MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 22

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mama86

Post #1 Ocena: 0

2018-11-10 10:45:18 (5 lat temu)

mama86

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 10-11-2018

Skąd: .

hej, pisze z pytaniem czy otrzymam universal credit w moim przypadku? Rozstajemy sie z mezem, od kiedy urodzilam dziecko (7lat) nie pracuje niestety maz ciagle poza domem wiec tylko sobie cos dorabialam jak tylko byla okazja (nic na umowe o prace). Pracy obecnie szukam bylam na kilku rozmowach ale nie jest to najlatwiejsze. Maz za miesiac sie wyprowadza bylam w job centre gdzie mi powiedziano tak benefity otrzymam gdzie za chwile kolezanka wyslala mi link z informacja ze nic nie otrzymam jak.nie pracuje min 16h tygodniowo. Jest moze ktos w podobnej sytuacji?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2018-11-10 11:30:51 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Z tego co wiem, to trzeba pracować 16 godzin tygodniowo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ZlotaPerla

Post #3 Ocena: -2

2018-11-10 12:28:45 (5 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak to się mówi ... zadzieram kiece i lece ... no wiadomo do pracy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #4 Ocena: 0

2018-11-10 12:32:45 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Dziecko ma 7 lat, czyli juz malutkie Nie jest, chodzi do szkoly. Znajdz prace w godzinach szkolnych Lub zarejestruj dzialalnosc, jakies sprzatanie Lub sprzedawanie na EBay , pracuj 16 godzin I zasilki beda przyslugiwac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

mama86

Post #5 Ocena: 0

2018-11-10 13:19:07 (5 lat temu)

mama86

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 10-11-2018

Skąd: .

no wlasnie z praca w godz szkolnych bez weekendow nie tak latwo, bylam juz na kilku rozmowach i wyslalam kilka cv no nic bede probowala do skutku. wlasnie myslalam nad otworzeniem dzialalnosci sprzedaz na ebayu ale gdzies wyczytalam ze na samozatrudnieniu nie dostame zadnych benefitow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #6 Ocena: 0

2018-11-10 15:28:43 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

To nieprawda. Wlasna dzialalnosc gospodarcza jest traktowana tak samo jak praca na etat jesli chodzi o przyznawanie zasilkow. Jesli nie pracujesz i nie masz pracujacego meza, nie spelniasz wymogow legalnego pobytu w UK.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2018-11-10 16:05:52 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Masz miesiac czasu na znalezienie pracy, do tego moze warto ustalic z mezem kwestie alimentow i opieki wymiennej nad dzieckiem.
Pracy jest sporo, nie musza to byc same godziny szkolne, jest opcja klubow przed- i poszkolnych.
Kwestia, czego szukasz, jaki masz zawod, doswiadczenie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mama86

Post #8 Ocena: 0

2018-11-10 18:37:18 (5 lat temu)

mama86

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 10-11-2018

Skąd: .

no wlasnie opieka wymienna by sporo ulatwila jednak przy jego pracy jest niemozliwa a pracy na pewno nie zmieni... szukam doslownie czegokolwiek moze przejde sie ponownie do job center najgorsze ze wszedzie slysze co.innego wiec troche sie boje co to bedzie jak nie znajde nic na min 16h...zawod mam technik ekonomista tu raczej nic mi nie da, doswiadczenie tu mam 3 lata pracowalam na magazynach i fabryce czekoladek ale 7lat temu zanim urodzilam dziecko...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2018-11-10 19:58:59 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

W pracy spotykam setki ludzi, ktorzy utrzymuja sie z UC i nie pracuja ani godziny (i nie sa samo zatrudnione), wiec moze lepiej sluchaj osoby z urzedu a nie kolezanki.

Inna sprawa, ze jak znalazlas prace po przyjezdzie to teraz po siedniu czy wiecej latach nie mozesz znalezc? Jak mozesz otworzyc dzialanosc i sprzedawac, czy cos innego robic z domu, czy w godzinach tobie odpowiadajacych, to nie przeszkadza to robic jako glowna praca, czy jako dodatek do part-time pracy (w godzinach szkolnych).

Nie wiem na czym polega praca techinka ekonomisty, ale moze jednak sa to jakies kwalifikacje ktore mozna przeniesc na inne stanowiska. Moze warto zagladnac na kursy w lokalnym colegu albo szukac pracy pomocnika ksiegowego czy cos w tym stylu.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2018-11-10 20:09:54 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Nie wiadomo, jak beda sie warunki zmieniac, coraz wiecej ciec zasilkow, a wydluzane w lata bezrobocie utrudni coraz bardziej powrot do zawodu.
Technik ekonomista, to dosc szerokie pojecie, moze byc praca biurowa, mozna sie przekwalifikowac, kwestia wyboru i znajomosci jezyka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,