MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kilka pytań o HB i mieszkanie socjalne

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lukrecja123

Post #1 Ocena: 0

2017-03-26 19:58:12 (7 lat temu)

Lukrecja123

Posty: 13

Kobieta

Z nami od: 19-05-2016

Skąd: Shoreham

Boli to, ze wychodzicie z zalozenia ze jak zrobilam test ciazowy powinnam leciec i bookować wizytę na skrobankę. Dziękuję za konkretne odpowiedzi, problem rozwiązany. A i proszę powiedzieć mojemu mężowi, żeby znalazl lepiej platna prace albo wzial dodatkowa czy nadgodziny, bo mnie nie slucha. A ja jestem dopiero 2 miesiace po porodzie i biore zasilek macierzynski, ale mam w planie wrocic do pracy.

[ Ostatnio edytowany przez: Lukrecja123 26-03-2017 20:01 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2017-03-26 20:04:11 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

No i po co się przejmujesz? olejże chamstwo i głupotę- w realu z takimi chyba nie dyskutujesz? zaaplikuj o mieszkanie z councilu- jesteś w trudnej sytuacji więc jest szansa ,że trafisz wyżej na listę, szczególnie ze względu na dziecko.depozytu nie płacisz, mieszkania nie są umeblowane, są różne gorsze,ładniejsze zależy jak trafisz,jesteś rok ,jesteś rezydentem masz prawo się ubiegać,housing benefit dostajesz szybko - nawet w przeciągu tygodnia.Ty decydujesz czy poinformują podmiot wynajmujący Ci mieszkanie czy go pobierasz czy nie.Gratuluję synka;)powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-03-26 20:10:47 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #4 Ocena: 0

2017-03-26 20:15:14 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

No wlasnie, jakie chamstwo I glupote? Kto tu byl chamski I glupi? Bo ja przeczytalam tylko konkretne rady, a na publicznym forum kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

lulilu1

Post #5 Ocena: 0

2017-03-26 20:21:11 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

no tak niektórzy nawet w tak krystalicznej formie podanego chamstwa nie rozpoznają - są ludzie i taborety którzy nie dostrzegają nietaktu,braku kultury, którzy wypowiadają swe opinie nie pytani kompletnie o swoje zdanie na dany temat...w dodatku świętoje...iwi i sfrustrowani a to już chyba najgorsze zło...


a to,że się ma do czegoś prawo nie oznacza ,że należy z niego skorzystać - ciekawe,że tego argumentu o prawie do wypowiedzi używa się wyłącznie wtedy gdy się kogoś krytykuje bądź obraża...

no to nietoksyczna dawka żółci przyjęta , więcej szkodzi zdrowiu dlatego żegnam Państwa zawsze życzliwych, szczerych i pomocnych rodaków jak zwykle to była przyjemność

[ Ostatnio edytowany przez: lulilu1 26-03-2017 20:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #6 Ocena: 0

2017-03-26 20:27:10 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

A dlaczego ktos nie moze wypowiedziec swojego zdania? Juz pisalam, to jest forum publiczne i niegrzecznym jest odmawianie innym tego prawa.
Zreszta, Op juz dostala juz informacje. Znikam z tego watku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

greta

Post #7 Ocena: 0

2017-03-26 20:32:30 (7 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

lulilu ty za to masz duzo kultury w swoich wypowiedziach

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2017-03-26 20:38:25 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #9 Ocena: 0

2017-03-26 22:36:32 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Lukrecja123 - jeżeli będziesz twardo i zdecydowanie dążyła do mieszkania to go otrzymasz. Aczkolwiek nie jestem zwolennikiem teorii "bo tak się ułożyło" ale rozumiem że raz na wozie raz pod. Zrób rachunek sumienia, pomogłaś komuś? Teraz potrzebujesz pomocy, Agent... próbuje naprowadzić Cię na drogę a Ty się oburzasz.
Cytat:

2017-03-26 20:27:10, Turefu napisał(a):
A dlaczego ktos nie moze wypowiedziec swojego zdania? Juz pisalam, to jest forum publiczne i niegrzecznym jest odmawianie innym tego prawa.
Zreszta, Op juz dostala juz informacje. Znikam z tego watku.


Cieszy mnie że zmieniłaś zdanie, wcześniej tylko Ty miałaś prawo.

Wracając do wątku, dużo wcześniej opisywałem sytuacje kobiet, opisywałem jak zakończyły się happy endem. Do dzisiaj mieszkają w eleganckich domkach. Mam kontakt z nimi. Prawda jest taka, że jak dostały mieszkania/domy to dopiero była rozpacz... co z firankami, lodówką, pralką, łózkami itd. ... dostały nawet farbę w wybranym kolorze, firany, meble wybrały z katalogu i fachowiec składał. Oczywiście na forum zaraz skrytykowali mnie, że jak można Councilowemu oficerowi zarzucić brak kompetencji i poprosić o zmianę prowadzącego. W tamtych wypadkach pomogło, nawet rent zaległy Council zapłacił, Taki był wyrok sądu.


Więc nie jest to prawda o tych dziurach itd. Nie chce się mi od nowa opisywać, więc jak chcesz to szukaj wcześniejszych postów, mogą być pod nickiem bez tej kreski i nr wersji. Resztę mogę dopowiedzieć na PW

Cytat:

2017-03-26 20:38:25, Psotnik napisał(a):
Przepraszam, ale jak zadyma to ja jestem
To prywatne porachunki, czy można się dołączyć
Jestem spragniony krwi


Jak rzuciłem rękawicę to pierzchłeś jak zając w zagon kapusty... więc nie pieprz o pragnieniu krwi!

Cytat:

2017-03-26 20:21:11, lulilu1 napisał(a):
(...)a to,że się ma do czegoś prawo nie oznacza ,że należy z niego skorzystać (...)


Mam nadzieję, że mądrzejsi z tego korzystali, np Nasz Ojciec Narodu, którego synek w jasnej pomroczności zabił, inny narkomanił się itd, więc dlaczego nie korzystać, jeżeli prawo na to pozwala?
Mądry jak wspomniany ojciec, skorzysta, głupszy, będzie się zastanawiał... skorzysta inny.
Więc ta Twoja filozofia jest dobra do butów... nawet do niskich, nie wyleje się z nich.


[ Ostatnio edytowany przez: ie2ox4-2b 26-03-2017 22:45 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

epsilon

Post #10 Ocena: 0

2017-03-27 19:05:44 (7 lat temu)

epsilon

Posty: 503

Kobieta

Z nami od: 29-03-2012

Skąd: samotnia

O ciazy, wiedzieliscie przez 9 miesiecy, nie pomysleliscie o tym wcale w czasie ciazy ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,