MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 194 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 192 | 193 | 194 ] - Skocz do strony

Str 4 z 194

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Dodziunia

Post #1 Ocena: 0

2007-11-08 21:54 (16 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

DO NewStartConsultancy
WSTYDZISZ SIE ZE JESTES POLKA??? MY TEZ SIE ZA CIEBIE WSTYDZIMY. DOWIEDZ SIE NAJPUIW DO CZEGO SLUZY TA STRONA I TO FORUM. DO POMAGANIA TY WREDNA BEZDUSZNA BABO!!!!!!!!
SKORO NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA NA TEMAT DANEGO TEMATU TO W OGOLE NIE ZAJMUJ GLOSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Dodziunia

Post #2 Ocena: 0

2007-11-08 22:00 (16 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

DO NewStartConsultancy
a TAK W OGOLE TO NAUCZ SIE PISAC PO POLSKU!!!!!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

andrzej_worznia

Post #3 Ocena: 0

2007-11-10 20:15 (16 lat temu)

andrzej_worzniak

Posty: 70

Z nami od: 07-05-2007

Do adminow, redaktorow tej strony, czesto tak szybko reagujecie na powtarzajace sie pytania odsylajac ludzi do google itd a taki post prymitywa New Start Cosultancy spokojnie moze obrazac ludzi. Moze powinno wyciac sie od razu takiego chwasta. Rozumiemy wolnosc slowa ale nie leperujmy tego forum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

anmi

Post #4 Ocena: 0

2007-11-11 12:04 (16 lat temu)

anmi

Posty: 584

Mężczyzna

Z nami od: 26-03-2007

Skąd: Newark

NewStartConsultancy sobie tutaj popatrz głupia krowo zanim zaczniesz pouczać innych www.sjp.pwn.pl
pozdrawiam Cię ozięble

[ Ostatnio edytowany przez: anmi 11-11-2007 12:06 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

frelcia

Post #5 Ocena: 0

2007-11-27 07:54 (16 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Cytat:

2007-11-10 20:15, andrzej_worzniak napisał(a):
Do adminow, redaktorow tej strony, czesto tak szybko reagujecie na powtarzajace sie pytania odsylajac ludzi do google itd a taki post prymitywa New Start Cosultancy spokojnie moze obrazac ludzi. Moze powinno wyciac sie od razu takiego chwasta. Rozumiemy wolnosc slowa ale nie leperujmy tego forum.


Przepraszam za niedopilnowanie, niestety sprawy rodzinne byly wazniejsze.
Ale Nasz forumowicz dostal bana wiec moze jak troszke opadnie z emocji to odblokuje mu mozliwosc korzystania z forum.

Pozdrawiam
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Alicja04

Post #6 Ocena: 0

2007-11-28 21:36 (16 lat temu)

Alicja04

Posty: 11

Z nami od: 22-07-2007

Cytat:

2007-11-08 13:41, NewStartConsultancy napisał(a):
WY STRASZNE LENIE!!! NAWET PO ANGIELSKU PISAC NIE UMIESZ, TO CO TU DO CHOLERY ROBISZ?MAM JUZ TEGO DOSYC, PRZYJEZDZACIE TU RODZIC DZIECI, CHCECIE TYLKO BENEFITY I MIESZKANIA SOCJALNE. JAKIE TO ZALOSNE ZEBRACY!!! NAUCZCIE SIE TEGO ANGIELSKIEGO WRESZCIE CHOCIAZ WYDAJE MI SIE ZE SKORO PRACOWAC NIE PTRAFICIE TO INTELIGENCJI ZEBY SIE JEZYKA UCZYC TEZ W WAS WIELE NIE MA. NIE WIEM CZY WIECIE CO PREMIER PLANUJE ZROBIC?NAPEWNO NIE WIECIE BO PRZECIEZ JEZYKUA NIE ROZUMIECIE, NO I PEWNIE POLSKI CANAL PLUS OGLADACIE!!! MAM NADZIEJE ZE MU SIE TO UDA, I WSZYSTCY WY NIEUKI I NIEROBY POLSKIE WROCICIE NA STARE SMIECIE!!!WSTYD MI ZE JESTEM POLKA!!! WSTYD ZA WAS WIESNIAKI!!! DO ROBOTY , PRACOWAC NA RODZINE A NIE BENEFITY. MAM NADZIEJE ZE JUZ NIE DLUGO NIE BEDA WAM DAWAC BNEFITOW BO PO ANGIELSKU NIC NIE UMIECIE I Z PRACA TAK SAMO LENIE.I JESZCZE CHODZICIE I PO SKLEPACH PO POLSKU WRZESZCZYCIE. WIOCHA!!! IDIOCI!!!:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|

