MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polska Szkoła Internetowa

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 8 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

effimd

Post #1 Ocena: 0

2013-01-13 14:27:31 (11 lat temu)

effimd

Posty: 562

Kobieta

Z nami od: 10-02-2010

Skąd: londyn

Kociefraszki do poczytania o programie i realizowaniu takiej szkoly wiecej sie dowiesz ze strony libratus.edu.pl

Jest to jakas alternatywa gdy dzecko nie moze chodzic do szkoly sobotniej(np.moja corka ma inne zajecia w soboty-czas na hobby).
W szkole internetowej to glownie rodzic pelni role nauczyciela,jest specjalna platforma,dziecko ma program,przysylaja cos w rodzaju konspektu.Czas nauki bardzo elastyczny,jesli corka nie ma akurat ochoty na nauke nie ucze jej.Powoli realizujemy program.
Podreczniki sa takie jakie maja uczniowie w polskich szkolach w kraju.Moja corka tak jak wspomnialam jest dopiero w drugiej klasie szkoly podstawowej,wiec podreczniki kolorowe,duzo czytanek,ale rowniez nauka w formie zabawy,naklejki w ksiazce,wyprawka z materialami,grami edukacyjnymi.Dla mnie jeszcze jeden wielki plus tego wszystkiego(fajnie jest usiasc z dzieckiem przeczytac cos razem z nim,podyskutowac,wytlumaczyc).Jesli rodzic sie w tym widzi i ma cierpliwosc polecam jak najbardziej.Jest tez opcja w tej szkole gdzie jest przydzilony nauczyciel z tej szkoly i on monitoruje proces nauczania,ale to juz wersja platna.Ja wybralam wersje bezplatna,czyli wg planow i tej platformy ucze ja sama.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrMaverick1971

Post #2 Ocena: 0

2013-01-13 14:32:13 (11 lat temu)

MrMaverick1971

Posty: 5457

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-07-2012

Skąd: Bedford

Cytat:

2013-01-13 14:27:31, effimd napisał(a):
Kociefraszki do poczytania o programie i realizowaniu takiej szkoly wiecej sie dowiesz ze strony libratus.edu.pl

Jest to jakas alternatywa gdy dzecko nie moze chodzic do szkoly sobotniej(np.moja corka ma inne zajecia w soboty-czas na hobby).
W szkole internetowej to glownie rodzic pelni role nauczyciela,jest specjalna platforma,dziecko ma program,przysylaja cos w rodzaju konspektu.Czas nauki bardzo elastyczny,jesli corka nie ma akurat ochoty na nauke nie ucze jej.Powoli realizujemy program.
Podreczniki sa takie jakie maja uczniowie w polskich szkolach w kraju.Moja corka tak jak wspomnialam jest dopiero w drugiej klasie szkoly podstawowej,wiec podreczniki kolorowe,duzo czytanek,ale rowniez nauka w formie zabawy,naklejki w ksiazce,wyprawka z materialami,grami edukacyjnymi.Dla mnie jeszcze jeden wielki plus tego wszystkiego(fajnie jest usiasc z dzieckiem przeczytac cos razem z nim,podyskutowac,wytlumaczyc).Jesli rodzic sie w tym widzi i ma cierpliwosc polecam jak najbardziej.Jest tez opcja w tej szkole gdzie jest przydzilony nauczyciel z tej szkoly i on monitoruje proces nauczania,ale to juz wersja platna.Ja wybralam wersje bezplatna,czyli wg planow i tej platformy ucze ja sama.

Musze powiedziec, ze jestem pelen szacunku dla Ciebie*THUMBS UP*
Nalezy zachowac polska tozsamosc, co nie przeszkadza w integracji z Brytyjczykami. Mam nadzieje, ze inne mamy wezma z Ciebie przyklad.*THUMBS UP*
Pozdrawiam serdecznie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darek348

Post #3 Ocena: 0

2013-02-16 15:56:42 (11 lat temu)

darek348

Posty: 411

Mężczyzna

Z nami od: 09-06-2010

Skąd: londyn - już nie

Ma ktoś jakieś opinie na temat tej szkoły: http://www.polskaszkolainternetowa.pl/index.html

Dzięki
Uśmiechnij się, to nic nie kosztuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anula1001

Post #4 Ocena: 0

2013-02-16 20:37:16 (11 lat temu)

anula1001

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 16-02-2013

Skąd: Leeds

Witam, moja córka uczęszcza do trzeciej klasy http://www.polskaszkolainternetowa.pl/index.html i bardzo to sobie chwalę. Zasada jest taka jak w chyba w każdej szkole internetowej. Co tydzień ma napisać test sprawdzający, który jest oceniany przez nauczyciela.Raz w roku egzamin klasyfikacyjny i dostaje świadectwo szkolne. Przy zapisie córki musiałam podpisać przeróżne umowy i dziecko musiało przejść badania psychologiczne. Wszystko poszło łatwo i sprawnie. Pracownicy tej szkoły są mili i bardzo pomocni.Więc nie ma żadnego stresu. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania napisz do nich email sekretariat@polskaszkolainternetowa.pl lub pisz do mnie, postaram się pomóc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

magbert

Post #5 Ocena: 0

2013-02-20 22:47:10 (11 lat temu)

