MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MBA? Moze ktos taki kurs robi

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

vlade

Post #1 Ocena: 0

2018-06-07 08:08:47 (6 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Co Cię dokładnie interesuje bo to studia jak każde inne. Jak zrobiłaś jedne to masz w miarę pojęcie jak wyglądają każde inne. Może powinienem nadmienić że to nie ja a moja żona skończyła w tym roku MBA i jakoś normalnie. Nie wiem czy mogę tu wrzucać nazwę szkoły ale jak chcesz to na pw, choć znaleźć to nie problem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #2 Ocena: 0

2018-06-07 21:19:08 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Tutaj zrobilam tylko BA, koncze Hons teraz,

Chodzi mi jak duzo wyzszy jest poziom trudnosci pomiedzy BA a MBA, Ja bede studiowala zaocznie, i pracowala full time, Interesuje mnie Master of Business Administration stopien - kurs zwykly nie fast track
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2018-06-07 21:30:38 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2018-06-07 21:19:08, littleflower napisał(a):
Tutaj zrobilam tylko BA, koncze Hons teraz,

Chodzi mi jak duzo wyzszy jest poziom trudnosci pomiedzy BA a MBA, Ja bede studiowala zaocznie, i pracowala full time, Interesuje mnie Master of Business Administration stopien - kurs zwykly nie fast track


Ale to chyba zależy od uczelni. Zdaje się, że w UK niema czegoś takiego jako ogólnokrajowy syllabus określający program edukacji akademickiej MBA. Tak jak różne uczelnie mają różne kryteria naboru tak mają różną zawartość kursów i różną 'wartość rynkową' stopni które nadają.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #4 Ocena: 0

2018-06-07 23:14:05 (6 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Żona miala ACCA, jakies zwolnienia miała ale tez robila zaocznie pracując full time. Nie chce Cię zniechęcać ale sama mówi że to tylko kolejne studia, może wybierz inny kierunek aby mieć jakieś dodatkowe kwalifikscje. Generalnie jak zrobilas BA i pracujesz to i tak większość wiesz. To oczywiście porządkuje rzeczy i fajnie mieć styczność z różnymi ludźmi i różnym doświadczeniem. Generalnie miała przez dwa lata 8 przedmiotów do zaliczenia. Na połowę z nich wziela tez tygodniowe seminaria. Reszta praca w domu. Potem praca magisterską napisała i koniec. Czy było ciężko mówi że raczej nie, normalnie. Niestety nie pomoże Ci z porównaniem na ile cięższe są od BA. Ale jeśli masz BA to wydaje się że powinna być formalność.
Chyba tyle i powodzenia życzę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #5 Ocena: 0

2018-06-09 09:00:05 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Dzieki Vlade, Mam kilka miesiecy by zdecydowac o kierunku na masterskie, MBA wydaje sie mi jako po prostu kontynuacja tego co robilam w BA tyle ze na trudniejszym poziomie. z tego co czytalam musze zrobic moduly o lacznej wartosci 180 punktow co najmniej. Obowiazkowy modul ma 60 punktow - inne pomiedzy 15 a 60 ( im wiecej tym poziom trudniejszy i modul dluzszy)
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,