MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polski socjal,co po wyjeżdzie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 7 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

NightFury

Post #1 Ocena: 0

2017-06-05 15:18:46 (7 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

bezrozumna nick masz dobrze pasujacy. Gadanie do ciebie jest jak walenie grochem o sciane. Uszom nie wierze ze pomimo tego co ci wszyscy juz w 3 bodajze watkach mowia ty nadal rozwazasz wyjazd...Wow normalnie wow
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2017-06-05 15:50:25 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Nightfury daj jej spokój, coś się jej czepiła jak rzep psiego ogona. Swoje zdanie wyraziłaś, nawet kilkukrotnie.Aż tak Cię to uwiera jak ktoś nie robi czegoś co mu każesz ( bo sugerowaniem tego się nie da nazwać)
Nikt za nią życia nie przeżyje.
Poza tym to forum i ludzie na nim to wyrocznia jakaś? jakby w 3 wątkach kazali się jej powiesić to miałaby się powiesić?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #3 Ocena: 0

2017-06-05 17:09:50 (7 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

A ty daj mnie spokoj cos sie tak mnie uczepila jak rzep psiego ogona.
Ja chociaz dodaje jej jakies wiadomosci ktore udalo mi sie gdzies zdobyc czego nie mozna powiedziec o tobie.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

observer_haters

Post #4 Ocena: 0

2017-06-05 17:44:32 (7 lat temu)

observer_haters

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Skąd: Wyspa

Cytat:

2017-06-05 15:18:46, NightFury napisał(a):
bezrozumna nick masz dobrze pasujacy. Gadanie do ciebie jest jak walenie grochem o sciane. Uszom nie wierze ze pomimo tego co ci wszyscy juz w 3 bodajze watkach mowia ty nadal rozwazasz wyjazd...Wow normalnie wow


W trzech jakze ubogich zdaniach, trzy "byki". Wow normalnie wow...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2017-06-05 17:48:13 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

W 3 watkach ludzie dobrze radza, by myslala przede wszystkim jako matka, a nie jak zadurzona w slepo nastolatka bez zobowiazan.
A tak ku przestrodze:
ryzyko

PS. Gwoli wyjasnienia, okolice dobrych szkol na ogol nie maja nadmiaru wolnych lokali. Szkole wybierze urzad, gdzie i kiedy beda miejsca.
Zycie na pokoju jest standartem dla zaczynajacych przygode w UK bez sporego zapasu gotowki, zainteresowanych w miare szybkim sprowadzeniem rodziny (czyli mozliwie tanim zyciem na poczatek).
Poza tym singiel czasem tez lubi sie do kogos odezwac, wynajem pokoju daje mozliwosc towarzystwa za sciana (jak sie dobrze trafi).
Polak tez niekoniecznie bedzie zainteresowany wynajmem domu rodzinie bez dochodow, jesli nawet, to bez kaucji i 1-2 m-cznych oplat trudno sobie wyobrazic przyzwoity standart samodzielnego lokum w dobrej (=drogiej) okolicy.

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 05-06-2017 18:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #6 Ocena: 0

2017-06-05 17:52:58 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Nightfury a bo Ty się tak za swobodnie czujesz;) to zdjęcie takie straszne, nick mrożący krew w żyłach - wszyscy się boją- no to ja, jak ten wilk samotny na krucjatę w obronie uciśnionych, prześladowanych, zastraszanych..:-/

Observer haters *THUMBS UP**ROFL* tylko moich nie podliczaj bo ja na krytykę za wrażliwa jestem:-8

Bezrozumna ciężki żywot Cię czeka przy takim trudnym starcie - mam nadzieję, że facet wart zachodu i poświęcenia, jestem pełna podziwu(?), że decydujesz się na taki przewrót życiowy znając kogoś tak krótko.Powodzenia i obyś była wyjątkiem potwierdzającym regułę.

[ Ostatnio edytowany przez: lulilu1 05-06-2017 18:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bezrozumna

Post #7 Ocena: 0

2017-06-13 10:32:36 (7 lat temu)

bezrozumna

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 31-05-2017

Skąd: Edynburg

Lulilu, no właśnie że się boję i jeszcze tego przecież nie zrobiłam. Bo nawet jeśli on jest najlepszy to nie wynagrodzi mi i mojemu dziecku to mieszkania w jakiejś norze i chodzenia do kiepskiej szkoły wśród ogólnej patologi wielonarodowej. Moje wyobrażenie padło dzięki wam i teraz wyjazd jawi mi się tylko jako poświęcenie siebie i dziecka dla niego, dla jego szansy na pozbycie się długów właśnie, szansy, nie ma pewności bo nie znam procedur, nie wiem czy wg uda się do tego podejść. Ktoś może powiedzieć że ile warta jest miłość jeśli chwieje się po lekturze forum. Nie wiem ale dziecko jest dla mnie najważniejsze a to jaką przyszłość mu zgotuje wyjazdem jest jak kubeł zimnej wody więc nie wiem czy warto walczyć o kogoś swoim kosztem. Może niech jedzie on, ja zaobserwuje na ile jest zaradny. Nie ma lepszego wyjścia.

[ Ostatnio edytowany przez: bezrozumna 13-06-2017 10:36 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2017-06-13 11:45:08 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Mozesz go kochac dalej i wspierac, bez poswiecania przyszlosci swojego dziecka. Jak zabierzesz je teraz ze szkoly, mozesz zniszczyc mu przyszlosc.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bezrozumna

Post #9 Ocena: 0

2017-06-13 16:33:33 (7 lat temu)

bezrozumna

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 31-05-2017

Skąd: Edynburg

Tyle par, osób wyjeżdża za granicę do pracy, też z dziećmi jakoś tam zaczynają, żyją. Od czego zależy ich sukces a gdzie tkwi moja klęska? Czemu zniszcze przyszłość dziecka? Dwunastolatka kontynujac naukę w szkockiej szkole jest skazana na...?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2017-06-13 18:57:56 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Temat trwa od 2 tygodni, praktycznie wszyscy forumowicze wypowiedzieli sie, gdzie lezy sukces pomyslu emigracji rodziny i nadal nic...

Sukcesem jest:
1.zabezpieczenie finansowe (na zycie rodziny przez przynajmniej 2-3 miesiace i start w obcym kraju)
2.znajomosc jezyka angielskiego (u wszystkich wyjezdzajacych)
3.dobre zawody, doswiadczenie zawodowe, pozadane w UK
4.brak obciazen w skali uniemozliwiajacej ich ogarniecie
5. wspolpraca i chec mlodziezy w emigracji, czas opiekuna na pobyt w domu i wsparcie w aklimatyzacji
6.wyjazd w terminie i w miejsce pozwalajace na wybor dobrej szkoly, bezpiecznego miejsca do zamieszkania
7.wyjazd jednego z partnerow, przygotowanie warunkow, sciaganie rodziny.

12-latka kontynuujaca nauke w szkockiej szkole jest skazana na wszelkie mozliwosci, od cudu i swietlanej kariery naukowo-zawodowej do ciazy jako maloletnia, narkotykow, przestepstw, pracy od 16 r.z i tulania sie po norach zwanych tanimi pokojami oraz stosownym do tego towarzystwem (biorac pod uwage dotychczasowe podejscie i dojrzalosc opiekunow, wszelkie szanse na to ostatnie).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,