MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Duolingo - System Online do nauki języków obcych

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

greg1990

Post #1 Ocena: 0

2016-12-20 23:45:54 (7 lat temu)

greg1990

Posty: 475

Mężczyzna

Z nami od: 04-03-2014

Skąd: Stoke On Trent

Witam,

Mam pytanie czy macie jakieś doświadczenie z Duolingo.
Korzystam z aplikacji i strony od jakiegoś czasu.
Firma stała się bardzo popularna, założona została przez stwórcę "Capatche" czyli Pana który wymyślił zabezpieczenia w formie przepisywania tekstu podczas rejestracji.

Duolingo jest bardzo popularną platformą na całym świecie, jak podaje oficjalnie już 2 miliony Polaków uczy się języka z tą platformą.

Nie będę opisywał samej platformy, ponieważ jest na ten temat bardzo dużo informacji w internecie.

Duolingo współpracuje z LinkedIn i można dodać do tego portalu swoje wyniki z LinkedIn - moim zdaniem to bardzo pożyteczna opcja, dla osób chcących za darmo zyskać kwalifikacje i ulepszyć swój profil, utrwalając przy tym swój język. Tym bardziej że jest to darmowe!

Mam pytanie czy ktoś zdał oficjalny kurs językowy Duolingo, i dostał certyfikat ?

Duolingo dąży do tego aby pracodawcy akceptowali i znali ten kurs jak inne kursy typu ESOL. Co myślicie na ten temat, warto go robić, czy w UK raczej z tym kiepsko ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

grzes-24

Post #2 Ocena: 0

2016-12-22 20:47:49 (7 lat temu)

grzes-24

Posty: 1703

Mężczyzna

Z nami od: 06-06-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-12-20 23:45:54, greg1990 napisał(a):
Witam,

Mam pytanie czy macie jakieś doświadczenie z Duolingo.
Korzystam z aplikacji i strony od jakiegoś czasu.
Firma stała się bardzo popularna, założona została przez stwórcę "Capatche" czyli Pana który wymyślił zabezpieczenia w formie przepisywania tekstu podczas rejestracji.

Duolingo jest bardzo popularną platformą na całym świecie, jak podaje oficjalnie już 2 miliony Polaków uczy się języka z tą platformą.

Nie będę opisywał samej platformy, ponieważ jest na ten temat bardzo dużo informacji w internecie.

Duolingo współpracuje z LinkedIn i można dodać do tego portalu swoje wyniki z LinkedIn - moim zdaniem to bardzo pożyteczna opcja, dla osób chcących za darmo zyskać kwalifikacje i ulepszyć swój profil, utrwalając przy tym swój język. Tym bardziej że jest to darmowe!

Mam pytanie czy ktoś zdał oficjalny kurs językowy Duolingo, i dostał certyfikat ?

Duolingo dąży do tego aby pracodawcy akceptowali i znali ten kurs jak inne kursy typu ESOL. Co myślicie na ten temat, warto go robić, czy w UK raczej z tym kiepsko ?


Od około 5 miesięcy korzystam z tej aplikacji i polecam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #3 Ocena: 0

2016-12-22 21:21:31 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #4 Ocena: 0

2016-12-22 22:00:46 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Warto, robić by utrwalać sobie pewne schematy, słówka. Oczywiście, że w życiu, w języku potocznym, jest ciut inaczej. Na pewno wymaga systematyczności. Ja sobie robię, w wolnych chwilach, na posiedzeniach "na tronie". Poza tym ja trochę w gorącej wodzie kąpany jestem i czasami mnie nudzą podstawy, a jak chcę przeskoczyć poziom, to czegoś tam nie wiem ;) Ostatnio pobrałem Memrise jako alternatywę, ale nie ładują mi się pewne obrazki, co mnie zniechęciło trochę do korzystania z tej aplikacji. Spróbuję zainstalować na innym telu i zobaczymy co z tego będzie.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #5 Ocena: 0

2016-12-22 22:05:52 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Duolingo dąży do tego aby pracodawcy akceptowali i znali ten kurs jak inne kursy typu ESOL. Co myślicie na ten temat, warto go robić, czy w UK raczej z tym kiepsko ?



Ile widziałeś ogłoszeń o pracę w UK z wymaganym egzaminem? Ile widziałeś ogłoszeń i o pracę w Polsce z wymogiem zdania egzaminu ze znajomości języka polskiego? Jak masz stos certyfikatów a wyjdzie na interview że nie znasz jezyka to odpadniesz mimo to.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2016-12-23 06:25:54 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,