MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Niezapłacone studia w anglii

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Dadits

Post #1 Ocena: 0

2016-12-30 05:48:32 (7 lat temu)

Dadits

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 30-12-2016

Skąd: Preston

mam taki problem. Studiowałem w UK , zrobiłem foundation degree, po ich ukończeniu chciałem zrobić honours degree. Po rozpoczęciu nowego roku po kilku tygodniach dostałem informację od StudentFinancial, że moje studia nie zostaną opłacone.

Próbowałem dzwonić dowiadywać się czemu moja prośba została odrzucona, niestety najczęściej padała odpowiedź, że muszę wypełnić "inny formularz" - nawet po wysłaniu wypełnionego formularza, który otrzymałem od pani z telefonu, która wysłała mi odpowiedni formularz na email, w dalszym ciągu otrzymywałem informację o złem formularzu.

Z braku pieniędzy na życie musiałem podjąć pracę, niestety nie było realne pracowanie i studiowanie jednocześnie bez pomocy państwa, tak więc zaniechałem próby studiowania. Niestety uniwersytet, domaga się zapłacenia odemnie za rok studiowania. Pieniądze nie są małe. Wyjechałem z wysp i wróciłem do ojczyzny, na maila dalej otrzymują informację o uregulowaniu należności względem uniwersytetu.

Co się stanie w przypadku niezapłacenia tego długu? Jakie konsekwencje zostaną mi nałożone? Czy warto jakoś się dogadać i spłacać miesięcznie ileśćdziąt złotych miesięcznie przez kolejne kilkanaście lat?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #2 Ocena: -1

2016-12-30 08:08:50 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Przykre to... ale po co chodziłeś ileś tam lat? Nie nauczyli Cię rozwiązywać... Podaj ich do sądu... nie wywiązali się z zadań.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dadits

Post #3 Ocena: 0

2017-01-03 13:11:44 (7 lat temu)

Dadits

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 30-12-2016

Skąd: Preston

Jakieś informacje na temat co się może stać w razie nie uregulowania długu względem uniwersytetu?

Niestety nigdzie nic nie mogę znaleźć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #4 Ocena: -1

2017-01-03 13:31:37 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Taki sam dlug jak kazdy inny i takie same konsekwencje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Dadits

Post #5 Ocena: 0

2017-01-03 13:56:04 (7 lat temu)

Dadits

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 30-12-2016

Skąd: Preston

Czego można się spodziewać po takim długu nie mieszkając w państwie którego on dotyczy, tak więc, nie wiem jakie są tego konsekwencje, mogę prosić o wypunktowanie ich?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #6 Ocena: 0

2017-01-03 14:26:25 (7 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja to widzę tak. Znasz dobrze angielski Wiec napewno gdzies znajdziesz. Tutaj zapewne nie ma nikogo kto miał kiedyś podobna sytuacje.

Myśle również, ze w mailach od uczelni poza kwota również piszą coś o konsekwecjach jeśli się nie zapłaci...
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2017-01-03 22:21:49 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Brexit! Teraz to moga ci naskoczyc. Pewnie dlatego sobie nagle przypomnieli- chca zdazyc ze sciaganiem kasy:-8
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,