MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ie2ox4-b

Post #1 Ocena: 0

2015-12-27 07:18:11 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Z tym "cell" spotkałem się... preferuję "mob."
Referencje których nie idzie sprawdzić są do [...]
Polskie adresy mają być poprawnie napisane z polskiego punktu widzenia. Angielski adres nie figuruje w polskiej ewidencji adresowej.
Dobrze by było gdybyś miał jakieś potwierdzenie tych miejsc pracy... nie mogę uwierzyć w niepamiętanie miesięcy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Chomiczysko

Post #2 Ocena: 0

2015-12-27 07:20:31 (8 lat temu)

Chomiczysko

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2015

Skąd: Londyn

Ponieważ CV jest nie wystarczająco czytelne proszę o wciśnięcie i przytrzymanie klawisza "Ctrl"i pokręcenie rolką myszki w celu powiększenia strony.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Chomiczysko

Post #3 Ocena: 0

2015-12-27 07:28:11 (8 lat temu)

Chomiczysko

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2015

Skąd: Londyn

Cytat:

2015-12-27 07:18:11, ie2ox4-b napisał(a):
Z tym "cell" spotkałem się... preferuję "mob."
Referencje których nie idzie sprawdzić są do [...]
Polskie adresy mają być poprawnie napisane z polskiego punktu widzenia. Angielski adres nie figuruje w polskiej ewidencji adresowej.
Dobrze by było gdybyś miał jakieś potwierdzenie tych miejsc pracy... nie mogę uwierzyć w niepamiętanie miesięcy...


"TELEFON"-"Cell" poprawię na "Mob"
"REFERENCJE"-Postaram się załatwić numery telefonów i dane personalne osób, które mnie zatrudniały
"ADRESY" Masz na myśli, żeby w polskiej wersji CV napisać pełne i polskie nazwy firm z rozszerzeniem Sp.z o.o.?
A w angielskiej wersji CV co mam wpisać? "Ltd"?
"OKRES ZATRUDNIENIA" Naprawdę nie pamiętam miesięcy. Bardzo często zmieniałem pracę i pracowałem w różnych firmach w różnych miesiącach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #4 Ocena: 0

2015-12-27 07:39:09 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

To Sp.z o.o. możesz zostawić w wersji oryginalnej, jak w angielskim i polskim... To jest nazwa własna. Nie musisz chwalić się dużą ilością... Może ich to przerażać lub deprymować.
Oni patrzą za ludźmi statecznymi, oni nie szukają ludzi których przyuczą, a ludzie uciekną...
Co do referencji... oni mogą powiedzieć: "Podaj dwóch ludzi, do których zadzwonimy", zrobią to, nawet jeżeli będą musieli wynająć tłumacza. Do moich tak dzwonili.
Ci ludzie nie mogą być spokrewnieni z Tobą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Chomiczysko

Post #5 Ocena: 0

2015-12-27 07:56:52 (8 lat temu)

Chomiczysko

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2015

Skąd: Londyn

Cytat:

2015-12-27 07:39:09, ie2ox4-b napisał(a):
To Sp.z o.o. możesz zostawić w wersji oryginalnej, jak w angielskim i polskim... To jest nazwa własna. Nie musisz chwalić się dużą ilością... Może ich to przerażać lub deprymować.
Oni patrzą za ludźmi statecznymi, oni nie szukają ludzi których przyuczą, a ludzie uciekną...
Co do referencji... oni mogą powiedzieć: "Podaj dwóch ludzi, do których zadzwonimy", zrobią to, nawet jeżeli będą musieli wynająć tłumacza. Do moich tak dzwonili.
Ci ludzie nie mogą być spokrewnieni z Tobą.


Sp. z o.o. to nie nazwa własna firmy, tylko forma prawna przedsiębiorstwa. Dla Anglików nie znana i niezrozumiała. Lepiej chyba napisać "Ltd" Tak myślę.

