MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polski socjal,co po wyjeżdzie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 6 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

NightFury

Post #1 Ocena: 0

2017-06-03 01:20:38 (7 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

W sumie masz racje. Póki co jest ona niepotrzebna. Ale jak mówiłam, jeśli im równo odbije pod beretem to wole zapłacić £65 za ten świstek niż £2000 w przyszłości. A jeśli sie uprą ze PR niczego nie gwarantuje to stracę tylko £65 :) obywatelstwo mnie póki co nie interesuje. Nic to nie daje a kosztuje krocie.
Sprawę mam w miarę prosta wiec niech sie PR robi, pomartwie sie pózniej jak juz coś będzie wiadomo
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

observer_haters

Post #2 Ocena: 0

2017-06-03 04:44:14 (7 lat temu)

observer_haters

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Skąd: Wyspa

Permanent Residence Card to nie tylko dokument potwierdzajacy prawo stalego pobytu .Osoby piszace ze niniejszy dokument jest przydatny tylko i wylacznie w przypadku wystapienia o naturalizacje i do niczego wiecej,maja niestety znikoma wiedze na ten temat. Pozdrawiam :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

AlmostFamous

Post #3 Ocena: 0

2017-06-03 05:44:07 (7 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-06-03 04:44:14, observer_haters napisał(a):
Permanent Residence Card to nie tylko dokument potwierdzajacy prawo stalego pobytu .Osoby piszace ze niniejszy dokument jest przydatny tylko i wylacznie w przypadku wystapienia o naturalizacje i do niczego wiecej,maja niestety znikoma wiedze na ten temat. Pozdrawiam :-)


Wystarczyło się nią podzielić a nie robić z siebie wszechwiedzącego :-8
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #4 Ocena: 0

2017-06-03 09:26:15 (7 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Słuchamy z zapartym tchem. Wyprowadź nas proszę z mroków naszej ignorancji.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

observer_haters

Post #5 Ocena: 0

2017-06-03 12:51:58 (7 lat temu)

observer_haters

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Skąd: Wyspa

@NightFury Nie oceniaj sie tak nisko w tym konkretnym przypadku niewiedza nie idzie w parze z ignorancja.

@AlmostFamous Wyrazona opinia na temat wypowiedzi osob nie do konca znajacych temat w zaden sposob nie obliguje mnie do automatycznego wyjasniania tej kwestii. Wynika jasno ze nie spotkales i zapewne nie spotkasz sie z innym przeznaczeniem wspomnianego PR, niz tym ktory znany Ci jest ogolnie. Mnie rowniez nie czyni to wczechwiedzacym jak napisales.

@NightFury & @AlmostFamous Jak wynika z Waszych wypowiedzi, oboje jestescie malo zainteresowani rezydentura lub naturalizacja , wiec uwazam ze dodatkowa wiedza to tylko zaspokojenie Waszej zwyklej ciekawosci do czego PR moze byc jeszcze przydatny. Wiec po co zaprzatac sobie glowe ?
W pierwszym poscie napisalem ze PR ma tez inne zastosowanie nie tylko cyt. "TYLKO JEŚLI chcesz się starać o obywatelstwo" Jednak dla Waszego spokoju ducha napisze ze dotyczy to spraw rodzinnych ,obywateli "NON EU " PR jest bardzo waznym dokumentem wlasnie w sprawach tym zwiazanych rodzinnych i obywatelskich.

A wiec Wy jako obywatele EU mozecie spac spokojnie, brak tej dodatkowej wiedzy o PR w zaden sposob nie wplynie na Wasze zycie.
Nie ma co sie denerwowac, nie nalezy pisac z Duzej litery jesli nie ma sie wystarczajacej wiedzy na ten temat i w tym wypadku
..."nie robić z siebie wszechwiedzącego..." Nieprawdaz @AlmostFamous ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

AlmostFamous

Post #6 Ocena: 0

2017-06-03 16:08:47 (7 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak widać nie czytasz naszych wypowiedzi. Ponieważ NightFury się będzie starać o rezydenture a ja jeszcze nie mogę. I te wypowiedzi znajdziesz w naszych postach.

Natomiast jeśli chodzi o to inne zastosowanie. To jak najbardziej wiedzialem o tym. Z tym, ze w temacie o którym pisaliśmy to zastosowanie nie miało żadnego znaczenia...

[ Ostatnio edytowany przez: AlmostFamous 03-06-2017 16:09 ]

Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #7 Ocena: 0

2017-06-03 21:15:40 (7 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Puste naczynia głośno dźwięczą, Famous. Nie sądzisz? 😜
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2017-06-03 21:57:44 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Pamietacie, ze to watek o socjalu w Polsce, nie rezydencji w UK. Od tego jest inny temat jak chcecie dyskutowac.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bezrozumna

Post #9 Ocena: 0

2017-06-05 11:08:33 (7 lat temu)

bezrozumna

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 31-05-2017

Skąd: Edynburg

hmm..no własnie choc tak szczerze to mi nie przeszkadza,fajnie pisać z osobami z mieszkającymi w UK.otwieracie mi trochę oczy na sprawę.do tej pory nie wiedziałam na przykład że będzie problem z wynajęciem mieszkania od agencji lub osoby prywatnej.a w takim razie od polaka będzie można wynajac mieszkanie nie majac referencji,umowy o pracę?raczej nie interesuje mnie pokój zresztą dziwię się czytajac o tym że niektórzy tak mieszkaja.myślałam że dziecko musi mieć swój pokój .więc wnioski są takie że one bedroom odpada.co do obywatelstwa,rezydentury,no cóż,ja chyba mogła bym pisać raczej o deportacji;-)Ciekawi mnie jeszcze w jakich dzielnicach Edynburga są w miarę dobre szkoły do których mogła bym posłać córke.ze względu na rejonizację chciałabym by partner tam właśnie szukał mieszkania.

[ Ostatnio edytowany przez: bezrozumna 05-06-2017 11:12 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2017-06-05 12:08:29 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-06-03 12:51:58, observer_haters napisał(a):
dotyczy to spraw rodzinnych ,obywateli "NON EU " PR jest bardzo wazym dokumentem wlasnie w sprawach tym zwiazanych rodzinnych i obywatelskich.

:-o
Od kiedy?


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,