MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 106 z 296 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 105 | 106 | 107 ... 294 | 295 | 296 ] - Skocz do strony

Str 106 z 296

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2012-02-29 18:16:46 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2012-02-29 19:26:32 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja kupowalam trawe 3984" target="_blank">tutaj. Swoj ogrod w ubieglym roku dwa razy posialam, bo mech sie strasznie rozrosl. MOj brat dostal polowe, i jeszcze zostalo. Trawa rosnie ladnie, Wczesniej potraktowalam mech i inne chwasty takimi granulkami (moss killer) ktore rowniez zawieraly odzywke do trawy (ktora jeszcze sie przed mchem bronila), i wykonczylo to istniejace prawie wszystkie chwasty. Nie pamietam nazwy, ale to w Macro bylo kupowane, taki fioletowych kolorow worek.

Ptaki sie nawet nasion trawy nie czepialy, moze im ta nie smakowala.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gabo72

Post #3 Ocena: 0

2012-02-29 19:37:39 (12 lat temu)

Gabo72

Posty: 203

Kobieta

Z nami od: 25-03-2011

Skąd: Hayes

Cytat:

2012-02-29 18:16:46, Mama-Myszy napisał(a):
Mam do Was pytanie, zanim wybiore sie do sklepu.

Wyszlam dzis troszke uprzatnac frontowy ogrodek i... po ubieglorocznym zryciu i wyciagnieciu chwastow widze, ze zaczyna sie to samo. Nie chce mi sie jeszcze raz ryc a juz z pewnoscia nie chce mi sie bawic w pielenie bo jest tego dosc duzo. Powyrywalam co wieksze chwasciska, zgrabilam i juz nie mam sily.

Czy jak obsieje to gesto trawa golfowa to ona zagluszy chwasty? Czy moze lepiej kupic jakis preparat na chwasty i zlac to cholerstwo. Tylko czy wtedy zywoplot ostanie sie zywym??? I czy po takim zabiegu bede mogla wysiac trawe? Sama nie wiem co z tym zrobic, ale z pewnoscia nie powtorze rycia, kopania, plewienia, grabienia...



Czyli jak rozumiem to tzw łyse pole?Poza tym żywopłotem oczywiście.
Kupujesz to http://www.roundup-garden.com/ ,czekasz aż te chwasty się zazielenią i opryskujesz.To wnika przez części zielone i niszczy wszystko aż do korzenia.To jest preparat nieselektywny czyli usuwa każde zielsko.Osłoń tylko czymś żywopłot.A za parę tygodni możesz siać trawę.A jak w niej pokazują ci się jakieś chwaściory to używasz jakiegoś herbicydu selektywnego.I zapominasz co to pielenie :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2012-02-29 19:49:49 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2012-02-29 20:37:33 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie, trzeba bylo chyba dwa tygodnie odczekac, jak pamietam. Jak mnie pamiec nie myli, to to byl tej firmy wynalazek, tyle ze ja mialam taki duzy worek i reka rozsypywalam.

Po wysianiu trawy tez nie polecane jest chodzenie po tym terenie, przynajmniej ja tak wyczytalam, bo ja zadnym wielkim ogrodnikiem nie jestem.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gabo72

Post #6 Ocena: 0

2012-02-29 20:41:00 (12 lat temu)

Gabo72

Posty: 203

Kobieta

Z nami od: 25-03-2011

Skąd: Hayes

No niestety trzeba odczekać.Od 4 do 6 tygodni bodajże.Ale coś za coś :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2012-02-29 20:41:26 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2012-02-29 20:45:54 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Na necie sa duze worki i wychodzi taniej chyba jak w sklepie, ale oplacalnosc tez zalezy od rozmiarow trawnika, zeby za duzo nie kupowac. Ja radzilabym kupic tyle, zeby bylo na dwa razy teraz, i na jesien/wione podtuczyc trawnik.

Tutaj chyba jest dostawa za darmo, ale pewnie po wpisaniu hasla (westland lawn feed weed & moss killer) mozna i inne okazje znalezc.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

koliber23

Post #9 Ocena: 0

2012-03-10 15:30:03 (12 lat temu)

koliber23

Posty: 168

Mężczyzna

Z nami od: 03-02-2011

Skąd: Derby

Witam wszystkich

Mam tai problem iż dokładnie jutro będzie 2 tyg jak posiałem trawę ale powiem szczerze że nie podlewałem jej no może pierwsze 2 dni potem musiałem wyjechac pilnie do pl i dopiero dzisiaj ruszyłem z podlewaniem iż wszystkie nasiona są widoczne i teraz mam problem bo wydaje mi się że trawa w ciągu 2 tyg powinna się pokazać ale z drugiej strony skoro nie była podlewana ?;/ esz.. myslicie że jak będzie teraz podlewana 2 razy dziennie rano wieczorem to da się ją uratować ?? dodam że wczesniej jeszcze cały ogród był przekopany i w miarę równany po przekopaniu posiałem trawę zagrabiłem i 2 dni podlewałem potem byłem w PL jak mówicie co zrobić ? kupić nowe nasiona czy narazie czekać i podlewać jeszcze z max 2 tyg 2x dziennie i wtedy jak nie zejdzie to dopiero będzie się myślało ??
dziękuję za wszelkie sugestie i pozdrawiam
Marcin

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tajka

Post #10 Ocena: 0

2012-03-10 15:38:01 (12 lat temu)

tajka

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 11-06-2007

Skąd: Stalybridge

Poczekaj jeszcze dwa tyg. to mało troche tym bardziej że jeszcze nie ma takie ciepła.Poczekaj tak do miesiąca a na piekny zielony trawniczek to i ze dwa miesiące.Na lato po kilku koszeniach trawka się już wzmocni i rozkorzeni.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 106 z 296 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 105 | 106 | 107 ... 294 | 295 | 296 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,