MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dzieci bullying/znęcanie się

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Agunia_UK

Post #1 Ocena: 0

2007-05-29 11:00 (17 lat temu)

Agunia_UK

Posty: 16

Z nami od: 02-05-2007

Ito jest KATOLICKA SZKOŁA!!!!???Miałam wielkie nadzieje zwiazane z ta szkoła,chciałam ustrzec moje dzieci przed taka patologia dajac ich do katolickiej szkoły,bardzo sie myliłam z wyborem.Był taki okres w moim zyciu ze płakałam razem z nimi,nie mogłam zrozumiec jak tak mozna?!teraz wzmocniło mnie i moje dzieci to doswiadczenie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Agunia_UK

Post #2 Ocena: 0

2007-05-29 11:03 (17 lat temu)

Agunia_UK

Posty: 16

Z nami od: 02-05-2007

Jesli ktos miał podobne problemy piszcie moje gg:8864582.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2007-05-29 15:48 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewasz32

Post #4 Ocena: 0

2007-06-02 18:47 (17 lat temu)

ewasz32

Posty: 28

Kobieta

Z nami od: 15-02-2006

Skąd: Newry

Mam dwie córki w wieku 15 i 6 lat.Obie są prymuskami i ani z tego powodu ani z tego że są Polskami nie są szykanowane, wręcz przeciwnie, koleżanki i nauczyciele sąbardzo wyrozumiali i chętni do pomocy.Nie spotkałam się z atakami agresji w naszym mieście a dzieci są tu traktowane wyjątkowo.Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2007-06-04 09:02 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

michald

Post #6 Ocena: 0

2007-07-22 12:39 (17 lat temu)

michald

Posty: 13

Z nami od: 22-07-2007

Cytat:

2007-06-04 09:02, nuska napisał(a):
Nie wiem jaki jest przepis na to żeby nasze dzieci nie doświadczały przemocy,ale wydaje mi się,że dobry angielski,otwartość,sympatyczne zachowanie i


Moim zdaniem uwazam, ze jak najszybciej powinno sie nauczyc dziecko jak wobec bezpodstawnej przemocy samemu sie obronic czyli:

- nauczyc jak skopac tylek idiocie, ktory probuje go skrzywdzic, tak zeby to naprawde poczul
- ew. samemu poczekac na gnoja wskazanego przez dziecko po szkole i skopac mu tylek. Wiem, ze to moze sie skonczyc na policji, a nawet w sadzie, ale osobiscie mam to gdzies, jesli moje dziecko byloby przez kogokolwiek ponizane.

Gowniarze, ktorzy napastuja i ponizaja normalne dzieci w szkolach, to zwykle totalne debile - bardzo latwo takich zastraszyc, a to jedyne co na nich dziala. Cala ta bajka na tej stronie http://www.bullying.co.uk, ze trzeba z nimi negocjowac jest smieszna. Wlasnie przez takie podejscie (bezsensowne traktowanie dzieci jak doroslych i tzw. bezstresowe wychowanie) w szkola angielskich (i polskich) zawsze sie znajdzie jakas grupka idiotow (ktorzy za 15-20 lat beda na zasilkach albo na ulicy) probujaca zastraszyc inne dzieci, bo niczym innym nie potrafia sie wykazac.

Oczywiscie, nikomu nie zycze tak drastycznych sytuacji - sobie w szczegolnosci. Ale ze swojej strony upewnie sie ze moja corka w wieku 10 lat bedzie dobrze widziec, co zrobic w razie zagrozenia ze strony jakiegos (nie wazne czy angielskiego czy polskiego) debila, ktory bedzie chcial jej zabrac pieniadze czy cos w tym rodzaju.

[ Ostatnio edytowany przez: michald 22-07-2007 12:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2007-07-22 14:02 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

antyrasista

Post #8 Ocena: 0

2007-07-22 15:27 (17 lat temu)

antyrasista

Posty: 2

Z nami od: 22-07-2007

ludzie jezeli z domu dzieciak jest nafaszerowany ze anglicy to holota -ktora nie zebrze o robote w polsce albo ze polacy to cos lepszego niz czarni lub zieloni itp..to normalka ze idac do szkoly zadrze tam nosa no to mu pokaza gdzie tak naprawde jego miejsce,a ta mama co sie skarzy ze jej 3 latka napadl inny 3 latek ,ludzie co sie dzieje przeciez dzieci to robia tak wszedzie,polacy to okropni rasisci,LEPIEJ NIC NIE MOWIC W DOMU ZLEGO O INNYCH NACJACH BO TYLKO DZIECKU ROBI SIE KRZYWDE,dziecko bedzie kiedys pracowac z kolorowymi tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

michald

Post #9 Ocena: 0

2007-07-22 15:38 (17 lat temu)

michald

Posty: 13

Z nami od: 22-07-2007

Cytat:

2007-07-22 15:27, antyrasista napisał(a):
ludzie jezeli z domu dzieciak jest nafaszerowany ze anglicy to holota

Oj, nie o tym tu mowimy, prostakow w rozczlapanych dresach jest wszedzie pod dostatkiem, czy w Anglii czy w Polsce, zwykle dzieci takich ludzi sa tzw. bully, to widac jak na dloni. Cale szczescie, ze unowoczesniona froma selekcji naturalnej dziala i z pokolenia na pokolenie tacy ludzie sa spychani na margines zycia.

Moja corka chodzi do przedszkola ze wszystkimi kolorami teczy (zreszta tak sie to przedszkole nazywa) i nigdy jej nie powiem, ze anglicy to holota czy cos takiego, bo to bez sensu, ale doskonale wie, ze smierdzaca pani z 3 - dniowym fish&chips w lapie popijajaca to cider'em z plastikowej butelki, czy pan spod budki z piwem na Pradze w Warszawie (no to to ona malo pamieta) i ich dzieci, to ktos, kogo trzeba na ogol unikac. Bez wzgledu na nacje czy kolor.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

antyrasista

Post #10 Ocena: 0

2007-07-22 15:47 (17 lat temu)

antyrasista

Posty: 2

Z nami od: 22-07-2007

to corcia juz w przedszkolu wie kogo unikac hihi,to juz jej nauczylas pogardy do ludzi-alkoholik to tez czlowiek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,