MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szukam pomocna dlon, nie chce pieniedzy .

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Postów: 111

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wojciech1982

Post #1 Ocena: 0

2015-10-25 12:21:15 (9 lat temu)

Wojciech1982

Posty: 19

Mężczyzna

Z nami od: 25-10-2015

Skąd: londyn

Witam, mam na imie Wojtek, mam 33 lata i jestem bezdomnym od kilku tygodni, laptop mam zachowany i dzieki niemu moge tu napisac o tyle dobrze. Przyjechalem tu stopem do Londynu, az z Podlaskiego gdzie mieszkam 40 km od Bialegostoku. Nie jestem pijakiem ,nawet nie pale , ale jak to czlowiek, jest wiele pokus w zyciu, a zanim sie obejrzy to juz na dnie jest.. Tak czasem mysle ze zasluzylem na to co mnie spotkalo teraz, taka karma i cos w tym jest , ale chcialbym byc lepszym czlowiekiem zeby rodzice ze mnie dumni byli,znajomi,ludzie a wszystko zepsulem :( . Obecnie siedze w budynku mieszkalnym, takie studio flaty, i schowalem sie przy wyjsciu ewakuacyjnym na koncu korytarza, gdzie mnie nie widac, tak spedzam weekend, bo wczesniej na ulicy, w parkach, na przystankach itp. Tu gdzie jestem teraz to wczesniej pracowalem miesiac czasu jako dozorca i sprzataczka w jednym , wiec wiedzialem gdzie schowac sie, a i znalem haslo do wi fi bezplatnego w budynku, dlatego moge tu napisac post, a laptop mam kupiony jak wczesniej pracowalem. Ale tylko do rana jutro moge tu siedziec, bo robotnicy w tygodniu pracuja na dachu i przechodza przez te wyjscie boczne w budynku, wiec bede juz musial wrocic na ulice :( przynajmniej ogrzalem sie przez ten weekend i pare godzin przespalem sie, bo na dworze ciezko zasnac bo zimno, halas,ludzie..wiele rzeczy :( Wiem ze bede krytykowany, bo nie raz czytalem innych posty, i jak po nich ktos jechal, tyle ze jak czlowiek znajduje sie w takiej sytuacji jak moja czyli nizej sie nie da, to takie hejterstwo juz nie robi wrazenia. Widzicie Ja nie pije i nie pale, jestem pracowity, ambitny,uparty, jakbym nie byl ambitny i uparty to bym w zyciu nigdy stopem sam nie pojechal do Londynu w ciemno. Ale sa w zyciu rozne demony ktore czlowieka sprowadzaja na dno, dlatego postanowilem napisac ten post liczac ze moze jedna osoba sie znajdzie i udzieli jakies wsparcie ( nie chce pieniedzy) jakiekolwiek, czy to noclegownia, darmowy posilek czy cos, od kilku dni nic nie jadlem, i nie pilem . Poprostu bez rozpisywania sie chcialbym prosic o pomocna dlon, bo nie wiem co mam robic juz, coraz bardziej we mnie gasnie nadzieja,zycie,chec do czegokolwiek :( Nawet bym sie ucieszyl jakbym mogl sie wygadac, wyrzucic z siebie emocje, tajemnice..:(

Internet mam tylko do 5 rano jutro, bo robotnicy bede pracowac od 6. Wiec wracam na ulice :( Bardzo prosze jesli ktos moze udzielic mi jakiegokolwiek wsparcia, powtarzam jeszcvze raz ( nie przyjme i nie chce pieniedzy) bede wdzieczny bardzo.

Poprostu chce jeszcze raz zawalczyc o zycie, dla siebie dla rodziny, ale coraz bardziej gasne i dlatego prosze o wsparcie.





Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wojciech1982

Post #2 Ocena: 0

2015-10-25 12:40:32 (9 lat temu)

Wojciech1982

Posty: 19

Mężczyzna

Z nami od: 25-10-2015

Skąd: londyn

Nawet swoj laptoP ODDAM za kanapke i dobre slowo

[ Ostatnio edytowany przez: Wojciech1982 25-10-2015 12:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2015-10-25 13:23:04 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2015-10-25 13:28:55 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wojciech1982

Post #5 Ocena: 0

2015-10-25 13:30:21 (9 lat temu)

Wojciech1982

Posty: 19

Mężczyzna

Z nami od: 25-10-2015

Skąd: londyn

jak przyjechalem w ciemno, mialem kontakty sprzed 8 lat bo wtedy pracowalem 6 miesiecy na budowie jako pomocnik, wiekszosc nich byla nieaktualna a jedna osoba mieszkala w tym samym miejscu , wiec mprzechowala mnie na 3 dni a pozniej inna osoba a dokladnie byly szef sprzed 8 lat zalatwil prace na miesiac jako dozorca w tyym studio flat gdzie teraz koczuje, ta praca byla na miesiac tylko, a pozniej rowna pochyla,

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #6 Ocena: 0

2015-10-25 13:32:35 (9 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Jestem w stanie załatwić Ci pracę w Coventry za £8.20 na godzinę, ale zakwaterowania już nie.
Laptopa nikomu nie dawaj za kanapkę. Przyda Ci się do kontaktu ze światem.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wojciech1982

Post #7 Ocena: 0

2015-10-25 13:34:56 (9 lat temu)

Wojciech1982

Posty: 19

Mężczyzna

Z nami od: 25-10-2015

Skąd: londyn

Dlatego napisalem ze nawet rozmowa w cztery oczy mi pomoze, bo chcialbym sie wygadac, wyzalic, wyplakac moze, bo pottrzebuje tego, za duzo tego w sobie mam , a czy hazard czy cos innego dlatego chce rozmowy na zywo, a nie na forum upublicznianie, pewnych rzeczy nie powinno sie pisac publicznie, mam nadziej ze to rozumiesz? Ale dziekuje ze ktos mnie tu dostrzegl.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lichowie

Post #8 Ocena: 0

2015-10-25 13:41:42 (9 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Napisz może gdzie dokładnie jesteś. W której dzielnicy. Może dzięki temu ludzie z okolicy się odezwą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wojciech1982

Post #9 Ocena: 0

2015-10-25 13:44:13 (9 lat temu)

Wojciech1982

Posty: 19

Mężczyzna

Z nami od: 25-10-2015

Skąd: londyn

Blisko Hendon Central Station

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #10 Ocena: 0

2015-10-25 13:56:25 (9 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Odpowiedziałem Ci na wiadomość prywatną. Laptopa pod żadnym pozorem się nie pozbywaj, bo wtedy wszelka pomoc będzie utrudniona. Gdy ktoś z forum się z Tobą skontaktuje, będziemy mogli zorganizować jakąś akcję pomocy. Za 1 funt dziennie się najesz i tyle myślę, że ludzie z forum by Ci pomogli drobnymi datkami.

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 25-10-2015 14:48 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,