MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 8 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 8 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2017-03-20 19:52:16 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolanta12

Post #2 Ocena: 0

2017-03-20 20:29:27 (7 lat temu)

jolanta12

Posty: 934

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-03-20 19:52:16, CuriousCat napisał(a):
Cytat:

2017-03-20 19:43:38, jolanta12 napisał(a):
Czyli 2 lata meczenia sie na Universytecie psu o d...:-[!!!


Ja kiedys na rozmowie o prace w Polsce sie chwalilam czego sie nauczylam w UK, na co szef dokonczyl, ..."co w Polsce jest calkowicie bezuzyteczne." Dostalam prace na nizszym stanowisku wtedy na ktore tez kogos potrzebowal.
Ale nie do konca wszystko psu o d..., Zalezy co studiowalas.



Studiowałam Foundation Degree in Healthcare Practice na Universytecie Medycznym. Obecnie jestem na etapie poszukiwania pracy w Polsce, ciekawe czy przydadza mi sie moje umiejetnosci z Londynu. Może ktoś powie mi to samo co tobie, kto wie:-8

[ Ostatnio edytowany przez: jolanta12 20-03-2017 20:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-03-20 20:36:54 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolanta12

Post #4 Ocena: 0

2017-03-20 20:56:27 (7 lat temu)

jolanta12

Posty: 934

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Londyn

Niestety nie, ale mogę startować na opiekuna medycznego*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2017-03-20 23:29:51 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

http://www.mastersportal.eu/articles/388/all-you-need-to-know-about-the-european-credit-system-ects.html

http://www.procesbolonski.uw.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=69 :
Cytat:
PRZENOSZENIE OSIĄGNIĘĆ POMIĘDZY UCZELNIAMI


Uczelnie nie są zobowiązanie automatycznie przyjmować studentów posiadających punkty ECTS dla celów kontynuacji nauki. Decyzja ta powinna zapaść po zapoznaniu się z dotychczasowym przebiegiem studiów studenta i jego osiągnięciami.

Aby przenieść dokonania studenta w celu kontynuacji nauki na innej uczelni niezbędne jest rozpoznanie kwalifikacji oraz uznanie punktów ECTS poświadczających zaliczenie konkretnych przedmiotów.

Uznawanie kwalifikacji zdobytych na zagranicznych uczelniach jest regulowane przez Konwencję Lizbońską. Traktuje ona o tym, iż kwalifikacje uzyskane za granicą powinny być uznawane jeżeli nie ma ku temu wyraźnych przeciwwskazań takich jak duże różnice pomiędzy efektami kształcenia osiąganymi po ukończeniu dwóch porównywanych kursów.


gwiasdka Uznawanie punktów ECTS za okres studiów za granicąErasmus

Studentom wyjeżdżającym za granicę w celu odbycia części studiów (semestru, roku) w ramach stypendiów ERASMUS, okres studiów za granicą zaliczany jest na podstawie wcześniej podpisanych porozumień pomiędzy uczelnią wysyłającą, uczelnia przyjmującą i studentem.



Podstawowe dokumenty potrzebne przy realizacji stypendium ERASMUS:

Formularz Zgłoszeniowy Studenta (ang. Student Application Form)

Porozumienie o programie zajęć (ang. Learning Agreement): zawiera listę zajęć i modułów, na które student ma uczęszczać podczas pobytu na stypendium

Wykaz zaliczeń (ang. Transcript of Records) służy do dokumentowania przebiegu studiów i wyników uzyskanych przez studenta; wymienia się w nim zajęcia i moduły, na które uczęszczał student, liczbę uzyskanych punktów, oraz oceny wystawione według skali danej uczelni i często również oceny ECTS



I jeszcze to moze bedzie pomocne:

http://ec.europa.eu/education/resources/european-credit-transfer-accumulation-system_pl
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,