MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

autor65

Post #1 Ocena: 0

2016-08-17 23:10:37 (8 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

kupic uzywana w dobrym stanie (drewna) futon wyrzucic i zamontowac dobry materac memory foam, zwiazac w srodku ladnym sznurkim, polozyc derke, spac wygodnie mozna, usiasc tez ale wstac juz sie nie da, dziwny skos do siedzenia....chwile stalem i myslalem jak oni to wymyslili? - i ....nie rozwiazalem tego problemu. Goscie zadowoleni....a co innego moga powiedziec?
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #2 Ocena: 0

2016-08-18 01:20:25 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Takie coś jest dobre dla gości, albo na ciche dni w rodzinie hehe
Spanie na takim czymś to ustawianie się w kolejce do fizjooterapeltow i lekarzy różnej maści. Nic nie zastąpi dobrego porządnego materaca. Rama może być tania, byle się trzymała w kupie i wytrzymała drgania haha. Ale materac to podstawa.

Przekonałem się o tym sam, myślałem że już taki stary jestem że mnie już tak będzie bolało do końca życia... Przez przypadek, kupiliśmy 10cm nakładkę memory foam I Z dnia na dzień wszystko mi przeszło.
Bez wahania gdy kupowałem meble zamówiłem porządny materac. Kręgosłup przestał się buntowac.

Cytat:

2016-08-17 23:10:37, autor65 napisał(a):
, usiasc tez ale wstac juz sie nie da, dziwny skos do siedzenia....chwile stalem i myslalem jak oni to wymyslili? - i ....nie rozwiazalem tego problemu. Goscie zadowoleni....a co innego moga powiedziec?


Bo to jest tzw amerykanka. Nie wygodna, wymyślona w latach 70 tych... Gdy było w modzie dużo sexu, mało snu
:-]*ROFL*
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,