magbert

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 20-02-2013

Skąd: newcastle

polecam! dziecko może uczyć się w indywidualnym tempie, w wolnym czasie. testy po niewielkich czesciach materiału ułatwiają z pewnością utrwalenie.
Nauka jest darmowa- dziecko dostaje ponadto legitymację szkolną uprawniającą do zniżek na bilety czy paszport w polsce- bardzo przydatne!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

effimd

Post #6 Ocena: 0

2013-03-28 09:21:33 (11 lat temu)

effimd

Posty: 562

Kobieta

Z nami od: 10-02-2010

Skąd: londyn

Jak tam idzie wam nauka z dziecmi w szkolach internetowych?Mojej corce zostalo jeszcze troche materialu (jest w drugiej klasie szkoly podstawowej).
Do wakacji jeszcze troche czasu wiec damy rade.Jesli jeszcze moge sie czyms podzielic to tym,ze oprocz nauki polskiego ,cwiczy zadania matematyczne,co sprawia ze i tu w szkole brytyjskiej jest duzym ulatwieniem.Rowniez utrwala sobie zajecia komputerowe.
Kiedys wspomnialam chyba na tym forum,ze o szkolach internetowych dowiedzialam sie przypadkowo od kolezanki...Litwinki.Opowiadala o podobnym projekcie w ich kraju.Ja przegladajac internet trafilam na Libratus i tam zapisalam moja corke.Ktos jeszcze wspomnial wyzej o innych szkolach internetowych.Jesli ktos jeszcze nie slyszal o takiej formie nauki polecam.
Moze warto rozwazyc ktoras ze szkol.

[ Ostatnio edytowany przez: effimd 28-03-2013 09:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Alexa30

Post #7 Ocena: 0

2013-04-08 14:08:15 (11 lat temu)

Alexa30

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 08-04-2013

Skąd: Londyn

przypadkiem dowiedziałam się o tej szkole Libratus i szukam informacji na jej temat bo wiem że trwają zapisy :) czytając forum widzę że są same pozytywne opinie, wiem na czym polega i jak działa, ale czy nie powinnam się doszukiwać żadnego "haczyka" ? wiem, że szkoła jest bezpłatna i nic nie trace ale czas poświęcony na naukę również jest cenny w przypadku pracujących matek :D
ta bezpłatna edukacja, świadectwo i legitymacja uprawniająca do zniżek... to wszystko wydaje się zbyt piękne by było darmowe;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2013-04-08 15:38:11 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mak4701

Post #9 Ocena: 0

2013-06-27 12:56:31 (11 lat temu)

mak4701

Posty: 845

Kobieta

Z nami od: 12-04-2007

Skąd: UK

Rok szkolny w Libratus już się zakończył.. My za miesiąc mamy egzamin w Białymstoku... Córka kończy I klasę szkoły Podstawowej.. Czytałam we wcześniejszych wpisach, że są mamy, które już maja za sobą I klasę SP... czy możecie się podzielić czego można się spodziewac na egzaminie? Jak wygląda ten test, ile pytań, jakie to są pytania, jaki jest czas na napisanie testu ... itp... itd..

Bedę wdzięczna za każdą rade.
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

effimd

Post #10 Ocena: 0

2013-06-27 20:27:10 (11 lat temu)

effimd

Posty: 562

Kobieta

Z nami od: 10-02-2010

Skąd: londyn

Cytat:

2013-06-27 12:56:31, mak4701 napisał(a):
Rok szkolny w Libratus już się zakończył.. My za miesiąc mamy egzamin w Białymstoku... Córka kończy I klasę szkoły Podstawowej.. Czytałam we wcześniejszych wpisach, że są mamy, które już maja za sobą I klasę SP... czy możecie się podzielić czego można się spodziewac na egzaminie? Jak wygląda ten test, ile pytań, jakie to są pytania, jaki jest czas na napisanie testu ... itp... itd..

Bedę wdzięczna za każdą rade.



Rok szkolny moze zakonczony,ale nie dla nas.Zostalo nam jeszcze 3 ostatnie czesci podrecznikow plus cwiczen do zrobienia.Damy rade w koncu szkola internetowa jest elastyczna.Egzamin moja corka ma dopiero w drugiej polowie sierpnia w Krakowie.
W ubieglym roku zdawala egzamin po pierwszej klasie podstawowki.Milo wspominamy.Byl test pisemny z jezyka polskiego, angielskiego, matematyki.Pozniej ustne.Egzamin bardzo przystepny,nie pamietam ile czasu na to bylo,ale wystarczajaco.Dzieci nawet konczyly go grubo przed czasem.Dosyc prosto bylo'pod warunkiem,ze dziecko zrobilo program szkolny.Atmosfera bardzo mila.Nawet na pisemnym rodzice mogli siedziec obok dziecka, co bylo dla niego jakims wsparciem, obecnosc rodzica dodawala otuchy.Egzaminator rowiez byl w klasie.Naprawde nie ma sie czego obawiac*THUMBS Pamietam,jak po egzaminie ustnym z polskiego pani ,ktora egzaminowala corke,byla pod wielkim wrazeniem,ze corka tak plynnie czyta po polsku.To mile.Powodzenia i naparawde nie ma sie czego obawiac.Pisalam,tez kiedys,ze milo bylo spotkac na egzaminie rodzicow z dziecmi z roznych krajow.Super,ze rodzice, przykladaja sie jesli chodzi o polska edukacje swoich dzieci.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,