MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zwolnienie przez romans w pracy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 7 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2017-03-12 21:16:58 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Na pocieszenie przyklad ode mnie z pracy: byly manager musial odejsc, miedzy innymi przez wdanie sie w romans z pracownica. Moglby zapewne romansowac z kims rownym stopniem, ale ze byl jej przelozonym to pozamiatane. Tez zonaty czy tam rozwiedziony. Tak czy inaczej- on musial zwinac mantki, nie ona. Tak to wyglada w powaznych firmach.

Tak wiec trzymaj sie i narob mu problemow. Niech ma nauczke. I nie zawracaj sobei glowy tymi pseudo umoralniajacymi wpisami. Ja to bym jeszcze dowalila na jakims anglojezycznym forum, jaki z niego tragiczny kochanek. No bo jak facet konczy to tez swiadczy, nie? Na pohybel palantom! ; )

I az sie prosi o podkreslenie:

Cytat:
Moze ze mna jest cos nie tak, ale gdyby to moj facet wdal sie w romans to mialabym zal i pretensje przede wszystkim do niego, a nie do kobiety (...)


Dokladnie! ; )

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 12-03-2017 21:20 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #2 Ocena: 0

2017-03-12 21:23:24 (7 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-03-12 21:16:58, galadriel napisał(a):
Na pocieszenie przyklad ode mnie z pracy: byly manager musial odejsc, miedzy innymi przez wdanie sie w romans z pracownica. Moglby zapewne romansowac z kims rownym stopniem, ale ze byl jej przelozonym to pozamiatane. Tez zonaty czy tam rozwiedziony. Tak czy inaczej- on musial zwinac mantki, nie ona. Tak to wyglada w powaznych firmach.

Tak wiec trzymaj sie i narob mu problemow. Niech ma nauczke. I nie zawracaj sobei glowy tymi pseudo umoralniajacymi wpisami. Ja to bym jeszcze dowalila na jakims anglojezycznym forum, jaki z niego tragiczny kochanek. No bo jak facet konczy to tez swiadczy, nie? Na pohybel palantom! ; )

I az sie prosi o podkreslenie:

Cytat:
Moze ze mna jest cos nie tak, ale gdyby to moj facet wdal sie w romans to mialabym zal i pretensje przede wszystkim do niego, a nie do kobiety (...)


Dokladnie! ; )

[ Ostatnio edytowany przez: <i>galadriel</i> 12-03-2017 21:20 ]




Idąc tym tokiem rozumowania to może trzeba mieć pretensje i żale do siebie. Druga połówka ponoć nie roni tego bez powodu ;):-8
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #3 Ocena: 0

2017-03-12 21:24:39 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

OP. Pytalas sie o prawo , udzielono odpowiedzi. Mozesz pojsc do HR, do wyzszych przelozonych. jesli chcesz, bo mozesz po prostu znalezc sobie nowa prace. Szesc miesiecy to niedlugo , zawsze mozesz powiedziec, ze "didn't work out", ze Ci sie nie podobalo czy cos innego. Nie Ty pierwsza, nie ostatnia. Ale decyduj sie szybko, co zrobisz, bo jest termin, do ktorego mozna rozpoczac procedury.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2017-03-12 21:26:17 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Idąc tym tokiem rozumowania to może trzeba mieć pretensje i żale do siebie. Druga połówka ponoć nie roni tego bez powodu


To w przypadku jak zona zdradza meza: Zgadza sie.

Zapewne jego wina bo ona nie robi tego bez powodu:-8

; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #5 Ocena: 0

2017-03-12 21:31:09 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-03-12 21:23:24, AlmostFamous napisał(a):
(...)
Idąc tym tokiem rozumowania to może trzeba mieć pretensje i żale do siebie. Druga połówka ponoć nie roni tego bez powodu ;):-8


I o to właśnie chodzi. Przykład z dziedziny gastronomii.
Masz ileś tam kuchni, wszędzie coś pachnie i wygląda smakowicie. Z czego skorzystasz? Mnie, Pan Bóg stworzył żarłokiem... no i co mam pościć?
Wiadomo, jeżeli na jakąś potrawę nie mam chęci no to tam nie wejdę.


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #6 Ocena: 0

2017-03-12 21:36:19 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

A nie można powiedzieć wprost, że sie nie spodziewałaś tak szybkiego wypowiedzenia i powoduje to u Ciebie pewien dyskomfort finansowy?

Wypowiedzenie z dwumiesięcznymi poborami w zupełności wystarczy.

Nie ma po co iść na noże. Oboje jesteście dorosli i powinniście wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Barbaraanna

Post #7 Ocena: 0

2017-03-12 22:07:56 (7 lat temu)

Barbaraanna

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 11-03-2017

Skąd: Preston



Do autorki topiku: zapytaj prawnika czy warto walczyc bo tutaj dostalas sprzeczne informacje


[ Ostatnio edytowany przez: <i>SweetLiar</i> 12-03-2017 21:08 ]




Dziękuję bardzo. Tak też zrobię. Polecacie kogoś?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #8 Ocena: 0

2017-03-12 22:15:28 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Ja nie znam nikogo, ale jdnak doradzam ACAS. Zaraz jutro rano tam zadzwon, nie kosztuje a jakas klarownosc bedziesz miec.
www.acas.org.uk
Pamietaj, ze prawnik za darmo nie bedzie pracowal, a zalozenie sprawy o unfair dismissal to koszt 1200 funtow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2017-03-12 22:22:45 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2017-03-12 20:47:46, Adacymru napisał(a):


Pogubilam sie juz- nie wiem czy straznicy moralnego kregoslupa nawoluja zeby sie bronic przed romansami z zonatymi, czy ciesza sie w nadzieji, ze do zdrady dojdzie w przyszlosci w zyciu autorki tematu? Czy tej kobiecie ktora z jej przyszlym mezem sie przespi dasz order zaslugi, czy powiesisz na najblizszym plocie? Czyzby zdrada czasem byla wg niektorych nawet potrzebna, zeby sie odplacic pieknym za nadobne? Moze to wlasnie takiego odplacenia sie doswiadcza zona managera? :-]

Jakby nie te wyzwiska przedstawicieli ministerstwa moralnego (nie)pokoju, to temat moglby byc ciekawy...



Obrazek
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Barbaraanna

Post #10 Ocena: 0

2017-03-13 00:20:59 (7 lat temu)

Barbaraanna

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 11-03-2017

Skąd: Preston

Cytat:

2017-03-12 21:36:19, hants napisał(a):
A nie można powiedzieć wprost, że sie nie spodziewałaś tak szybkiego wypowiedzenia i powoduje to u Ciebie pewien dyskomfort finansowy?

Wypowiedzenie z dwumiesięcznymi poborami w zupełności wystarczy.



Nie ma po co iść na noże. Oboje jesteście dorosli i powinniście wyciągnąć wnioski na przyszłość.


Sugerowalam mu żeby dał mi czasię na znalezienie czegoś innego.. na co on... 'it's done' bo powiedział już to swoim przełożonym przed rozmową że mną bo jak to on powiedział 'wiedziałem że się nie zgodzisz i będziesz mnie przekonywać. '

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,