MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Technik budownictwa / Construction technician - Problem z CSCS.

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tmalik85

Post #1 Ocena: 0

2017-01-08 18:42:15 (7 lat temu)

tmalik85

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 08-01-2017

Skąd: london

Witam.
Moj problem zaczal sie kilka miesiecy temu kiedy dowiedzialem sie ze aby odnowic moja karte CSCS musze udowodnic moje budowlane wyksztalcenie.
Przetlumaczylem wiec swoj dyplom i tytul technika budowlanego a nastepnie skorzystalem z Naric.uk koszt ok £60 a w zamian otrzymalem Statememt of comparability:
Title of award: Construction technician
Assesment: Is considered comparable to N/SVQ level 3 standard, 90-credit diploma.
Problem polega na tym ze np na stonie: cscs.uk.com/card-finder/ w opcji: Card Finder nastepnie Occupation niestety nie ma tytulu: construction technician i ludzie przyjmujacy zamowienie do testu cscs doradzili mi ze musze sie dodatkowo skontaktowac z Naric.uk i poprosic o zmiane/dostosowanie [amend] w tytule: Technik budownictwa / Construction technician na cos co bedzie moglo byc zaakceptowane przez system cscs[citb], niestety ludzie ci nie sa w stanie podpowiedziec na jaki tytul tak na prawde mam prosic Naric.uk o zmiane.
Dlatego chcialbym zwocic sie o porade do wszytkich tych ktorzy byli w podobnej sytuacji badz maja jakiekolwiek pojecie na ten temat.
Z gory bardzo dziekuje za pomoc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,