MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy i na jakie benefity moge liczyc ?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

Str 2 z 13

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaZMokraGlow

Post #1 Ocena: 0

2020-03-14 09:05:27 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-03-14 08:59:06, choraalicja napisał(a):
Cytat:

2020-03-14 08:30:33, Turefu napisał(a):
Na stronie HMRC jest kalkulator benefitow, mozesz wejsc i sprawdzic . Oprocz tego jest strona entitledto , tam tez mozna. Ale jako osoba zdrowa, pracujaca na caly etat, nie majaca dzieci I z dochodem sporo wiekszym od minimal wage , raczej nie otrzymasz zasilkow , a Jesli juz , to niewielkie.


Rozumiem, czy moglabym Cie prosic o fachowy rzut okiem na te strony i doradzenie o co moge sie ubiegac ?



Trzeba tam odpowiadac na pytania, np czy jestes niepelnosprawna, czy masz oszczednosci... najlepiej sama sie przekonaj www.entitledto.co.uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

choraalicja

Post #2 Ocena: 0

2020-03-14 09:07:08 (4 lata temu)

choraalicja

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 29-01-2020

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-03-14 08:58:59, stanislawski napisał(a):
Nie możesz dostać żadnych.
Za co? Na jakiej podstawie?
Dzieci nie masz - więc Child Benefit, Child Tax Credit odpada.
Zarabiasz 23 tysiące - Working Tax Credit odpada, Income Benefit (czy jak on się teraz nazywa) odpada, Housing Benefot odpada.


Jestem stara samotna Panna ktora ciezko pracuje - na takiej wlasnie podstawie. Za ladne oczy chociazby. Dlaczego nie skoro za rozkladanie nog dla nieodpowiedzialnych samcow rzad daje pieniadze?

Jestem wiecej warta od nierozosadnej samotnej kobiety ktora swiadomie rozklada nogi dla randomowych osob.

Dlaczego nie moge byc traktowana tak samo jak beneficiarze, jestem gorszego sortu? Jestem gorszym czlowiekiem?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

choraalicja

Post #3 Ocena: 0

2020-03-14 09:08:09 (4 lata temu)

choraalicja

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 29-01-2020

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-03-14 09:05:27, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Cytat:

2020-03-14 08:59:06, choraalicja napisał(a):
Cytat:

2020-03-14 08:30:33, Turefu napisał(a):
Na stronie HMRC jest kalkulator benefitow, mozesz wejsc i sprawdzic . Oprocz tego jest strona entitledto , tam tez mozna. Ale jako osoba zdrowa, pracujaca na caly etat, nie majaca dzieci I z dochodem sporo wiekszym od minimal wage , raczej nie otrzymasz zasilkow , a Jesli juz , to niewielkie.


Rozumiem, czy moglabym Cie prosic o fachowy rzut okiem na te strony i doradzenie o co moge sie ubiegac ?



Trzeba tam odpowiadac na pytania, np czy jestes niepelnosprawna, czy masz oszczednosci... najlepiej sama sie przekonaj www.entitledto.co.uk


Ok, rzuce okiem. Dziekuje !

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #4 Ocena: 0

2020-03-14 09:24:55 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Mnie wyszlo "za Ciebie" £48.74 tygodniowo, ale podalam przyblizony wiek, 3 joint tenants i moja okolice z zerowymi oszczednosciami. Dodatkowo, jesli jestes od bodajze 2 lat, to od stycznia moze byc roznie z zasilkami. Dodatkowo, wiek jest wazny bo do 34 lat mieszkanie w pokoju jest podobno inaczej naliczane.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

choraalicja

Post #5 Ocena: 0

2020-03-14 09:32:54 (4 lata temu)

choraalicja

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 29-01-2020

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-03-14 09:24:55, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Mnie wyszlo "za Ciebie" £48.74 tygodniowo, ale podalam przyblizony wiek, 3 joint tenants i moja okolice z zerowymi oszczednosciami. Dodatkowo, jesli jestes od bodajze 2 lat, to od stycznia moze byc roznie z zasilkami. Dodatkowo, wiek jest wazny bo do 34 lat mieszkanie w pokoju jest podobno inaczej naliczane.


Wow, niezle. I gdzie sie o jakiekolwiek pieniadze mialabym sie ubiegac? Jestem z okolic Nottingham.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: +1

2020-03-14 09:44:56 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

choraalicja napisała :


(...) Czy sa jakies benefity dla samotnych starych Panien albo kawalerow? Jezeli nie to dlaczego sa dla samotnych matek.