Co masz na myśli pisząc "Nie musisz chwalić się dużą ilością... Może ich to przerażać lub deprymować."
Przecież muszę wypisać wszystkie miejsca pracy, w których pracowałem. Jak więc to pominąć?
Poza tym praca o jaką się ubiegam jest na produkcji, więc chyba dobrze, że pokazuję swoje doświadczenie w tej branży. Jeśli padnie pytanie "...dlaczego tak często zmieniał Pan pracę?" to odpowiem, że "szukałem takiej, w której warunki finansowe zaspokoją moje potrzeby, a niestety w żadnej z tych firm nie miałem szansy na awans i rozwój zawodowy." Co sądzisz?

Zdecydowanie muszę uprzedzić moich poprzednich pracodawców o możliwym telefonie i poprosić o pozytywne referencje. Boję się, że częsta zmiana pracy może istotnie nie wpłynąć dobrze na pozytywną ocenę.

[ Ostatnio edytowany przez: Chomiczysko 27-12-2015 07:58 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #6 Ocena: 0

2015-12-27 09:06:00 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Powinieneś chwalić się tylko pozytywami. Negatywy przemilcz, od Twojego taktu zależy co uznasz za pozytyw.
Częsta zmiana pracy, to znaczy że podejmowałeś niewłaściwe wybory. "Warunki finansowe"... nie zawsze czysta prawda jest wysoko ceniona.
Poszukaj jakichś uwarunkowań niezależnych od Ciebie.
Sp.z o.o. i Ltd to zostaw ich inteligencji. Nie zmieniaj.

[ Ostatnio edytowany przez: ie2ox4-b 27-12-2015 09:18 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Chomiczysko

Post #7 Ocena: 0

2015-12-27 10:07:04 (8 lat temu)

Chomiczysko

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2015

Skąd: Londyn

Cytat:

2015-12-27 09:06:00, ie2ox4-b napisał(a):
Sp.z o.o. i Ltd to zostaw ich inteligencji. Nie zmieniaj.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>ie2ox4-b</i> 27-12-2015 09:18 ]




Czyli rozumiem, że w angielskiej wersji CV napisać nazwę firmy z rozszerzeniem Sp.z o.o. Niech się wysilą i myślą co to jest?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #8 Ocena: 0

2015-12-27 10:31:22 (8 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham


Dopracowywujesz swoje CV zupelnie jakbys aplikowal na posade prezesa w wielkiej korporacji. W Twoim przypadku wyglad CV na marginalne znaczenie - przekazuje to co ma przekazac - ze pracowales juz na tasmie i tyle... i nikogo nie obchodzi czy pracowales w sp.z.o. czy ltd.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Raf_al

Post #9 Ocena: 0

2015-12-27 10:56:29 (8 lat temu)

Raf_al

Posty: 30

Mężczyzna

Z nami od: 24-02-2013

Skąd: Manchester

Cytat:

2015-12-27 10:31:22, AgentOrange napisał(a):

Dopracowywujesz swoje CV zupelnie jakbys aplikowal na posade prezesa w wielkiej korporacji. W Twoim przypadku wyglad CV na marginalne znaczenie - przekazuje to co ma przekazac - ze pracowales juz na tasmie i tyle... i nikogo nie obchodzi czy pracowales w sp.z.o. czy ltd.


Chłopak się stara i pyta bo zależy mu na pracy? Widizsz coś tym złego? Kto pyta nie błądzi!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #10 Ocena: 0

2015-12-27 11:48:56 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Cytat:

2015-12-27 10:56:29, Raf_al napisał(a):
(...)
Chłopak się stara i pyta bo zależy mu na pracy? Widizsz coś tym złego? Kto pyta nie błądzi!

Dziwnie widzisz... Nie widzę nic złego w jego wyjaśnieniu. Raczej podparcie mojej "racji".
Wiedz, że kto nie pozbywa się złych rzeczy z życia, tylko je pielęgnuje, będzie ich miał więcej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,