MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Remont domu a materiały z Polski - czyli co warto kupić w Polsce

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kksiezniczka

Post #1 Ocena: 0

2018-11-07 08:47:06 (6 lat temu)

kksiezniczka

Posty: 10155

Kobieta

Z nami od: 22-12-2006

Skąd: Już nie Essex

Cytat:

2018-11-06 19:57:53, karjo1 napisał(a):
Moge podpowiedziec, ze wynajecie calego vana i zapakowanie materialami remontowymi (panele, kanapa naroznikowa, plytki itp.) bylo bardzo dobrym rozwiazaniem.
Jedno z nas robilo zakupy i pakowalo w Pl, drugie odbieralo transport na miejscu.
W sumie korzystnie cenowo, wybor znacznie wiekszy niz lokalnie na Wyspach.


A polecasz jakieś sklepy? Meble itd? Internet mnie przytłoczył :-D
...Wehikuł czasu to byłby cud...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #2 Ocena: 0

2018-11-07 09:06:23 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Przed nami tez remont kuchni i przedpokoju.

Tesc jest stolarzem wiec wymarzona kuchnia bedzie na wymiar i przyjedzie z Polski.
Moze tez pomysl czy nie chcesz kuchni na wymiar zamiast kupowac w Obi? Bedzie troche drozej ale kuchnia na lata i taka jaka chcesz bo masz wplyw na kazda szafeczke, no a i tak taniej niz szajs ze sklejki w BQ.

Podlogi/kafelki /oswietlenie bedziemy brali z Polski. Jak widze wybor w HomeBase albo BQ to az mnie skreca, przeciez tam nic nie ma w porownaniu do naszego Leroy Merlin!
Jak remontowalismy gore domu to panele sprowadzalismy z Polski firmy Pergo, sa na prawde super, wytrzymale na uderzenia, wode itd warto za nie zaplacic troche wiecej. W UK tez mozna zamowic ale sa troche drozsze niz a Polsce, wtedy jada do Ciebie bezposrednio z Belgii. Na ich stronie mozna zamowic darmowe probki, przychodzi decha ok 25 cm z wybranym kolorem, mozna zamowic kilka.

Jedyne co kupimy do kuchni w UK to sprzety AGD prawdopodobnie bo wydaje mi sie ze sa nowszej generacji, choc nie wiem do konca bo w Media czy innych sklepach AGD sa czesto promocje typu kup piekarnik i zmywarke a 3 rzecz, np plyta (nie CD :-] ) gratis .

I koniecznie bedziemy szukac Polskiej firmy do tego remontu, maz robi klimy i jezdzi po roznych domach i widzi jak robia je Anglicy a jak Polacy/Litwini/Rumuni. Przepasc w jakosci.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kksiezniczka

Post #3 Ocena: 0

2018-11-07 10:02:11 (6 lat temu)

kksiezniczka

Posty: 10155

Kobieta

Z nami od: 22-12-2006

Skąd: Już nie Essex

Właśnie gadamy z mężem, ze i u nas kuchnia na wymiar wchodzi w grę. Chociaż ja za cholerę nie wiem jak się za to zabrać... Zadzwonię do mamy i może u nas w dziurze na Warmii ktoś się tym zajmuje:-) Wtedy hurtowo by się wszystko zwiozlo.

A firmę do remontu mamy właśnie polska. Łazienka wyszła fajnie i sprawnie, wiec co do reszty tez jestem dobrej myśli.
...Wehikuł czasu to byłby cud...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #4 Ocena: 0

2018-11-07 10:04:53 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Napiszesz mi na priv nazwe firmy prosze? :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #5 Ocena: 0

2018-11-07 10:18:18 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja zrobiłam sobie sama projekt kuchni :-)

AGD jest tańsze tu, no i jakaś gwarancja, chociaż nigdy nie korzystałam, nic się nie psuje, nawet jak bym już chciała ;-) Lodówka mogła by się już popsuć ;-) ma 8 lat, pewnie do 10 dożyje :-] boże jakie te nowe lodówki są "piękne", niestety nie mam miejsca na puk puk ... kto tam? :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2018-11-07 10:32:12 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Zawsze mozna tez zamowic projekt i ktos to ogarnie za nas na stronie ktora podalem jest to mozliwe za 3stowy w przeliczeniu na £ sa to smieszne pieniadze

Gwarancja jest chyba darmowa na rok? sam tez nigdy nie korzystalem z platnech opcji
Do zabudowy warto poszukac wczesniej konkretny model lodowki i pralki i uwzglednic wymiary w projekcie bo jak np piekarniki maja standardowe rozmiary i pasuja w standardowa wneke to lodowka i pralka weszly mi doslownie na styk a przy pralce musialem lekko podkuc tynk na scianie zeby weszla na swoje miejsce

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #7 Ocena: 0

2018-11-07 10:40:22 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

No ja właśnie zrobiłam sobie projekt na dużą płytę 5 palnikową więc i długi okap, duży zlew z piaskowca dwukomorowy, wszystko idealnie się zmieściło - zmywarka, pralka, lodówka standard 59(60?)

Prosty projekt, bo kuchnia malutka ;-)

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: ZlotaPerla 07-11-2018 10:44 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2018-11-07 11:25:59 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #9 Ocena: 0

2018-11-07 11:33:55 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak leworęczne jestem, ale inne położenie rączki w lodówce nie grałoby roli bo centralnie w wejściu - drzwi nie ma w kuchni. (Jeżeli o to chodzi ;-) )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sylwest

Post #10 Ocena: 0

2018-11-14 11:08:31 (5 lat temu)

sylwest

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 06-11-2018

Skąd: Derby

A tak moi drodzy trochę z innej beczki. Mnie też czeka remont całego domu. Myślę o zatrudnieniu architekta z Polski by zrobił mi cały projekcik. Trochę mnie martwię te ich building regulations. Powiedzcie proszę czy remont kuchni i łazienki (dołożenie trochę świateł, prawdopodobne zrobienie geberitu, może zamiana wanny na prysznic, doprowadzenie rur pod zmywarkę itp.)Czy na takie coś będę musiał się starać o pozwolenia z council czy tam innych instytucji?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,