MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Teacher assistant

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 7 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

aina6666

Post #1 Ocena: 0

2012-01-06 13:22:09 (12 lat temu)

aina6666

Posty: 164

Kobieta

Z nami od: 07-05-2007

Ja pracuje jako TA ale obecnie szukam też pracy z większą ilością godziną no i powiem ... wcale nie jest tak kolorowo :) Mimo że pracuje jako TA 2 lata i to z dziećmi z SEN głównie. Mam też spore doświadczenie i dobre referencje. Jest konkurencja na rynku i na dobra pracę ok. 30h tygodniowo trzeba naprawdę zapracować i się nabiegać.
Oczywiście mozna próbować bez kwalifikacji bo ja jak zaczęłam kurs to też nie miałam żadnego doświadczenia. I po niecałych dwóch miesiącach wolonatriatu dostałam pracę w tej samej szkole. Tak więc wolontariat popłaca :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #2 Ocena: 0

2012-01-06 13:58:00 (12 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Cytat:

2012-01-06 12:53:38, leonka napisał(a):
Cytat:

2012-01-06 10:54:09, effimd napisał(a):
Czy sa tu takie osoby,ktore uwazaja,e o taka prace mozna sie ot tak starac?

Tak - mozna sie starac a mozna nawet i dostac...;-) Ale trzeba miec sporo szczescia, TA to bardzo popularna praca dla miejscowych mamusiek, duza konkurencja... Ale nie ma zadnych formalnych wymagan, nie trzeba miec zadnych kursow TA czy poziomu jezyka...

Wolontariat jest bardzo wazny, gdyz wiekszosc osob odpada na rozmowie z powodu braku doswiadczenia.

Natomiast o QTS nie wysyla sie do Naric, a do TDA


Trzeba miec sporo szczescia albo znajomosci:-) Mi wolontariatu nigdy nie odmawiano bo mialam go w szkolach do ktorych uczeszczaly moje dzieci... Teraz jestem w przedszkolu i chyba bardziej odpowiada mi praca z maluchami. A jak to u Was jest?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

agarudii

Post #3 Ocena: 0

2012-01-06 13:59:57 (12 lat temu)

agarudii

Posty: 4781

Kobieta

Z nami od: 30-08-2011

Skąd: trolford ;-)

ja jestem w year1, wiec to tez jeszcze male dzieci :-]
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #4 Ocena: 0

2012-01-06 14:18:38 (12 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

No fajnie byc w First school. W zeszlym roku bylam w year4 i mi sie nudzilo:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Twinkle

Post #5 Ocena: 0

2012-01-06 15:05:14 (12 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Ja mam wolontariat w nursery a za drzwiami w reception jest moj syn i czasem spotykamy sie na hali:)
jezeli chodzi o prace...to np moja kolezanka miala wolontariat w tej samej placowce co ja i po jakims czasie zaproponowali jej caly etat.pracuje juz 2 rok,widzialam ja w akcji i radzi sobie swietnie,a jej wyksztalcenie...to budowa okretow:)tez chciala isc na child care co ja i wyslali ja na kurs ESOl bo tak samo jak ja sredni napisala test,chociaz dziewczyna bardzo dobrze mowi angiuelsku.
natomiast moja druga kolezanka dostala prace w innej szkole wlsnie po kursie child care,mowila ze o posade staraly sie rowniez wolontariuszki,a jednak ona dostala prace.
jak przegladam u mnie ogloszenia to zazwyczaj wymagany jest minimum level 2 w TA.
ja mam cicha nadzieje ze kiedys i w mojej szkole zaproponuja mi prace,a dzis zdecydowalam ze si enie poddam i napisze cis maila do tej szefowej child care z collegu ze kiedy ukoncze w czerwcu matme i esol level 2 to przyjde do niej:):)ja jej nawet na oczy nie widzialam jeszcze:)
dzis moja dobra przyjaciolka zgodzila nadal opiekowac sie moim szkrabkiem kiedy chodze na zajecia i na wolontariat wiec nie pozostaje mi nic innego jak dalej isc:-D
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #6 Ocena: 0

2012-02-23 13:18:06 (12 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Dziewczyny, czy orientujecie sie jak to jest teraz z kursem CACHE Level 2 Certificate in Pre-school Practice? Chcialam go zaczac ale dostalam odpowiedz z collegu ze rzad zmienil kwalifikacje dotyczace opieki nad dziecmi i wprowadzil nowe. W zwiazku z tym tego kursu juz nie bedzie. Zastapili go Level 2 Certificate in Children and Young People’s Workforce Development.

Ten 1-szy kurs jest w dalszym ciagu dostepny w internecie i juz nie jestem pewna czy rzeczywiscie jest to prawda...:-?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #7 Ocena: 0

2012-02-23 17:56:05 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tajka

Post #8 Ocena: 0

2012-02-23 18:16:13 (12 lat temu)

tajka

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 11-06-2007

Skąd: Stalybridge

Dziewczyny a ja właśnie jutro idę ostatni dzień do pracy (ciąża 34 tydz.) i już wiem ze będę płakała bo córka mi mówiła że juz dzisiaj przygotowują dla mnie pożegnanie i jakies kartki robili.Więcej nie wiem ale na pewno będę ryczec.Dwa lata tam pracowałam i tak troche smutno odchodzic zwłaszcza że cały staff naprawdę fantastyczni ludzie i atmosfera zawsze była bardzo przyjemna w pracy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #9 Ocena: 0

2012-02-24 13:30:14 (12 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Leonka, dzieki. Wiedzialam ze sa zmiany, ze wprowadzaja wymog posiadania level 3 ale zeby likwidowac pre- school kurs? Jak dla mnie bez sensu bo chcialam wlasnie pracowac tylko z dziecmi od 0-5 a ten rozbudowany kurs jest od 0-19 i prawie dwa razy drozszy wrrrrrrrr

Tajka, a nie masz mozliwosci powrotu?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

agarudii

Post #10 Ocena: 0

2012-02-24 13:39:24 (12 lat temu)

agarudii

Posty: 4781

Kobieta

Z nami od: 30-08-2011

Skąd: trolford ;-)

Cytat:

2012-02-23 18:16:13, tajka napisał(a):
Dziewczyny a ja właśnie jutro idę ostatni dzień do pracy (ciąża 34 tydz.) i już wiem ze będę płakała bo córka mi mówiła że juz dzisiaj przygotowują dla mnie pożegnanie i jakies kartki robili.Więcej nie wiem ale na pewno będę ryczec.Dwa lata tam pracowałam i tak troche smutno odchodzic zwłaszcza że cały staff naprawdę fantastyczni ludzie i atmosfera zawsze była bardzo przyjemna w pracy.


a po co w 34 tyg idziesz na urlop:-o ja pracowalam do 39,5:-] gdyby nie to, ze przenosilam tydzien, to bym prosto z pracy na porodowke pojechala prawie :-]
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,