MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Netta6

Post #1 Ocena: 0

2011-01-18 14:07:49 (13 lat temu)

Netta6

Posty: 1599

Kobieta

Z nami od: 19-01-2006

Skąd: Bridgwater

Cytat:

2011-01-18 11:58:06, hazardzistka napisał(a):
ehhe Netta, mialam to samo, tez sobie napisalam na kartce, tzn, nie ja, przetlumaczyl mi to co chcialam kolega, lekarz popatrzyl i powiedzial ze jest super i ze paracetamol wystarczy na moje palpitacje serca. Wyladowalam wieczorem w szpitalu, z tlenem itd. Koszmar. ja nie wiem czy tylko tutaj w Bridgwater sa konowaly czy co. Na szczescie wyszukalam sobie ta niemke i jestem mega zadowlona.

Ze stasiem chodzilismy bo plakal 24h na dobe, codziennie moj maz z nim szedl zeby dali mleko na recepte, a oni ze nie bo nie potrzeba, i dziennie ta sama rozmowa. Nie wazne bylo ze stasiowi z placzu pekla zylka w oku, z pepke zaczela saczyc sie krew ( mial 3 tyg) , to dla nich nic. Na szczescie niemka wrocila z urlopu i bez niczego dala recepte na Nutramigen i kolki przeszly jak reka odjal.

masakra z tymi konowalami tutaj, moze przejedz sie do redgate i sprobuj emergency sie z nia umowic. Nazywa sie Dr. Didi Klein.

powodzenia


Dzięki. Spróbujemy jeszcze raz się przejść do naszej przychodni ale do innego GP bo żeby iść do Niemki musielibyśmy zmienić przychodnie a to trwa niestety. Ja miałam w tej przychodni dobrą panią doktor. Ona mnie prowadziła przez prawie rok czasu aż do operacji. Operację miałam w kwietniu i niestety jak już potem uwolniłam się z pod skrzydeł chirurga to okazało się, że ona odeszła z naszej przychodni.

To co piszesz o swoim dziecku to straszne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Netta6

Post #2 Ocena: 0

2011-01-18 14:09:59 (13 lat temu)

Netta6

Posty: 1599

Kobieta

Z nami od: 19-01-2006

Skąd: Bridgwater

Cytat:

2011-01-18 13:11:59, Hail_Eris napisał(a):

Kiedyś miałem zapalenie gardła. I mój lekarz (hindus wlasnie) musiał mi do tego gardła zajrzeć. Miał bardzo długi patyk, bardzo długą reke i bardzo silną latarke. I zagladal z wyraźnym obrzydzeniem z odległosci 2 metrów.

Moja Pani, która z racji zawodu wiele wie o Indiach powiedziała mi, że ma to zwiazek z systemem kastowym i czytoscia rytualną, która ciagle jest tam traktowana bardzo poważnie. Zasadniczo - dotykanie chorego, albo przedmiotów dotykanych przez chorego, a tym bardziej krwi itp jest traktowane jako ciężkie skalanie (zwłaszcza, jeżeli należy się do wyższej kasty).


Z tego wynika, że dla nich drzwi uczelni medycznych powinny być zamknięte. Jak można badać pacienta nie dotykając go?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #3 Ocena: 0

2011-01-18 14:24:25 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,