MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nic, naprawdę nic nie pomoże, jeśli Ty...czyli Podziękowania:)

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 13

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2011-09-02 01:46:22 (13 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Pomoc innym to nie tylko pomoc finansowa. Można sobie świetnie radzić materialnie, być niezależnym i samodzielnym, a jednocześnie chwiejnym i zagubionym emocjonalnie. Wsparcie duchowe bywa równie ważne. W pewnych przypadkach, może nawet ważniejsze.

Nie znalazłam tematu Podziękowania, a jakoś stare Dedykcje kojarzą mi się z zupełnie innymi szaleństwami... niegdysiejszymi.
MW social club;) Może więc w tym wątku (jeśli oczywiście ktoś odczuwa taką potrzebę) można będzie podziękować swoim aniołom stróżom (nie tylko moderacji;):P

Anthrax i Hail Eris

Byliście przy mnie zawsze, kiedy zgasło wszelkie inne światło.
Z głębin mego mrocznego serca- dziękuję.

Gal



Nie, no teraz, to się chyba ze wzruszenia popłacze...:D

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 02-09-2011 01:47 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malgosia74

Post #2 Ocena: 0

2011-09-02 08:06:14 (13 lat temu)

malgosia74

Posty: 72

Kobieta

Z nami od: 07-04-2011

Skąd: Polska

Z całego serca pragnę podziękować Wszystkim i każdemu z osobna za pomoc którą od Was otrzymała moja rodzina..Dziękuję-Nie Z Tej Bajki że uwierzyłaś we Mnie...Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lenusia

Post #3 Ocena: 0

2011-09-02 09:12:02 (13 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

Jak chcę komuś podziękować robię to bezpośrednio pisząc w temacie do danej osoby lub pw. Nie widzę potrzeby by pisać tu podziękowania,bo to bez sensu na pokaz?
Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-09-02 09:24:11 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2011-09-02 09:37:27 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lenusia

Post #6 Ocena: 0

2011-09-02 09:45:05 (13 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

Może i jest miłe,ale gdzieś już czytałam podziękowania czyżby w temacie ,,kopać moderatora,, nie mam czasu by szukać w każdym razie było gdzieś.
To już lepsza byłaby opcja gdyby był ,,przycisk,, pomógł jak jest na innych forach.
Jak ja bym miała wszystkim podziękować to musiałabym trochę czasu na to i kilka stron poświęcić by nikogo nie pominąć. ;)
Do tego uzasadnienie za co dziękuję (tzw małe przypomnienie by wszyscy widzieli) i dedykowanie piosenki :) Chyba wolałabym już wysłać dobry % lub czekoladki do domu o ile znałabym adres :-]

[ Ostatnio edytowany przez: Lenusia 02-09-2011 09:49 ]

Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2011-09-02 11:33:11 (13 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Lenusia nikogo nie zmuszam do pisania w tym temacie;)

Niektóre znajomości toczą się online, tak i niech wszystko pozostanie w świecie wirtualnym. Prywatne listy dziekczynne ida swoją droga. Linki do tematu trafily do zainteresowanych, o to sie prosze nie martwic.

Skoro ktoś jest wspaniały, to dlaczego nie obwiescic tego calemu swiatu? O ile caly swiat zagląda do wszystkich mozliwych tematow;)
Taki ckliwy program w tele też jest, faktycznie. Wszystko jest ok jak sie kogos publicznie kopie i wyzywa, ale juz powiedzieć coś milego jest źle odbierane? Troche dziwne.

Nie ma określonych zasad. Nie tzreba wklejać pioseneczek, mogą być fotki kwiatów lub czekoladek;) lub samo: dziekuje- wedle widzi mi się danej osoby.

;)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2011-09-02 12:07:37 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anthrax

Post #9 Ocena: 0

2011-09-05 00:21:23 (13 lat temu)

Anthrax

Posty: 1594

Z nami od: 31-01-2009

Nil illegitimi carborundum

-----------.Bee alive!!..: w w w. s a v e o u r b e e s. o r g. u k --------------------- Support Bacteria - It's The Only Culture Some People Have

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

okidoki333

Post #10 Ocena: 0

2011-09-05 08:23:20 (13 lat temu)

okidoki333

Posty: 370

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 06-07-2009

Skąd: kettering

A ja dziekuje Marcinowi za pomoc w tlumaczeniach i pisaniu!!!Zawsze niezawodny!!!Dzieki Marcin:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,