MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 9 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Melanija

Post #1 Ocena: 0

2018-01-05 12:26:35 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-05 11:32:06, KatyD napisał(a):
Cytat:

2018-01-04 10:43:41, Laalka napisał(a):
Żałosny jest poziom tej wypowiedzi kasiachery. Mam konto na Mojej Wyspie od dawna (8 lat -chyba) i to jest moj drugi post ale przeglądam to forum codziennie i muszę przyznać ze nigdy jeszcze nie czytałam tak prostackiej i chamskiej wypowiedzi. I to napisała kobieta! Wstyd. Czego oczekujesz od innych skoro sama reprezentujesz taki poziom? Poziom rynsztoka.


A ktorej wypowiedzi?


Chyba chodzi o tą wypowiedź, która się kończy wyrazem "h..j" a powinna się kończyć wyrazem "ch..j"
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2018-01-05 12:39:59 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-05 12:26:35, Melanija napisał(a):
Cytat:

2018-01-05 11:32:06, KatyD napisał(a):
Cytat:

2018-01-04 10:43:41, Laalka napisał(a):
Żałosny jest poziom tej wypowiedzi kasiachery. Mam konto na Mojej Wyspie od dawna (8 lat -chyba) i to jest moj drugi post ale przeglądam to forum codziennie i muszę przyznać ze nigdy jeszcze nie czytałam tak prostackiej i chamskiej wypowiedzi. I to napisała kobieta! Wstyd. Czego oczekujesz od innych skoro sama reprezentujesz taki poziom? Poziom rynsztoka.


A ktorej wypowiedzi?


Chyba chodzi o tą wypowiedź, która się kończy wyrazem "h..j" a powinna się kończyć wyrazem "ch..j"



Hahaha!... :-] A swoja droga wyraz ch..j ma zadziwiajaca pisownie wziawszy pod uwage ze ponoc wywodzi sie od francuskiego zaimka meskiego "hui"="on" ("lui" = chyba znaczy "jemu";)
Jak to wyraz potrafi sie zdegenerowac... :)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #3 Ocena: 0

2018-07-07 18:27:17 (6 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

moze nie znecanie ale stresujaca sprawa, tydzien temu zaczelam prace, jestem jako flexi gdzie 2 x w roku ma pracowac po 40 h przez 4 tyg i na to maja mi dac 6 tyg notice kiedy to sie zacznie. Dzis byl 3 dzien mojej pracy, gdzie jeszcze pelno bledow robie itp a tu pod koniec zmiany menadzerka mowi mojej grupie, ze od jutra(!) zaczynamy pracowac po 40h w tym tyg i na kartce mamy napisac w jakich godzinach nam to pasuje, ludzie sie oburzyli bo jak to? mialo byc 6 tyg notice a u po 3 dniach pracy juz mamy dymac po 40h gdzie sa sami studenci i ludzie ktorzy maja dzieci. Menagerka podniosla w gore ramiaona i stwierdzila, no przeciez godziliscie sie na taki kontrakt! WTF?? ludzie napisali w jakich h mogliby pracowac ale ja bede musiala to zmienic jutro bo nie mam opieki do dzieci - i to nie tylko ja. jak to rozegrac? niby mam kontrakt nie przez agencje i nie chce odchodzic ale mam maila, ze maja mi dac te 6 tyg noticu LUB , we reserve the right to change these weeks by giving you sufficient notice. ale to chyba nie powinno byc 18h no bez jaj. Jakies pomysly co robic, jeli nie chcieliby zmienic dni tak, zeby mi pasowaly? chcialam pracowac po 6 dni w tym czasie ale babka stwierdzila, ze musze miec 2 dni wolnego. mOj maz mowi, zeby juz jutro tam nie jechac bo w kulki leca a ja juz sama nie wiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,