MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Domy Mobilne - o co z tym chodzi w UK?

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maks-Coventry

Post #1 Ocena: 0

2018-10-30 09:14:53 (6 lat temu)

Maks-Coventry

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 29-10-2018

Skąd: Coventry

WItam

Mój znajomy produkujący w Polsce małe przenośne domki zwane potocznie holenderkami (on jednak robi je z drewna nie z plastiku i stali) poprosił mnie o to zebym sprawdzil jaki jest potencjał rynku w UK. Jestem tutaj od 5 lat i widziałem nad na wybrzeżu sporo takich domków zgrupowanych razem i czasem nawet w miastach małe osiedla takich domków. Czy ktos wie moze wiecej o jakie jest ich przeznaczenie i moze jest w stanie powiedziec cos o potencjale jaki jest w Wielkiej Brytanii na sprzedaż czegos takiego?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2018-10-30 09:35:57 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Przeznaczenie? Wakacyjne.

Co chwilę ktoś to sprzedaje - firmy oczywiście albo osby prywatne, które chcą się pozbyć. I to razem z opłaconym wynajmem działki np. na rok.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

cris82

Post #3 Ocena: 0

2018-10-30 10:31:41 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

raczej slabo to widze tutaj popularne sa wlasnie holenderskie przyczepy sa naprawde komfortowe w porownaniu z domkami ktore widzialem w pl a o ktorych ty chyba mowisz

osrodki wczasowe z tymi holenderkami to typowy widok w pl troche slabo to wyglada jakby szlo sie po taniosci chyba dlatego ze nikt nie kupuje nowych przyczep tylko uzywane padaki
wiadomo jak beda tanie to beda sie sprzedawac jak swieze buleczki na caly swiat ; ) chociaz nie widzialem konstrukcji mobilnych w ktorych nie uzywalo sie stali


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,