MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

OTWORZMY SWE SERCA-POMOZMY !

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

Postów: 126

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2011-01-11 19:15:48 (13 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Kochani ubiegly-2010 rok zakonczylismy wielkim sukcesem dzieki Waszym wielkim sercom i zaangazowaniu w bezinteresowna pomoc,to dzieki WAM udalo sie pomoc kilku rodzinom , za co Wam serdecznie po raz kolejny dziekuje ,jak rowniez za zaufanie i wiare ,ze sie uda a takze za wielkie wsparcie jakim dla mnie bylo wasze zainteresowanie i pomoc ,jak dodawalo mi to mobilizacji do dalszych dzialan .Bez Was to wszystko by sie nie udalo:-W:-D.Dzieki Wam rowniez dzieciaki z Marzycielskiej Poczty otrzymaly swiateczne kartki i upominki co wywolalo ich wielka radosc.Wlasnie przed chwila dostalam sms od mamy jednego z chlopcow ,ze Tomek (dostal kalendarz Manchasteru ) jest dumny ze mam takich przyjaicol jak Wy i ze dodalismy mu skrzydel :-D
Przyszedl nowy rok ,nowe wyzwania ,ja mam kolejna rodzine ,ktorej chcialabym z Waszym wsparciem pomoc ,czasami niezrecznie sie czuje ,ze Was prosze ale wiem ,ze sa wsrod Was osoby o Wielkich sercach chetnych do pomocy

Rodzina ta zainteresowalam sie dzieki mojej serdecznej znajomej dzialajacej na rzecz Szlachetnej Paczki na terenie Polski

Kilka slow o rodzinie

Pani Elżbieta (32 l.) i Pan Andrzej (34 l.) wychowują dwójkę dzieci: Radka (10 l.) i Asię (2 l.).
Niedługo po Nowym Roku (w okolicach lutego)ich rodzina się powiększy, o dziewczynkę :) W bieżącym roku w
sierpniu w wyniku powodzi (w okolicach Bogatyni) woda przeszła przez ich 5 lat remontowany domek na wsi.
Woda przyszła znienacka i zniszczyła wiele podstawowych rzeczy. Ze środków otrzymanych z GOPSU
wyremontowali już pokój. Niestety tych pieniążków nie można było przeznaczyć na zakup innych
rzeczy niż materiały budowlane. Pan Andrzej
miał wypadek, w wyniku którego doznał licznych stłuczeń i przebywał na zwolnieniu, w związku z czym nie otrzymał wynagrodzenia za pracę. Musieli zawiesić ratę kredytu
zaciągniętego na remont mieszkania, nie zapłacili też po raz pierwszy za prąd. Pani Ela załamana nie
może się doczekać, "kiedy znów zaczną żyć jak ludzie". Martwi się tym co będzie, kiedy urodzi się dzidziuś.Maja ciezka sytuacje i naprawde nie przelewa im sie .Mam nadzieje ze uda nam sie im pomoc


3. Potrzeby rodziny
artykuły żywnościowe, w tym artykuły dla noworodka i niemowlęcia oraz srodki czystosci i ubrania,reczniki ,posciel ,przybory szkolne itp


Asia -2 latka -92 cm -rozmiar buta 26

Radek-10 lat-152 cm -rozmiar buta-37

pani Ela 32lata 165cm wzrostu rozmiar M nr. buta 37

mąż Andrzej 34 lat176cm.wzrostu rozmiar l-xl buty 41


Pani Ela przyznaje ze jest im bardzo ciezko i ledwo wiaza koniec z koncem ,wiec jezeli ktokowliek z Was bedzie chcial przeszukac swoje szafy i zobaczyc czy udaloby sie wesprzec ta rodzine bylabym wdzieczna
Ja ze swej strony przypominam ze z poprzedniej akcji pozostalo nam 73.20 f oraz mamy opiekacz na sandwicze dzieki wspannialomyslnosci jednego z forumowiczow ,ktory zrzekla sie na akcje swojej wygranej w konkursie majonezu :-D

Znajda sie jacys chetni do pomocy?
Na wszelkie pytania jak zwykle zreszta z przyjemnoscia odpowiem ,prosze sie nie krepowac ;-)


zainteresowanym podaje rowniez konto paypal
evita2976@o2.pl


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #2 Ocena: 0

2011-01-11 21:04:24 (13 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Podbijam i zglaszam dobre checi.;)
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #3 Ocena: 0

2011-01-11 21:19:07 (13 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Podbijam- i do soboty obiecuje przetrzepac szafy :-)
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2011-01-11 21:48:58 (13 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-01-11 21:19:07, littleflower napisał(a):
Podbijam- i do soboty obiecuje przetrzepac szafy :-)

bede mogla od razu zabrac skoro bedziemy mialy okazje sie widziec 8-)
dziekuje bardzo
ja jutro postaram sie rozdac kartki w pracy i moich znajomych poruszyc do dzialania :-D
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2011-01-11 22:21:11 (13 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

dziekuje za wiadomosci na priv :-D ufam ze sie uda
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #6 Ocena: 0

2011-01-12 04:33:57 (13 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Moze ktos z czytelnikow ma rodzine lub znajomych mieszkajacych w okolicach tej rodziny ktorzy mogli by ja wesprzec w jakikolwiek sposob.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

anielka

Post #7 Ocena: 0

2011-01-12 12:10:19 (13 lat temu)

anielka

Posty: 1113

Kobieta

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: Londyn/Hanwell

U mnie na pewno znajda sie ubrania dla dziewczynki.
Czy ktos z Londynu bedzie robil zbiorke (ja niestety tym razem nie dam rady) czy paczke wyslac do Ewki?

[ Ostatnio edytowany przez: anielka 12-01-2011 12:17 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

polskismak

Post #8 Ocena: 0

2011-01-12 12:17:10 (13 lat temu)

polskismak

Posty: 735

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2011

Skąd: londyn

anielka jeżeli zechcesz to moge przewieżdz ci za darmoche paczkę z pomocą Z Londynu do Polski
polskismak co uk Świeże wędliny prosto z Polski na Twoim angielskim stole , największy wybór , najlepsze ceny , dostawa do domu gratis. płatność przy dostawie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

anielka

Post #9 Ocena: 0

2011-01-12 12:21:21 (13 lat temu)

anielka

Posty: 1113

Kobieta

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: Londyn/Hanwell

Poczekajmy na Ewke i zobaczymy jak bedzie przebiegac zbiorka w Londynie.


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

polskismak

Post #10 Ocena: 0

2011-01-12 12:29:25 (13 lat temu)

polskismak

Posty: 735

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2011

Skąd: londyn

w kazdym razie w kwestii przewiezienia zebranych dla Pani Ewy rzeczy z Londynu do Polski z chęcią się udzielę .
polskismak co uk Świeże wędliny prosto z Polski na Twoim angielskim stole , największy wybór , najlepsze ceny , dostawa do domu gratis. płatność przy dostawie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,