MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Teacher assistant

« poprzednia strona

Strona 8 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 8 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Mama123

Post #1 Ocena: 0

2018-07-10 08:00:54 (6 lat temu)

Mama123

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 10-07-2018

Skąd: Lichfield

jak to jest z tymi testami na angielski i matematyke ? o co oni pytaja co trzeba umiec, wiedziec .
mi sie marzy aby pracowac z najmlodszymi dzieciaczkami czy to jest ma znaczenie ?
Pytam poniewaz ja jesem w trakcie zalatwiania tego i Pani z collegu powiedziala ze wysla mi emaila z data na te testy.
co dalej ? jesli je przejde
lub jesli ich nie zdam?
Z gory dziekuje za odpowiedz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #2 Ocena: 0

2018-07-10 08:55:50 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-10 08:00:54, Mama123 napisał(a):
jak to jest z tymi testami na angielski i matematyke ? o co oni pytaja co trzeba umiec, wiedziec .
mi sie marzy aby pracowac z najmlodszymi dzieciaczkami czy to jest ma znaczenie ?
Pytam poniewaz ja jesem w trakcie zalatwiania tego i Pani z collegu powiedziala ze wysla mi emaila z data na te testy.
co dalej ? jesli je przejde
lub jesli ich nie zdam?
Z gory dziekuje za odpowiedz


Odpowiedzi na nurtujące cię pytania znajdziesz w tym wątku:

Teacher Assistant

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2018-07-10 11:45:19 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Poprzednie odpowiedzi byly dosc dawno, ale zakres wymaganego jezyka i matematyki nie zmienily sie za mocno.
Matematyka, jak matematyka, zakres dosc podstawowy, ale wymaga znajomosci jezyka, by rozwiazywac zadania, jezyk specyficzny dla przedmiotu.
Angielski jest oczywisty, zwlaszcza, ze male dzieci mowia dosc niewyraznie, skrotami, wymagane jest swobodne czytanie, mowa, umiejetnosci tlumaczenia roznych terminow w przystepny sposob, wymagana jest umiejetnosc porozumienia sie z wspolpracownikami, rodzicami, rozumienie polecen, przygotowanie programowe EYFS.
BBC Bitesize KS1 ma caly program wymagany dla poczatku szkoly podstawowej, przy tym zakres jezykowy nawet do maluszkow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mama123

Post #4 Ocena: 0

2018-07-11 14:30:40 (6 lat temu)

Mama123

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 10-07-2018

Skąd: Lichfield

Cytat:

2012-01-05 23:03:57, Twinkle napisał(a):
Cytat:

2012-01-05 22:58:37, tajka napisał(a):
Ja jak chodzilam do collegu to mogłam logować się na ich stronę i tam był learning box wchodziłam na literaturę i gramatykę i były podobne testy to sobie ćwiczylam w domu.

ja wiem ja tez mam taka strone i robie sobie testy,ale ten w collegu byl jakis inny:-]
z kosmosu:-]60 pytan w pol godziny a nad 3/4 trzeba bylo myslec:-?

a mozna prosic taka strone gdzie mozna takie testy znalesc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2018-07-11 15:28:18 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

To bylo ladnych pare lat temu, poza tym dotyczylo college.
A przy okazji warto pogrzebac po necie.
Testy z matematyki i jezyka robilam raz, zaczynajac kurs zawodowy. Majac wynik i certyfikaty, tego typu testy odpadaja (przynajmniej nie spotkalam na interview).
Wlasnie jestem po jednej z rozmow. Calosc trwala moze ze 2h, rozmowa panelowa z 3 pracownikami szkoly i zestawem pytan; krotkie oprowadzenie po pokojach TA; poprowadzenie zajec z grupa uczniow (3 osoby, zajecia mialy byc na 30 min., po 15 min. zakonczono mi prezentacje).
Zajecia mialy dotyczyc rozbudowy slownictwa i jez. angielskiego. Druga pani zaproszona miala pelen zestaw laminatow, pomocy, tabelek, obrazkow.
Czulam sie dziwnie, bo ograniczylam sie do papieru i kolorowych pisakow i pare gadzetow do rozladowania emocji dzieciakow, ale i to sie spodobalo.
Calosc prezentacji warto podzielic na krotkie zadania, by mozna bylo skonczyc w dowolnym czasie, przydaje sie plan na kartce przed nosem i zegarek, czesc cwiczen pod katem dopasowania czasu, zaplanowac rozwoj cwiczen od wprowadzenia do podsumowania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2018-07-11 22:53:43 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,