MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2017-07-13 13:27:48 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Mysle, ze wszystko rozbija sie o to jak jest ten podjazd zbudowany. Moze byc miejsce i na 10 samochodow, ale wjazd na posesje moze miec obnizenie tylko na szerokosc jednego samochodu. A moze byc tak jak na zdjeciu wyzej, gdzie szerokosc calego wjazdu jest obnizona.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-07-13 13:58:02 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2017-07-15 19:36:14 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Nie można stawiać samochodu na publicznym trawniku, przynajmniej w Londynie. U siebie na ogrodzie możesz postawić 10. Szerokość wjazdu to kwestia też opłat. Im szerszy tym większy koszt.

zgodnie z prawem nie możesz wjeżdżać na posesję po krawężniku który nie jest obniżony karbem.
Do karba może parkować kazdy więc trzeba się liczyć z tym że ktoś może ci zastawić wjazd i nic mu nie zrobisz.

Jak robi się podjazd to warto pomyśleć nie o kostce tylko teraz jest taka fajna nawierzchnia, wygląda jak żwirek, ale jest to zalane jakąś żywicą. W efekcie woda momentalnie wnika pod spód. Z tego co wiem jest to zaliczane do nawierzchni miękkiej, która chłonie wodę. Coś tam z podatkami chyba można oszczędzić i łatwiej dostać pozwolenie na utwardzenie parkingu. Dokładnie się nie znam. Jak wylałem 400 litrów wody w to kałuża wody nie wyszła poza obręb vana. Widziałem to już u kilku klientów, i na kilku posesjach.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,