MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Teacher assistant

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 3 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

doritos

Post #1 Ocena: 0

2012-01-05 22:18:07 (12 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Hahahaha, Esol level 2 tez mi sie kojazy z globalizacja i globalnym ociepleniem:)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Twinkle

Post #2 Ocena: 0

2012-01-05 22:18:21 (12 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

czytam i jest mi smutno:(
ja tez jestem wolontariuszka w szkole,poszlam do collegu chcialam zapisac sie na child care level 2,dali mnie na test 60 pytan w pol godziny,test naprawde byl koszmar.zrobilam 28/60 czyli nie zaa dobrze,pani na interview powiedziala ze musze zrobic wyzszay esol i wrocic za pare miesiecy i zdobyc doswiadczenia...wtedy zapisalam sie na wolontariat i jestem obcenie na esol level 2.idzie mi bardzo dobrze,zdalam oststnio egzamin na temat zanieczyszczen w siecie itd...uwazam ze moj angielski jest na tyle dobry aby isc na ten kurs.wiec wrocilam do collegu a pani znowu mi ten sam test,juz wiedzialam ze napisze go tak samo bo nie wiedzialam gdzie mam bledy,byl to test a papierze test wyoboru(abcd).bylam zalamana,nadal nie dali mi nawet szansy.
pisalam do calej szefowej,ze niech porozmawiaja z moja nauczycielka na temat mojego poziomu,ze umiem angielski,jestem tu od 2005 roku.w szkole idzie mi bardzo dobrze...pani napisala ze test wyszedl srednio i niestety.ze moze mi zaproponowac full time za 2000 funtow!!!
odmowilam bo raz ze mam male dziecko wdomu a dwa ze nie mam kasy a poza tym roie esol level 2 ktory tez swiadczy o jakims poziomnie.
nie bylo zlituj.
mam przyjsc za pol roku zdawac ten sam test!!!i nawet nie wiec gdzie mialam bledy,byly pytania podchwytliwe,obawiam sie ze znowu zaznacze te same bledy.
jestem zla,bo nawet nie dala mi szansy rozmowy,albo chociaz inne testy.
kolezanka robila child care w tym samym collegu,ale okolo 3 lata temu i wymaali tylko papierka z angielskiego,a wiem ze poziom angielskiego mamy ten sam.
stoje w miejsu,nadal robie wolontariat,ale co dalej...
robie tez matme ale nic jej nie chcialo przekonac
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tajka

Post #3 Ocena: 0

2012-01-05 22:22:43 (12 lat temu)

tajka

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 11-06-2007

Skąd: Stalybridge

najprawdopodobniej robisz blędy gramatyczne.Skończ ESOL level 2 i spróbuj iśc na TA w innej szkole może jak dasz certyfikat to bedzie ok tak jak u mnie :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kolezanka_szkla

Post #4 Ocena: 0

2012-01-05 22:33:44 (12 lat temu)

kolezanka_szkla

Posty: 6388

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: L5

Cytat:

2012-01-05 22:18:07, doritos napisał(a):
Hahahaha, Esol level 2 tez mi sie kojazy z globalizacja i globalnym ociepleniem:)))


Jezzzuuuuu ja wlasnie robie NVQ i tez pisze o globalnym ociepleniu....
"Chuda krowa, to jeszcze nie sarenka"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #5 Ocena: 0

2012-01-05 22:42:06 (12 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

tez o tym myslalam.zeby isc do innej szkoly,tylko ze w moim miescie jest 1 college.
nie wiem gdzie moglabym jeszcze zrobic taki kurs.
smieszne jest tez,ze moja kolezanka ktora pracuje w tej samej szkole co ja mam wolontariat,tez poszla do collegu zapisac sie na child care,zrobili jej ten sam test,ona napisala go identycznie jak ja i tak samo nie przyjeli jej.a dziewczyna pracuje juz 2 lata w szkole i naprawde dobrze mowi.
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #6 Ocena: 0

2012-01-05 22:42:22 (12 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Twinkle, bo ten test jest podchwytliwy, na logike bardziej niz na wiedze z jezyka. Moze jest gdzies do sciagniecia podobny zebys sobie pocwiczyla?
Widocznie maja za duzo kandydatow, stad taka selekcja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Twinkle

Post #7 Ocena: 0

2012-01-05 22:50:29 (12 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

wiem tak samo myslalam i chyba bylam jedynym obckokraowce,moze obawiala sie ze bede chodzila jej za tylkiem ciagle z jakimis pytaniami:)
szukam tego testu,podpowiem wam,moze ktoras z was gdzies cos widziala....pamietam ze jeden artykol byl o scrablach(tej grze literkowek,skad pochodza itd),jeden o drapachach chmur,o UFO.
reszta to typowa gramatyka,lub wyrazy majace bardzo podobne znaczenie i np dla mnie kazdy byl dobry.
cos w ordzaju mily,sympatyczny,uprzejmy(wszytskie podobne).
a nie orientujecie sie gdzie mozna zrobic jeszcze taki kurs?nie chce czekac i byc moze znowu nie zdac.chcialabym wykorzystac ten czas,kiedy wychowuje drugiego maluszka,a kiedy drugi maluszek pojdzie do przedszkola chcialabym isc do pracy.
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tajka

Post #8 Ocena: 0

2012-01-05 22:55:10 (12 lat temu)

tajka

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 11-06-2007

Skąd: Stalybridge

Te testy mają dużo pytań podchwytliwych odnoście gramatyki.Podobne dosyć trudne testy są na komputerze na ESOL na poziomie level jest 40 pytań i też nie jest łatwo.A swoją drogą to takie mają wysokie wymagania a w szkole pani która pracuje jako TA Angielka pyta mnie jak się pisze yellow albo inne proste słowa to pytam jak ona ten kurs zrobiła.Czasami to mnie dziwi.Ale my musimy wiedzieć że zawsze będziemy tu chyba trochę inaczej traktowani tzn jako emigranci.

Jak teraz robisz ESOL level 2 to ci na pewno pomoże dużo przynajmniej tak było w moim przypadku.

A tak w ogóle to nie poddawaj się i wszystkich zachęcam do nauki bo ja jestem z siebie bardzo dumna.Przyjechałam tu bez znajomości języka bo za moich czasów tłukli mi do głowy rosyjski-nie wiem po co rozpoczęłam szkołę w wieku 30 lat i dumna jestem że już tyle się nauczyłam.Polecam każdemu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tajka

Post #9 Ocena: 0

2012-01-05 22:58:37 (12 lat temu)

tajka

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 11-06-2007

Skąd: Stalybridge

Ja jak chodzilam do collegu to mogłam logować się na ich stronę i tam był learning box wchodziłam na literaturę i gramatykę i były podobne testy to sobie ćwiczylam w domu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #10 Ocena: 0

2012-01-05 23:01:54 (12 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

super tajka:-D
a mnie pani w szkole pytala sie czy pisze sie'daily';-)
albo szukala na mapie UK,Polski i widzialam ze nie wie ogladala cala mape....az jej pokazalam I polske i Londyn i inne miasta:-]
wiem ze w gramatyce jestemy czasem lepsi niz rodowici anglicy,sam nauczyciel od ang.nam to mowil.
ja wiem ze na esol sa trudne,level 1 byl nawet nawet,ale level 2 jest dosyc trudny.ale nie jest zle.w razie czegos robie tez matme level 2.chce sie jak najlpeij przygotowac bo zalezy mi na pracy w szkole,zawsze chcialam uczyc polskiego,ale zycie potoczylo sie inaczej i teraz chcialabym zaczac chociaz jako TA.
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,