MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dziursonek

Post #1 Ocena: 0

2016-04-12 18:25:45 (8 lat temu)

dziursonek

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 12-04-2016

Skąd: -

Witam!:)
Ubiegam się o zwrot podatku i mam kilka pytań dotyczących wypełnienia tego formularzu. Mianowicie:
1) Sprawa dosyć błaha, czy wpisywać polskie znaki? np. nazwa miasta Chełm czy samo moje imię Bartłomiej. Pisać z l czy z ł?
2) Czy to co jest w P45 ma się zgadzać w każdym calu z tym co wpisuję w P85. Chodzi o imię, w P45 pracodawca wpisał Bartek, natomiast moje imiona to Bartłomiej, Piotr i tak też mam w dowodzie, martwię się o to z tego względu, że jeśli otrzymam czek ze zwrotem i jeśli będzie on na Bartka D. to czy Bartłomiej Piotr D. również będzie honorowany w tym przypadku i czy np. osoba rozpatrująca mój wniosek o zwrot nie będzie miała wątpliwości czy to na pewno jedna ta sama osoba.
3) Druga sprawa to sprawa wyjazdu, w P45 leaving date to data, z którą w końcu doprosiłem się o ten dokument, a w rzeczywistości już od miesiąca byłem w polsce. I teraz w P85 wpisać tą samą datę co pracodawca i "przedłużyć" mój pobyt w Uk do tej daty czy też wpisać tą rzeczywistą? W 1wszym przypadku mój pobyt trwałby 2 miesiące, a tak naprawdę był to miesiąc.
To wszystko co mnie męczy, zdaję sobie, że są to takie szczegóły ale nie wiem jak w tym Hmrc to traktują. Raz już wysyłałem formularz i niestety nie dotarł tam gdzie trzeba także teraz zamierzam zrobić wszystko od A-Z aby dłużej się już za tym nie bujać i odzyskać pieniądze.
Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc! ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2016-08-27 23:44:17 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,