MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kontynuacja jednolitych studiow mgr w UK

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaI

Post #1 Ocena: 0

2018-11-30 16:41:20 (5 lat temu)

PannaI

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 30-11-2018

Skąd: Wellingborough

Hej hej :) Wiem, ze podobnych tematow jest tu od groma, ale moze ktos zyczliwy pomoze :-]
Studiowalam w Pl na studiach jednolitych mgr (dawo temu...). Mam absolutorium, czyli wszystko pozaliczane, ale nie przystapilam do obrony pracy mgr. Chcialabym teraz podjac studia w UK i zastanawiam sie, czy te moje polskie cos mi ulatwia? Czy to, ze nie mam dyplomu powoduje, ze musze zaczac od zera? Dodam, ze interesuje mnie Cambridge i wyslalam juz maila z zapytaniem, ale niecierpliwa jestem i pomyslalam, ze ktos swiatly moze mi udzieli jakichs informacji :D Dzieki i pozdrawiam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2018-11-30 17:48:24 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Alez zamieszane :)
Chyba bym sie usmiechnela do rodzimej uczelni, jak temat zakonczyc.
A tutaj, to tylko info z danej uczelni bedzie wiazace.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2018-11-30 19:12:34 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

W UK (Anglii) każdy uniwersytet ma swoje zasady, i nie ma odgórnych przepisów. Musisz napisać do uczelni którą się interesujesz. Czasem jest tak, że polska matura nie wystarcza aby się dostać a jedynie A-levels lub IB.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2018-11-30 19:33:20 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak ja podjelam studia w UK, to moglam zaliczyc fakultety ze studiow w Polsce ale tylko jesli byly zaliczone nie dawniej niz 5 lat. No to nie pomoglo ale inne osoby zaliczyly sobie, tyle ze niektorym zaliczyli w calosci I nic nie musieli zdawac, a inni np musieli pisac finalowy esej, bo nie mieli potwierdzenia wszystkich modulow
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,