MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 13

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2010-05-27 15:39:14 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Zepsuła mi się spłuczka w jednej toalecie.
to jest za "scianką" a na wierzchu mam tylko przycisk, kilka dni temu rozebrałem to i okazuje się ze pęknięty jest gumowy mieszek, skleiłem to ale już widzę że zaczyna działać coraz gorzej, nie che tyłka zawracać pierdołami więc zastanawiam się jak to się nazywa po tutejszemu i czy można kupić sam mieszek czy kurde całe zestawy.

Jakieś namiary jak to szukać?
----------------------------------------------------------------
PS, ciekawostka
W zeszłym tygodniu znajomy wezwał speców z "Plimlico" i zabulił 380 funtów za naprawę 3 spłuczek!
:)))))))))))) się cenią chłopaki
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

anna69

Post #2 Ocena: 0

2010-05-27 15:47:53 (14 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

jesli to cos takiego gumowego w srodu zbiornika co jest na takich plastikowych prowadnichach to ja kupowalam to w hydrauliczny, ale dla klasycznej toalety - nie bylo to drogie, ale jak sie nazywa nie pamietam, bylo to jakies 3 lata temu, mysmy wzieli ta czesc do sklepu, pokazalismy i dali nam nowe, w B&Q pewnie tez dostaniesz, ale ceny beda wyzsze, przynajmniej u nas :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

kris81

Post #3 Ocena: 0

2010-05-27 16:08:59 (14 lat temu)

kris81

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 25-04-2010

Skąd: London

B&Q na 100%.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2010-05-27 17:26:59 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2010-05-27 22:44:04 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

u mnie w ścianie jest taki mały przycisk, tam w środku jest "pompka" z tego idzie wężyk do drugiej "pompki" która naciska przeciwwagę i podnosi syfon w środku, czyli działa to na zasadzie pneumatycznych naczyń połączonych :))

wiem ze landrod to powinien naprawić, niedawno naprawiali prysznic z miesiąc i 5 fachowców, ale cena była za to duża to pewnie pare funia kosztuje i w sumie jakoś mam głupią ochotę to zrobić sam :>
musze to rozebrać jeszcze raz i faktycznie jak będę gdzieś koło sklepów "plumberskich" to zapytam, w sumie nic pilnego bo z tej toalety na dole to korzystamy raczej tylko w nocy przy okazji wypuszczania psa na sikanie to tak dla towarzystwa i jak jakaś impreza jest, no właśnie kurde chyba będzie w niedziele! to jednak jest ciśnienie :))))))))
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #6 Ocena: 0

2010-05-27 22:53:43 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2010-05-27 22:57:56 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2010-05-27 22:58:58 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2010-05-27 23:05:57 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2010-05-27 23:22:18 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

no to ładnie dowalili z ceną.

a ja dziś też wieczorem pojechałem na emergency usuwać czernidło do butów z wełnianego dywanu, szczerze na dzień dobry powiedziałem ze nikle szanse.
Ale pokombinowałem z 3 środkami i parą i wypłukałem, udało się i to perfekcyjnie aż sam się zdziwiłem bo nie zawsze się udaje.

Zasadniczo wymiana tego karpetu kosztowała by tych sympatycznych starszych Kanadyjczyków ze 2000 funtów, i zastanawiałem się czy im nie doliczyc z minimum 65 ekstra do pełnej 100, powiedziałem 95, a gosciu sam dołożył drugą :) bo podobno przede mną była ekipa znanej firmy, co chciała 300 i... nic nie zrobiła tylko rozmazała.

Ale nie o chwaleniu miało być :))
czasami jest dźwignia a czasami w tych schowanych za ścianką jest właśnie przycisk myślałem że to jakieś elektroniczne pieroństwo a okazało się że w środku jest po prostu mieszek, taki cylinderek gumowy który działa jak pompka potem wężyk i druga taka sama pompka, jak naciśniesz przycisk pompka pcha powietrze, powietrze prostuje mieszek na drugim końcu który z kolei już pcha zwykłe dźwignie.
łooo
no dobra jak się obudzą to będzie git, bo chciałem to poszukać na necie mam mało czasu na chodzenie po sklepach do tego nie wiem nawet gdzie takich szukać.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,