MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Esol - czy warto?

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zyggy01

Post #1 Ocena: 0

2017-05-08 12:52:59 (7 lat temu)

zyggy01

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 15-02-2017

Skąd: Yorkshire

Zastanawiam sie nad zapisaniem sie na ten kurs, 3-4 godziny raz w tygodniu, cały kurs 6 miesiecy platne około 150funtów. Wczesniej mmiałbym przyjsc na test który zweryfukuje moją znajomosc jezyka angielskiego i do jakiej grupy miałbym sie dostac.

Jakie są wasze doswiadczenia?

dodam że jezyk znam chyba na poziomie blisko b1 ;) tzn dogadam sie w sklepie, ze znajomymi z innych krajów po angielsku ale jak przyjdzie do rozmowy z Brytyjczykiem na rozne tematy to ciezko.

[ Ostatnio edytowany przez: zyggy01 08-05-2017 12:55 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #2 Ocena: 0

2017-05-08 14:36:06 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Zawsze warto. ESOLa robiłem jakąs dekadę temu i miło wspominam.
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Post #3 Ocena: 0

2017-05-08 14:44:33 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #4 Ocena: 0

2017-05-08 15:24:17 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Zawsze kursy językowe warto robić. Poszerzać wiedzę nie tylko, jeśli chodzi o angielski. Swoją drogą, gdzie życie nie poprowadzi, to akurat znajomość języków w ogóle, tylko może nam się przydać :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #5 Ocena: 0

2017-11-17 11:54:19 (6 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

no o kursach jezykowych ale o takich jak sprawdzic w czym moglibysmy sie najlepiej urzadzic, chodzi mi o jakies testy osobowosci zeby sprawdzic do jakiej pracy jestesmy stworzeni, jakie mamy predypozycje. Czy w anglii mozna takie testy zrobic online? jestem juz lekko po 30 i chcialabym sie rozwijac ale nie wiem w jakim kierunku isc zeby sie nie rozczarowac i nie tracic czasu i kasy na cos w czym jestem beznadziejna. Poki co jestem na kursie esol na level 1. Ale w jakim kierunku dalej isc? jak zapytam siebie co chce robic lub co lubie to nie mam odp :( do wszystkiego mam slomiany zapal, cchce cos zrobic a pozniej mi sie odwizdzi i stwierdzam, nieee to nie ma sensu, Nie chce pracowac w zywosci do koca zycia, bo chce miec wolne na przerwe swiateczna jak maz a nie 27 grudnia zasuwac do roboty. sama nie iwem do czego sie nadaje i w czym bylabym dobra ale nie potrafie sie okreslic, kto moglby mi wprost powiedziec: sluchaj masz predyspozycje do tego i tego i bylabys w tym dobra a tej i tej branzy unikaj. che sie rozwijac bo zycie przez palce ucieka ale nie wiem w ktorym kierunku. Jakies sugesyie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2017-11-17 12:39:22 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Poszukaj pod terminami:
'career advice for adults',
'testy kompetencji i predyspozycji'
Jest sporo informacji online, z zywym czlowiekiem mozesz porozmawiac w JC+, Connexions, okolicznych college, bibliotekach, poszukac namiarow w necie.
Ale tak naprawde to sama musisz okreslic sie, co lubisz, co chcesz osiagnac.
Podobny watek zalozylas juz kiedys, poszlo sporo podpowiedzi, otwarta kwestia, czy wykorzystujesz mozliwosci, czy skupiasz sie na mysleniu zyczeniowym?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #7 Ocena: 0

2017-11-17 17:26:43 (6 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

A co lubisz robić?

Ale tak szczerze, nie odpowiadaj "pod publiczkę"
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,