Nie, no to się nadaje na statuetkę :-]

Z drugiej strony może kto odpowie na tą jawna niesprawiedliwość? :-8
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2020-03-14 10:03:40 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Zrezygnuj z pracy i dzwoń do DWP po bilet do zasiłkowego Eldorado, a na serio to może zamiast zaglądać komuś pod kołdrę, rozgladnij się za praca lepiej płatna, rekompensujacą lata twoich szkoleń i specjalizacji, albo za druga pracą, doszkalającymi kursami, jak w młodości nie mialas mozliwosci, chceci, czy do szkoły miałaś pod górkę.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

choraalicja

Post #8 Ocena: 0

2020-03-14 10:09:40 (4 lata temu)

choraalicja

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 29-01-2020

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-03-14 10:03:40, Adacymru napisał(a):
Zrezygnuj z pracy i dzwoń do DWP po bilet do zasiłkowego Eldorado, a na serio to może zamiast zaglądać komuś pod kołdrę, rozgladnij się za praca lepiej płatna, rekompensujacą lata twoich szkoleń i specjalizacji, albo za druga pracą, doszkalającymi kursami, jak w młodości nie mialas mozliwosci, chceci, czy do szkoły miałaś pod górkę.


Moje obecne zarobki mi odpowiadaja. Ja jedynie chce dostawac jakies benefity dodatkowe za to ze pracuje, jestem samodzielna i zaradna. Po to zalozylam ten temat zeby sie dowiedziec co mi moze dac w nagrode za to, bo z autopsji wiem ze dla niezaradnych, nieudacznikow itd daja pieniadze. Logicznie myslac dla mnie powinni dac wiecej benefitow niz dla niezaradnych bo lepiej sobie radze i umacniam ich gospodarke.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #9 Ocena: 0

2020-03-14 10:22:45 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-03-14 10:09:40, choraalicja napisał(a):
Cytat:

2020-03-14 10:03:40, Adacymru napisał(a):
Zrezygnuj z pracy i dzwoń do DWP po bilet do zasiłkowego Eldorado, a na serio to może zamiast zaglądać komuś pod kołdrę, rozgladnij się za praca lepiej płatna, rekompensujacą lata twoich szkoleń i specjalizacji, albo za druga pracą, doszkalającymi kursami, jak w młodości nie mialas mozliwosci, chceci, czy do szkoły miałaś pod górkę.


Moje obecne zarobki mi odpowiadaja. Ja jedynie chce dostawac jakies benefity dodatkowe za to ze pracuje, jestem samodzielna i zaradna. Po to zalozylam ten temat zeby sie dowiedziec co mi moze dac w nagrode za to, bo z autopsji wiem ze dla niezaradnych, nieudacznikow itd daja pieniadze. Logicznie myslac dla mnie powinni dac wiecej benefitow niz dla niezaradnych bo lepiej sobie radze i umacniam ich gospodarke.


Przez pobieranie zasilkow nie umacniasz zadnej gospodarki, Alicjo, a powzielas juz decyzje zeby to robic. Ja w pierwszej pracy mam troche wiecej bo 35tys, ale mnie tez teoretycznie cos by sie nalezalo bo mam obecnie chorego partnera. Nie bierzemy zasilkow, na zycie nam starcza. Ja na dofinansowanych lekarstwach, ciesze sie ze tutaj panstwo mi do nich doplaca a nie tak jak to bylo ze mna w Polsce.

Matki nie dostaja zasilkow za rozkladanie nog- to dzieciom przysluguja zasilki a nie matkom. Widze ze masz nazwe choraalicja wiec zgaduje ze masz problemy zdrowotne. Jak juz wypelnisz sobie kalkulator to odsylacz (link) odesle Cie gdzie sie starac ale wynik z kalkulatora nie jest gwarantowany.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #10 Ocena: 0

2020-03-14 10:37:43 (4 lata temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Choraalicjo, dostalas juz odpowiedz. Lepiej wejdz na wspomniana strone sama I wypelnij kalkulator. Trzeba tam odpowiadac na osobiste pytania, np. data urodzenia, kod pocztowy, oszczednosci. Nie wiem gdzie mieszka PannazMokraGlowa, ale zakladam, ze Londyn lub inne drogie miejsce I te prawie piecdziesiat funtow tygodniowo to doplata do czynszu. Nottingham nie jest bardzo drogim miastem I jesli wynajmujesz pokoj, to nie widze, zebys dostala taka kwote. Ale sprawdz sama I jak cos Ci przysluguje, to aplikuj. Pobieranie legalnie przyslugujacych zasilkow nie jest przestepstwem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 2 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,