MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MALA, CHORA ANIA CZEKA NA NASZA POMOC

« poprzednia strona

Strona 8 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 8 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2013-06-05 21:46:00 (11 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2013-03-02 21:26:03, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Informacyjnie :Chcialam przypomniec , ze caly czas ma 100 funtow na buty ortopedyczne dla malej Ani.Niestety dlugo trwa zalatwianie formalnosci i lekarzy dltego sie to wszystko wydluzylo w czasie.Przez ten miesiac caly czas bylam w kontakcie z mama dziewczynki jak i ofiarodawca tych pieniazkow i informowalam na biezaco ta druga strone o postepach ( a raczej ich braku) Nie dalej jak wczoraj mama Ani napisala do mnie z wiadomoscia , ze po niedzieli ma przyjechcac do nich Pani Doktor na pobranie wymiarow do realizacji butow.

Mam nadzieje , ze wszystko bedzie dobrze i bede mogla przekazac te pieniazki , bo prawde powiedziwaszy nie lubie jak tak dlugo u mnie lezakuja czyjes pienadze i na dodatek nie mozna ich wykorzystac na wlasciwy cel.Oby juz teraz bylo z gorki.



Odswiezam temat po dosc dlugim czasie .
W cytowanej wyzej wypowiedzi przypominam , ze caly czas mam 100 f na buty ortopedyczne przekazanae przez anonimowego darczynce .

Sprawa ciagla sie bardzo dlugo .Butow nie udalo sie finalnie zakupic .Oto co przekazala mi mama Ani

Cytat:
Czesc. Przepraszam,ze dopiero dzisiaj,ale dzis zapadla ostateczna decyzja. Szewc,ktory robi buty ortopedyczne powiedzial,ze nie da rady teraz zrobic Ani butow ze wzgledu na przykurcze. Na chwile obecna skupimy sie na luskach,ktore sa niezbedne chocby do pionizacji. Rozmawialam z Pania doktor i powiedziala,ze to bedzie doplata w wysokosci 300 zl zeby Ania mogla miec te luski.


Po rozmowach z ofiarodawca pieniazkow i mama Ani zapadla decyzja ze , z tych 100 funtow , 300 zl zostanie przekazane na poczet lusek.Wczoraj zostaly przelane pieniadze na konto Agnieszki .Wyszlo okolo 63 f .W zwiazku z tm , ze probowalam jak najtaniej wyslac pieniazki bez angazowania firm przesylkowych , przelalam te pieniadze znajomej na konto , ktora przelala je na konto Agnieszki.Przelicznik byl 4.82 zl za funt .Niestety nie mam scanu tego przelicznika .Moge jedynie wkleic scan potwierdzajacy przelew na konto Agnieszki w wysokosci 300 zl.Mam nadzieje ze to wystarczy

300 zl: 4.82 = 62.24 f

100.00 f -
62.24 f rownowartosc za luski
--------------------------------

37.76 f pozostala kwota


Obrazek

Mam nadzieje , ze screen print choc maly to kwota 300 zl jest tam widoczna
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,