moge sobie poradzic z wklejeniem zdjec i beda one potem wklejone przez moderatora.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2017-06-11 19:06:00 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

W pierwszej kolejnosci informacyjnie tylko, ze zdjecia beda poprawione pozniej

Od siebie chcialam tylko dodac jako potwierdzenie , ze bede wyjatkowo nadzorowac ta zbiorke i wszelkie wplaty mozecie dokonywac na moje konto paypalowskie lub jesli ktos ma zyczenie na konto bankowe ( info na priv )

Jesli uda nam sie zebrac potrzebna kwote wspolnie z Maria dokonanmy zakupow potrzbnej karmy dla zwierzat w schronisku i jak zwykle bedziecie miec wszystkie wplaty zapisane w watku. Oczywiscie na koniec zdjecia z przebiegu akcji

Na zachete rozpoczynam akcje na rzecz zwierzakow wplata ode mnie

5f Efkakonefka

Znajda sie jeszcze jacys chetni pomoc zwierzakom ?
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-06-11 20:16:15 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

5 f +
10 f Mieszko
----------------------
15 f

dzieki wielkie
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2017-06-11 22:27:10 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


15 f +
10 f TomaszZ
5 f E. D-M
--------------------------
30 f

*FLOWER*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2017-06-12 07:34:44 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

30 f +
10 f Radzik77
--------
40 f
*KISSING*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-06-12 09:50:23 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

40 f +
5 f B.Z
---------------
45 f

Dziekuje
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2017-06-12 19:12:41 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Pozwole sobie przypomniec o zwierzakach :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maria13

Post #8 Ocena: 0

2017-06-12 19:58:39 (7 lat temu)

Maria13

Posty: 871

Kobieta

Z nami od: 30-05-2017

Skąd: Staines

Bardzo prosimy Państwa o wsparcie dla tych dzielnych maluszków! Maluszki nadal walczą z chorobami i sa bardzo słabe.

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: Maria13 12-06-2017 20:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #9 Ocena: 0

2017-06-12 20:00:45 (7 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Słodziak :-)

[ Ostatnio edytowany przez: Mieszko 12-06-2017 20:01 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maria13

Post #10 Ocena: 0

2017-06-12 20:41:00 (7 lat temu)

Maria13

Posty: 871

Kobieta

Z nami od: 30-05-2017

Skąd: Staines

Oczywiscie od organizatorki zbiorki takze cos poszlo na zachete wsparcia tej zbiorki!

£45
+ £10 Maria
---------------
£55

Czekamy i zapraszamy na kolejne osoby z dobrymi serduszkami

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,