MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jaki jest Twoj znak zodiaku i z ktorej swojej cechy jestes dumny?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 21

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2017-11-24 23:35:17 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Kiedys w pewnej poprzedniej pracy oficjalna kochanka zonatego szefa z ktora trzymali sie czesto za rece spytala mnie czy naprawde jestem lwem bo to ona jest lwem i lwy sa ogniste.

Po chwili wszedl do pokoju szef. Oficjalna kochanka szefa zagaduje: "wiesz ze Kasia tez jest spod znaku lwa?"
"Lew?" - pyta szef ze zdziwieniem - "Lwy sa ogniste."

Zepsulo mi to humor wtedy bo lubie myslec ze jestem zodiakalnym lwem. Pomyslalam wtedy cicho ze ja jestem lwem niezaleznym o silnej osobowosci i ze bede sie starac osiagnac jej pensje wlasnymi silami bez udowadniania przelozonym ze jestem... "fiery" / ognista.

Szef dodal jeszcze: "A ja jestem spod znaku blizniat i ciagle mam nowe pomysly ktorych realizacje zlecam innym bo brak mi czasu przy nieustannie nowych pomyslach."

Poniewaz za godzine mam imieniny wiec jestem w nastroju imprezowym i pomyslalam ze spytam o Wasze urodziny / znaki zodiaku. Co wedlug Was jest w Was charakterystyczne i szczegolne co ludzie wiaza z Waszym znakiem zodiaku?

:)

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2017-11-24 23:51:57 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Styczeń -Koziorożec . Myślę, że znak zodiaku do mnie pasuje jak ulał :-]

Edit : Wszystkiego najlepszego z okazji imienin *FLOWER**DRINK**FLOWER*

[ Ostatnio edytowany przez: gosian 24-11-2017 23:53 ]

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2017-11-25 05:36:28 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Wszystkiego Naj Katy: D , sto lat!

Ty jak najbardziej jestes Lwem: D Ogien, to osobowosc i jak najbardziej widac to we wpisach, tematach, watkach i tak ogolnie. Na zdjeciu zreszta tez; )

Strzelec z trygonu ognia pozdrawia. Nie ma to jak pozary i potem te spopielale zgliszcza! Zawsze mozna cos na nowo zbudowac i potem znow ogniem potraktowac; )

Na dnie popiolu gwiazdzisty dyjament...
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #4 Ocena: 0

2017-11-25 09:21:05 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Wszystkiego najlepszego;)
Zauważyłam jedną prawidłowość - jako waga nie cierpię się ze skorpionami a najtrwalsze i zarazem najtrudniejsze relacje nawiązuje z bliźniakami.
No i zaiste równowaga i harmonia to dla mnie fundament do którego dąże zupełnie podświadomie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #5 Ocena: 0

2017-11-25 09:33:49 (6 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-11-25 09:21:05, lulilu1 napisał(a):
... a najtrwalsze i zarazem najtrudniejsze relacje nawiązuje z bliźniakami.
No i zaiste równowaga i harmonia to dla mnie fundament do którego dąże zupełnie podświadomie.


To twoje życie musi być ciekawe:-8
Bo bliźniakom jest nie po drodze z równowagą i harmonią:-]
Ale gratuluje odwagi i wytrwałości *THUMBS UP*:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Capricorn

Post #6 Ocena: 0

2017-11-25 09:46:23 (6 lat temu)

Capricorn

Posty: 1203

Kobieta

Z nami od: 05-02-2012

Skąd: South East

Cytat:

2017-11-24 23:51:57, gosian napisał(a):
Styczeń -Koziorożec . Myślę, że znak zodiaku do mnie pasuje jak ulał :-]

Edit : Wszystkiego najlepszego z okazji imienin *FLOWER**DRINK**FLOWER*

[ Ostatnio edytowany przez: <i>gosian</i> 24-11-2017 23:53 ]




Ja tak samo. 100% styczniowy Koziorożec.
Mój mąż jest lwem i m.in moja mama, która jest bardziej typowym lwem. Ale lew to siła i niezależność bardziej, a nie ognostość.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #7 Ocena: 0

2017-11-25 10:16:12 (6 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Fajny temat :-) Az w trakcie porannej kawy wygooglalam sobie swoj znak, z ciekawosci, bo ostatni raz sie tym tematem interesowalam bardzo dawno temu.

Ryby - to chyba jakas pomylka w moim przypadku, bo nie bardzo pasuje do mnie. Jedyne, co pasuje na 100% to silna intuicja I wrazliwosc na krzywdy. Reszta nie bardzo, mysle, ze moze max 40- 50% bym do siebie podpasowala....

A z ciekawostek, to moj maz I wszyscy moi ex to Koziorozce :-) Cos mnie fascynuje w tym znaku, bo nawet w relacjach nie-romantycznych, sa to osoby, z ktorymi nadaje na tych samych falach. Podobnie mam z Rakami I Skorpionami :-)
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #8 Ocena: 0

2017-11-25 10:17:18 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Jestem lwem i tygrysem (chiński), a raki to najbliższe mi znaki. 😜

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #9 Ocena: 0

2017-11-25 10:27:34 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Espe , ale skorpiony mężczyźni czy kobiety? Znam 2 kobiety spod tego znaku. Ciężki charakter i po trupach do celu. Za to mężczyźni hmmm*THUMBS UP*spoko
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

espe-7

Post #10 Ocena: 0

2017-11-25 10:48:02 (6 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Zarowno kobiety, jak I mezczyzni :-)

Akurat mam w rodzinie duuuzo skorpionow (w tym mama) I kilkoro znajomych.

Zgadzam sie, ze kobiety skorpiony maja trudny charakter :-P Ja z kolei potrafie ustapic w sprawach blahych, wiec nie ma miedzy nami wielkich konflitkow.
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,