MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Angielscy "fachowcy"...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

Postów: 181

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Nie_z_tej_bajki

Post #1 Ocena: 0

2013-08-26 11:57:53 (11 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Podzielę się z Wami znaleziskiem ze swojego domu. Ciekawe, bo nigdy nie wiemy co nam na głowę spadnie z sufitu, zrobionego z regipsu :-/.


Wczoraj wieczorem siedziałam w livingu, starszy syn ze mną, młodszy w pewnym momencie wyszedł.
Nagle słyszę huk, ale taki, że myślałam, że dom się wali! Lecę na ślepo do góry, myśląc że młodszy tam poszedł i szukam go po pokojach z sercem na ramieniu ( co się do cholery stało?!! ) Nie ma go...
Drę się na dół do starszego "gdzie jest Igor?!!" - odpowiada, że poszedł do ubikacji ( na dole ).
Zlatuję na dół - mały stoi jak wryty z ręką na klamce od ubikacji...
Otwieram drzwi i zastaję taki widok... :-o

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Połamana spłuczka, kuweta kotów w rozsypce...
Wszystko trwało sekundy, a ja biegnąc na górę, nawet nie zauważyłam, że mały stoi pod tą ubikacją...
Nawet nie chcę myśleć, co by było, gdyby on tam został kilka sekund dłużej :-[. Myślałam że umrę ze strachu, bo od razu przeleciała mi przed oczami sytuacja, kiedy on tam siedzi... :-[

Pomijając wszystko ( jakieś tam nieszczelne rury w łazience na górze, które od 4 lat robiły na suficie ubikacji zaciek )- jaki inteligent i po co, zostawił między stropami cegły?!
Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #2 Ocena: 0

2013-08-26 12:01:38 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nie_z_tej_bajki

Post #3 Ocena: 0

2013-08-26 12:06:39 (11 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Weź mi nawet nic nie mów :-].
Jeszcze może jakby kolejny m-c minął, to bym miała wyjaśnienie - kolejna plaga :-p.

A tak serio - to się mogło skończyć tragicznie... Ta cegła pod toaletą...
Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #4 Ocena: 0

2013-08-26 12:09:24 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gabryska1234

Post #5 Ocena: 0

2013-08-26 13:03:21 (11 lat temu)

Gabryska1234

Posty: 825

Kobieta

Z nami od: 13-08-2010

Skąd: Bradford

kurcze niezle...
ktos z "wyobraznia" chyba budowal i zostawil tak sobie cegly bo mu zostawalo...
brak slow na tych "fachowcow"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rastapha

Post #6 Ocena: 0

2013-08-26 13:10:56 (11 lat temu)

rastapha

Posty: 192

Mężczyzna

Z nami od: 25-08-2010

Skąd: stockport, manchester

angielscy fachowcy sa tacy ze co nie jest ich profesja tego sie nie dotykam. robie w tym i juz wiele widzialem. betonowe podlogi wylane na deskach i zaraz od tym krokwie ( dokladnie trzy) wiszace w powietrzu bez zadnego zabezpieczenia. plaskowniki robiace za belke w oknie, belka zalozona na sciane z jednej strony a z drogiej wiszaca w powietrzu i czlowiek sie zastanawia czemu tynk peka. elektryka rodem alternatywy 4 kable poskrecane na tasme izolacyjna czy tez scisniete pod podloga az sie prosza o porazenie. ludzie czasem nie maja pojecia w czym mieszkaja.
wykanczam wnetrza a nie ich wlascicieli:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

kardam

Post #7 Ocena: 0

2013-08-26 14:44:18 (11 lat temu)

kardam

Posty: 2127

Kobieta

Z nami od: 04-07-2013

Skąd: North East

Cytat:

2013-08-26 12:01:38, Piotr_Feric_303 napisał(a):
Same kataklizmy Cię nawiedzają ostatnio. Jak nie robale latające , to pełzające , a spadające z sufitu cegły...

W koncu ma nick Nie_z_tej_bajki

A tak na serio, tez nie chce myslec co by sie stalo, gdyby Twoj synek zostal w lazience dluzej :-[

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2013-08-26 15:44:32 (11 lat temu)

Posty: 1985

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 04-12-2011

Ktoś zostawił z myślą o puźniejszej rozbudowie.:-]
Zawsze kilka cegieł do przodu.
A tak się zastanawiam, jak widać zaciek i że coś cieknie to nie czeka się na lato i upały że może wyschnie.
Tak jak z moimi kilentami.
Mówię że cieknie i trzeba naprawić bo im dłużej tym większe problemy.
Tak tak naprawimy ale potem.
A potem odpadła ściana i płacz -o co się stało, jak długo taka naprawa i dlaczego tak drogo.
A w wypadku moich klientow wystarczyło naprawić urwaną rynnę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2013-08-26 16:15:37 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nie_z_tej_bajki

Post #10 Ocena: 0

2013-08-26 16:20:54 (11 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Cytat:

2013-08-26 15:44:32, robinek napisał(a):
Ktoś zostawił z myślą o puźniejszej rozbudowie.:-]
Zawsze kilka cegieł do przodu.
A tak się zastanawiam, jak widać zaciek i że coś cieknie to nie czeka się na lato i upały że może wyschnie.
Tak jak z moimi kilentami.
Mówię że cieknie i trzeba naprawić bo im dłużej tym większe problemy.
Tak tak naprawimy ale potem.
A potem odpadła ściana i płacz -o co się stało, jak długo taka naprawa i dlaczego tak drogo.
A w wypadku moich klientow wystarczyło naprawić urwaną rynnę.


Mi to mówisz?
Ja pokazywałam mu to 4 lata temu jak się wprowadzałam - pokiwał głową. Rok temu ponownie, jak grzebali mi rurach ( widać zabudowane w rogu łazienki ), bo kibelek wybijał - też pokiwał głową. Ze wszystkim tak jest. Na nic nie ma kasy. Ale tym razem nieźle się wystraszył, jak usłyszał że mały ledwo zdążył stamtąd wyjść i będzie wymieniał cały sufit i uszczelniał na górze w łazience ( łaskawca!! ). A jak mu powiedziałam, że całe gumoleum w łazience też trzeba wymienić, a najlepiej to i podłogę, bo wszystko pod spodem tam też mokre i gnije, to stwierdził że starczy nowa zabudowa do wanny ( stara, drewniana przegniła ), a reszta wyschnie, bo się uszczelni silikonem! :-8
Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,