MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podstawówka angielska,a polska

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 56

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-02-25 23:17:19 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2010-02-25 23:22:26 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciesza

Post #3 Ocena: 0

2010-02-25 23:28:55 (14 lat temu)

ciesza

Posty: 9724

Kobieta

Z nami od: 29-08-2007

Skąd: MANCHESTER

Jestem zadowolona, kwestia motywowania podoba mi sie nie tylko w szkole, a w pracy rowniez:-]
Lubilam chodzic do szkoly w PL, moj maly lubi chodzic tutaj:-]
Jedyne zastrzezenia jakie mam to do cwiczenia pamieci, nad czym staram sie pracowac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #4 Ocena: 0

2010-02-25 23:33:57 (14 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Oj,pamietam czasy szkoly podstawowej,kurcze,bylo tak okropnie ze az balam sie do niej chodzic i caly czas symulowalam chorobe a mialam na to rozne sposoby,np.pocieranie termometra o koldre lub zjadanie surowego ziemniaka(po ktorym i tak mi nic nie bylo:-]:-]
Szkoly angielskie sa super.Nauka polaczona z zabawa i naklejki w nagrode powoduja ze idzie sie do niej z usmiechem na twarzy.Dzieki temu dzieci szybciej przyswajaja material.Brak ocen powoduje ze wszyscy uczniowie sa sobie rowni,nie ma gorszych lub lepszych.
Moje corka ma podobne zdanie bo miala okazje poznac roznice miedzy polska a angielska szkola;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ciesza

Post #5 Ocena: 0

2010-02-25 23:41:19 (14 lat temu)

ciesza

Posty: 9724

Kobieta

Z nami od: 29-08-2007

Skąd: MANCHESTER

Przypomnialo mi sie o czym ostatnio dyskutowalam z Trollem, po obejrzeniu programu o angielskich dzieciach, ktore nie potrafia liczyc. Naszedl nas jeden wniosek - brak ocen, a w zwiazku z tym brak presji. W PL nie umiales dostawales odpowiednia ocene i wstyd przed cala klasa, nauczyles sie byla 5. Z tym, ze nie wiem jak to dzialalo w praktyce, bo nigdy 2, ani 1 nie dostalam:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #6 Ocena: 0

2010-02-26 00:05:35 (14 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Poczatki mojej edukacji zaczynaly sie bez 1-ek,juz nie pamietam kiedy weszly "szostki" i "mierne".
Bylam jedna ze slabszych uczennic w klasie i przez oceny jeszcze bardziej sie zniechecalam ale to juz chyba zalezy od charakteru bo byc moze innych motywowalo to do poprawy.
W UK nie trzeba byc dobrym z kazdego przedmiotu,jesli ktos jest dobry np. w malowaniu to popycha sie go w tym kierunku.Moj kolega nie dostal sie do plastyka w PL bo mial za slabe oceny z matematyki i j.polskiego,no glupota jakas,taki talent zaprzepascic i to dzieki ocenom

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #7 Ocena: 0

2010-02-26 00:06:17 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2010-02-26 00:14:19 (14 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jolusia, troszeczke uproscilas. Sa dzieci, ktore maja problemy z pisaniem, czytaniem i liczeniem poprzez moze i zaniedbanie, ale sa rowniez takie, ktore starania wiecej w to wkladaja, a wyniki w porownaniu do innych dzieci sa odlegle jak dwa bieguny. Wiele dzieci wymaga specjalnego podejscia, jedni nazywaja to tlumaczeniem lenistwa, inni doceniaja tzw "special needs". Na dodatek, jedne maja rozpoznanie tych potrzeb, a inne sie mecza i dostaja miano lenia, albo nieuka, a rodzice pewnie tez w odpowiedni sposob komentowani.

Co nie znaczy, ze nie ma dzieci zaniedbanych zarowno przez rodzicow jak i system edukacyjny.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #9 Ocena: 0

2010-02-26 00:20:30 (14 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Dokladnie,moja mama poswiecala mi sporo czasu w tym na nauke ale ja jakas noga stolowa bylam przy czym moja siostra nie uczyla sie prawie wcale a same 5-ki lapala.
Po moim synku widze ze jest bardzo niesmialy(jak ja kiedys)i to przeszkadza mu chyba w relacjach z nauczycielami i rowiesnikami i byc moze tez przez to jest troszeczke wolniejszy w nauce od kolegow.Na cale szczescie jest a w angielskiej szkole i zrobil juz bardzo duze postepy;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

aga1512

Post #10 Ocena: 0

2010-02-26 09:19:15 (14 lat temu)

aga1512

Posty: 99

Kobieta

Z nami od: 18-01-2010

Skąd: United Kingdom

W polskich szkolach w klasach 1-3 dzieci maja oceny opisowe.Tez sa naklejki,pieczatki i sloneczka i tez sie ucza przez zabawe.Angielski i informatyka od zerowki.

[ Ostatnio edytowany przez: aga1512 26-02-2010 09:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,