MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zwiazki Zawodowe Unite the Union

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 32 z 34 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 31 | 32 | 33 | 34 ] - Skocz do strony

Str 32 z 34

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Marcin_Bujniewi

Post #1 Ocena: 0

2014-02-14 14:21:57 (10 lat temu)

Marcin_Bujniewicz

Posty: 356

Mężczyzna

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: Nottingham

Witam.

Pierwszy raz spotykam sie z takim systemem platnosci i nie za bardzo wiem jak Panu odpowiedziec... Po pierwsze musi Pan sprawdzic swoj kontrakt. Powinien Pan dostac 17,3 wyplat w ciagu roku. Dlatego pojawia sie przeciagniecie z trzech do pieciu tygodni. Moim zdaniem, powinno ono wystapic tylko raz w ciagu roku i w tym czasie, wyplata powinna byc wyzsza. Jednakze przed podjeciem jakichkolwiek krokow, prosze skonsultowac swoj kontrakt z prawnikiem.

Pozdrawiam.
Dopóki wal­czysz, jes­teś zwy­cięzcą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

peleee

Post #2 Ocena: 0

2014-02-16 20:54:58 (10 lat temu)

peleee

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 16-02-2014

Skąd: southampton

Witam panie Marcinie
zaczne od tego ze pracuje w fabryce produkujacej gotowe sosy itp
pracuje na full time
w ubieglym tygodniu niestety poraz pierwszy z mojej winny zepsulem jeden produkt odrazu zglosilem to mojemu przelozonemu zeby nie dopuscic zeby zly produkt trafil do odbiorcy po okolo godzinie zostalem wezwany do HR gdzie mialem rozmowe jak sie dokladnie stalo zostalem poinformowany ze jest to rozmowe w celu ustalenia czy jest to kwalifikowane o dyscyplinarke, przyznalem sie ze jest to z mojej winny i ze wiem co zle zrobilem jest to pierwszy taki blad odkad pracuje w tej firmie 4 lata , teraz musze czekac do nastepnego tygodnia poniewaz jestm na wczesniej zaplanowanym urlopie ,ale podejrzewam ze gdy wroce bedzie czekal juz na mnie list o dyscyplinarke

nawiazuja do sytuacji ktora opisalem wyzej mam kilka pytan:
1. czy moge poprosic o przesuniecie rozmowy dyscyplinarnej zeby skataktowac sie z mojim przedstawicielm z zwiazkow?

2. czy firma moze mnie obnizyc stawke
(pytam poniewaz w zeszlum roku osobie wykonuja prace taka sama jak ja po podobnej sytacji ucieli stawke i dali dyscyplinarke na 6 miesiecy

3. czy moga mnie zwolnic za taki blad

z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marcin_Bujniewi

Post #3 Ocena: 0

2014-02-17 13:56:47 (10 lat temu)

Marcin_Bujniewicz

Posty: 356

Mężczyzna

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: Nottingham

Witam.

1) Moze Pan przelozyc spotkanie, jesli Pana reprezentant nie moze pojawic sie w okreslonym terminie.
2) Firma nie powinna obnizyc Panu stawki, jesli dalej bedzie pracowal Pan na swoim stanowisku.
3) Na to sklada sie wiele czynnikow ale tak, moga Pana zwolnic (argumentem tutaj powinien byc Pana staz pracy. Jesli nie bylo takich bledow w przeszlosci, wszystko powinno skonczyc sie dyscyplinarka. Zwlaszcza, ze sam Pan to zglosil przelozonemu).

Pozdrawiam.

[ Ostatnio edytowany przez: Marcin_Bujniewicz 17-02-2014 13:59 ]

Dopóki wal­czysz, jes­teś zwy­cięzcą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

peleee

Post #4 Ocena: 0

2014-02-17 17:19:37 (10 lat temu)

peleee

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 16-02-2014

Skąd: southampton

Dziekuje bardzo za szybka odp.
Mimo wszytko bede sie kontaktowal z osoba ktora mogla by mnie reprezentowac
Bledy podobne do mojego sa popelniane dosc czesto na naszym dziale zazwyczaj konczy sie to na pouczeniu . Czasem komus chca wpakowac dyscyplinarke tak dla przestrogi dla innych zeby uwazali tym razem padlo namnie

Jeszcze raz dziekuje I pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mandarynna

Post #5 Ocena: 0

2014-04-03 18:42:22 (10 lat temu)

mandarynna

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 31-03-2014

Skąd: soham

Witam!

Od ponad 4 lat naleze do Zwiazkow.Pracuje przez agencje i oplacam skladke 12,61 f raz w kazdym w m-cu.Ostatnio jestem na zwolnieniu lekarskim a podobno w tej skladce jest jakas doplata do chorobowego.Slabo mowie po angielsku i mam problem w zalatwieniu tej dop[laty.Myslalam o zwiekszeniu skladki na wypadek roznych okolicznosci ale nie znam nikogo kto by w j.polskim mi pomogl w tej sprawie.Jestem w posiadaniu UNITE THE UNION CARD Expire date 31st august 2015.CZy moge liczyc na jakas pomoc? Z powazaniem Malgorzata WILLICH , moj nr tel. 07840138827.Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nula27

Post #6 Ocena: 0

2015-03-27 14:48:38 (9 lat temu)

nula27

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 21-08-2010

Skąd: woleverhampton

Czy moge otrzymac kontakt do zwiazkow zawodowych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-03-27 15:05:06 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marcin_Bujniewi

Post #8 Ocena: 0

2015-04-02 09:41:28 (9 lat temu)

Marcin_Bujniewicz

Posty: 356

Mężczyzna

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: Nottingham

Witam.

Benefit ten nazywa sie "incapacity benefit", Wystarczy zadzwonic do biura regionalnego i poprosic o forme. Aplikacja musi byc podpisana przez pracodawce lub przez doktora GP.

Jesli chodzi o kontakt do zwiazkow, prosze wejsc na www.unitetheunion.org i kliknac na zakladke "your region". Wyswietla sie wszystkie kontakty regionalne wraz z numerami telefonow.

Pozdrawiam.
Dopóki wal­czysz, jes­teś zwy­cięzcą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

szyszunia33

Post #9 Ocena: 0

2016-04-29 15:35:23 (8 lat temu)

szyszunia33

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 29-04-2016

Skąd: grays

czy mozna sie z panem skontaktowac telefonicznie pilnie potrzebuje zapisac sie do zwiazkow potrzebuje pomocy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marcin_Bujniewi

Post #10 Ocena: +1

2016-05-20 10:16:14 (8 lat temu)

Marcin_Bujniewicz

Posty: 356

Mężczyzna

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: Nottingham

Witam.

Proszę o kontakt na prv.

Pozdrawiam.
Dopóki wal­czysz, jes­teś zwy­cięzcą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 32 z 34 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 31 | 32 | 33 | 34 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,