MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kurs aat Lvl 2 samodzielna nauka w domu

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Ann_uk

Post #1 Ocena: 0

2015-09-30 10:41:59 (9 lat temu)

Ann_uk

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 29-09-2015

Skąd: coventry

Witam, czy ktoś uczył się w domu. Na kurs aat, ja wlasnie zaczynam i mam kilka pytań, czy jest ktoś w podobnej sytuacji. Bądź uczy się distance learning

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sto-krotka

Post #2 Ocena: 0

2015-09-30 20:30:02 (9 lat temu)

sto-krotka

Posty: 389

Kobieta

Z nami od: 07-09-2012

Skąd: North West

Witaj Ann. Ja nie jestem na takim kursie ale sie nad nim zastanawiam. Czy moglabys mi napisac gdzie go robisz i za jaka cene?
W internecie jest sporo propozycji i ceny tez sie bardzo roznia...ciezko jest mi sie zdecydowac.
... serva me, servabo te...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wielbicielka

Post #3 Ocena: 0

2015-10-01 09:59:52 (9 lat temu)

wielbicielka

Posty: 12625

Kobieta

Z nami od: 29-04-2011

Skąd: Londyn

Ja jestem na takim kursie, a raczej juz koncze, zostal mi tylko projekt do zrobienia :)

Jak macie pytania to piszcie, jak bede wiedziec to odpowiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ann_uk

Post #4 Ocena: 0

2015-10-01 15:02:32 (9 lat temu)

Ann_uk

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 29-09-2015

Skąd: coventry

Witam , ja ucze sie w domu po przemysleniach wybralam podreczniki Osbourne

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ann_uk

Post #5 Ocena: 0

2015-10-01 15:05:11 (9 lat temu)

Ann_uk

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 29-09-2015

Skąd: coventry

Wielbicielko a moge prosic do Ciebie email badz inny kontakt , rzadko tu zagladam a mam mnostwo pytan :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ann_uk

Post #6 Ocena: 0

2015-10-01 15:09:12 (9 lat temu)

Ann_uk

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 29-09-2015

Skąd: coventry

Oraz na jakim lvl jestes bo ja na 2

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wielbicielka

Post #7 Ocena: 0

2015-10-01 16:24:26 (9 lat temu)

wielbicielka

Posty: 12625

Kobieta

Z nami od: 29-04-2011

Skąd: Londyn

Cytat:

2015-10-01 15:02:32, Ann_uk napisał(a):
Witam , ja ucze sie w domu po przemysleniach wybralam podreczniki Osbourne



Level 2 i 3 przeszlam z Kaplanem, natomiast level 4 kupilam ksiazki kaplana i osborne, ale jak zoabczylam jaki Osborne ma tam balagan, bez ladu skladu , poprostu zrezygnowalam, kupowalam tylko zadania.

Jak wejdziesz na forum aat to zobaczysz ze wiele ludzie korzystajac z ksiazek z osborne na level 4 mialo problem by zdac egzaminy bo nie bylo wszystkiego, wiec miej to na uwadze.

Chociaz znam osoby ktore korzystajac z Osborne ladnie radzili sobie na level 2 i 3. Dodam ze byly to osoby co chodzily do szkoly, wiec nie robili tego kursu w takiej formie jak my.

Z meilem moze byc problem, bo ja duzo mniej jestem na necie i szybciej zajrze tutaj niz na meila, dwa meil zarzucany jest smieciami, zanim odkopie sie ze spamu, moze byc tak ze dojde do Twojej wiadomosci nawet po miesiacu :-] a na forum jestem przynejmniej 1-2 razy w tyg.

Wiec proponuje ze jak cos chcesz ode mnie to szukaj mnie przez forum.

Meila moge Ci podac ale wykorzystujmy to lepiej na przeslanie materialow (jesli bedzie taka potrzeba), bo na pytania raczej proponuje forum, chyba ze Ci sie nie spieszy i poczekasz kilka tygodni na odpowiedz.
Mozesz pisac w watku lub wyslac do mnie pw.

Jak pisalam wyzej ja juz koncze aat zdalam wszystkie egzaminy zostal mi tylko project z level 4 zrobic i koniec :-]

Mam prosbe, nie pisz post pod postem, poprostu moge cos pominac, nie zauwazyc. Jak masz cos do dodania, pod postem masz funkcje "edytuj" ktora jest aktywna przez godzine, korzystaj z tej funcji, bedzie nam latwiej sie rozmawialo.

Jakie masz pytania?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ann_uk

Post #8 Ocena: 0

2015-10-01 16:44:08 (9 lat temu)

Ann_uk

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 29-09-2015

Skąd: coventry

Ok nie ma problemu moge tu pisac , wybralam osbourne po tym jak ludzie sie wypowiadaja na trmat ksiazek.
Zaczelam uczyc sir w domu ale mam male dziecko i ciezko z czasem i motywacja , posiadasz jakis system ?
Nie wiem czy oprocz ksiazek podpierasz sie jakimis materialami lub godna polecenia strone www gdxie bedzie dobrze tlumaczone , znalazlam na you tubie duzo filmikow :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wielbicielka

Post #9 Ocena: 0

2015-10-01 16:50:25 (9 lat temu)

wielbicielka

Posty: 12625

Kobieta

Z nami od: 29-04-2011

Skąd: Londyn

Ann ja dokaldnie tak samoz aczynalam, do tego ja chorowalam i mlody, wiec bylo pod gorke.

Nie wiem jak Ty ale ja jestem bardzo sumienna osoba, potrafie sie zdyscyplinowac i co mam zrobic to zrobie.

Strony, przede wszystkim aat strona, tam sa pomoce naukowe. Ksiazka i zbior zadan.
kaplan ladnie w ksiazce tlumaczy wiec dla mnie zadne inne pomoce byly zbedne.

Skoro nie rozumiesz zbytnio z ksiazek Osborne to zastanow sie czy aby na pewno dobrze wybralas.

Na level 4 korzystalam z innych pomocy, ale level 2 i 3 to dobra ksiazka plus material ze strony aat i bedzie ok.

Rejesterowalas sie juz na aat?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ann_uk

Post #10 Ocena: 0

2015-10-01 16:52:22 (9 lat temu)

Ann_uk

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 29-09-2015

Skąd: coventry

Jeszcze nie , narazie tylko z ksiazka jestem :) wg mnie to lkatwo napisane , mam doswiadczenie z pl bylam ksiegowa

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,