MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odpowietrzanie grzejnikow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

piekar10

Post #1 Ocena: 0

2011-04-04 16:18:45 (13 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Oj wode to wy lejecie , mieszkam w nowym domu kupionym w zeszłym lipcu i wiem ,że w grzejnikach woda nie płynie tylko jakaś czarna maź , która trzyma dłużej temperature .
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #2 Ocena: 0

2011-04-04 16:57:34 (13 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-04-04 16:18:45, piekar10 napisał(a):
Oj wode to wy lejecie , mieszkam w nowym domu kupionym w zeszłym lipcu i wiem ,że w grzejnikach woda nie płynie tylko jakaś czarna maź , która trzyma dłużej temperature .
może trafiłeś do piekła i to jest ta "czarna maź"?;-):-]
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

piekar10

Post #3 Ocena: 0

2011-04-05 12:44:19 (13 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Cytat:

2011-04-04 16:57:34, staryznajomy napisał(a):
Cytat:

2011-04-04 16:18:45, piekar10 napisał(a):
Oj wode to wy lejecie , mieszkam w nowym domu kupionym w zeszłym lipcu i wiem ,że w grzejnikach woda nie płynie tylko jakaś czarna maź , która trzyma dłużej temperature .
może trafiłeś do piekła i to jest ta "czarna maź"?;-):-]


Może i trafiłem do piekła , ale będę sie upierał , gdy odbierałem klucze od domu to ten diabeł developer który sprzedał mi dom mówił mi , że w grzejnikach nie ma wody tylko specyjalny płyn .dlatego się będę upierał , aniole ty :-]
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

autor65

Post #4 Ocena: 0

2011-04-05 13:09:45 (13 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

nowa czy stara? nalezy ja przeczyscic! napewno nie zaszkodzi a kto wie moze pomoze
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

SLAWEK8888

Post #5 Ocena: 0

2012-12-06 12:18:38 (11 lat temu)

SLAWEK8888

Posty: 92

Mężczyzna

Z nami od: 18-08-2009

Skąd: MANCHESTER

Odświeże troche temat*STOP*!Ja mam podobną akcje.Wziełem sie dziś za odpowietrzenie kaloryferów bo kobita marudzi od paru dni i cos mnie zadziwia.....dół cały ok,odkręcam-powietrze za chwile woda i za chwile grzejnik gorący...ok.Biore sie za góre,dwa ok a w dwóch odkręcam i minimalnie powietrze poszło,czekam,czekam,woda sie nie pokazuje a kalafior zimmny z góry.Myśle sobie...co chodzi,jakby wody nie było czy ciśnienia do wypchania i tak patrzałem przed chwilą obok boilera na dole mam jakby zawór wody i niewiem czy to trzeba odkręcić żeby dac wody w obieg czy jaki ch.j.Dalej nie kumam bo mam ten stary sposób że na dachu jest zbiornik ze spłuczka jak tu ktos pisał(to samo).Jak to zrobic żeby było ok bo jakos nie orientuje sie w temacie za bardzo a nie będe ryzykowac żeby czegos nie spieprzyc........?dzieki*THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: SLAWEK8888 06-12-2012 12:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2012-12-06 12:23:07 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2012-12-06 12:24:08 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #8 Ocena: 0

2012-12-06 12:35:41 (11 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-12-06 12:24:08, tyniek napisał(a):
Cytat:

2012-12-06 12:18:38, SLAWEK8888 napisał(a):
Ja mam podobną akcje.wziełem sie dziś za odpowietrzenie kaloryferów bo kobita marudzi od paru dni i cos mnie zadziwia.....dół cały ok,odkręcam-powietrze za chwile woda i za chwile grzejnik gorący...ok.biore sie za góre a tam w dwóch pokojach odkręcam i minimalnie powietrze poszło,czekam,czekam,woda sie nie pokazuje i kalafior zimmny z góry.o co chodzi,jakby wody nie było czy ciśnienia do wypchania i tak patrzałem przed chwilą obok boilera na dole mam jakby zawór wody i niewiem czy to trzeba odkręcić żeby dac wody w obieg.dalej nie kumam bo mam ten stary sposób że na dachu jest zbiornik ze spłuczka jak tu ktos pisał(to samo).jak to zrobic żeby było ok bop jakos nie orientuje sie w temacie za bardzo a nie będe ryzykowac żeby czegos nie spieprzyc........?dzieki

Po prostu masz za mało wody w układzie.
Otwórz zawór i dobij wody do układu.
Odpowietrz ponownie i powinno być OK.
po dolaniu wody może się okazać, że jednak grzejnik jest "zapowietrzony". i nie można go odblokować. miałem tak i okazało się ,że "zamulił" się zawór którym regulujesz temperaturę grzejnika. wystarczyło puknięcie w zawór i jak zassało...:-]

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 06-12-2012 12:41 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #9 Ocena: 0

2018-12-14 09:40:38 (5 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Kaloryfer w sypialni doprowadza mnie do szalu!
Bulka w nim, stuka, jakby wodospad sie lal. Nie idzie spac.
Byl odpowietrzany miliony razy, wczoraj zakrecilam zawor ten z ktorego woda plynie dalej zeby dobil sie na maksa, znowu zostal odpowietrzony, leje sie woda jak przekrece kluczyk i nie ma w nim powietrza (teoretycznie) a dalej slysze jak sie przelewa.
W zaszlym tygodniu cala woda byla spuszczona z niego i nabita na nowo, to tez nie pomoglo.
Jakies pomysly co z nim zrobic? Zaczelam go zakrecac na noc ale wtedy w sypialni zimno jak cholera.

To dokladnie taki kaloryfer:

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2018-12-14 10:25:18 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Mialem dwa takie grzejniki w domu jeden u gory w lazience drugi w kuchni ten w kuchni byl cichy a u gory to samo co u ciebie taki ala wodospadzik hehe w dzien tego sie sie slyszalo ale w nocy musialem przykrecac termostat na trojke i to wyciszalo grzejnik

Nie wiem na ile moj fachman sie zna sam nie zglebialem problemu bo dalo sie z tym zyc ale on mowil ze nic sie z tym nie zrobi i taki jest urok tego grzejnika na pierwszym pietrze : P

Ogolnie to nie polecam mialem mala chate rachunki nie byly duze ale gdyby to byly normalne grzejniki to jeszcze bym zaoszczedzil kaske bo te dizajnerskie to tylko ladnie wygladaja ja mialem "zapas mocy " ale to nie bylo to.. teraz widze ze jak juz kupowac to podwojnie zebrowane ale ogolnie odradzam wszystki taki typ grzejnikow

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 14-12-2018 10:28 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,