może post jest zbyt krzykliwy i niefortunne niektóre sformułowania;-) ale niestety jest to w dużej mierze prawda jeśli chodzi o naszych rodaków w UK (ale nie tylko, bo inni emigranci czynią to samo) nie wiem dlaczego odrazu użytkownik został zabanowany, bo wprawdzie forum jest po to żebyśmy sobie tu pomagali i dzielili się swoją wiedzą, ale także mówili to co myślimy, a ile ludzi tyle opinii prawda? posty innych użytkowników w odniesieniu do tego postu też nie są delikatnie mówić "mile" bo padają tu obraźliwe słowa zupełnie niepotrzebnie. Wszystkie swoje myśli i nastroje można dokładnie przekazać nie używając wulgarnych i obraźliwych słów prawda? Oburzyć się mógł na zacytowany post tylko ktoś kto tak postępuje, a jeśli ktoś uczciwie pracuje, żyje tu godnie to tego typu posty nie powinny oburzać. W temacie mieszkań socjalnych niestety się nie wypowiem, bo nie mam o tym zielonego pojęcia, mogę podpowiedzieć jak się wynajmuje mieszkanie od agencji nieruchomości;-) Pozdrawiam i życzę więcej dystansu na przyszłość;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

aniaplaszczyk

Post #7 Ocena: 0

2007-11-28 22:07 (16 lat temu)

aniaplaszczyk

Posty: 69

Kobieta

Z nami od: 03-08-2007

Skąd: Gloucester

Cytat:

2006-10-23 23:16, Mikiii napisał(a):
Bardzo szybko dostałaś mieszkanie. Super się masz! ;-) My też staramy się o mieszkanie z councilu. Tylko mąż pracuje, a ja z 3-latkiem w domu siedzę. Wynajmujemy 1 bedroom flat. Prawdę mówiąc sporo pieniędzy nam na to idzie...
Z councilu dostaliśmy 3 pkt. Nie wiem jaka u nas jest punktacja, bo każde hrabstwo ma swoją. Znajoma miała 10pkt i miała lada dzień dostać, no ale wyjechała do POL.
Hogata jakbyś mogła, to napisz w jakich warunkach mieszkałaś wcześniej.... bo wiem że to biorą pod uwagę.
Dzięki.



Heja, ta punktacja to jakaś sciema jest, nam przynali 70 pkt i jakoś niesłyszymy o mieszkaniu nic od wielu miesiecy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

aniaplaszczyk

Post #8 Ocena: 0

2007-11-28 22:18 (16 lat temu)

aniaplaszczyk

Posty: 69

Kobieta

Z nami od: 03-08-2007

Skąd: Gloucester

Cytat:

2007-11-08 13:41, NewStartConsultancy napisał(a):
WY STRASZNE LENIE!!! NAWET PO ANGIELSKU PISAC NIE UMIESZ, TO CO TU DO CHOLERY ROBISZ?MAM JUZ TEGO DOSYC, PRZYJEZDZACIE TU RODZIC DZIECI, CHCECIE TYLKO BENEFITY I MIESZKANIA SOCJALNE. JAKIE TO ZALOSNE ZEBRACY!!! NAUCZCIE SIE TEGO ANGIELSKIEGO WRESZCIE CHOCIAZ WYDAJE MI SIE ZE SKORO PRACOWAC NIE PTRAFICIE TO INTELIGENCJI ZEBY SIE JEZYKA UCZYC TEZ W WAS WIELE NIE MA. NIE WIEM CZY WIECIE CO PREMIER PLANUJE ZROBIC?NAPEWNO NIE WIECIE BO PRZECIEZ JEZYKUA NIE ROZUMIECIE, NO I PEWNIE POLSKI CANAL PLUS OGLADACIE!!! MAM NADZIEJE ZE MU SIE TO UDA, I WSZYSTCY WY NIEUKI I NIEROBY POLSKIE WROCICIE NA STARE SMIECIE!!!WSTYD MI ZE JESTEM POLKA!!! WSTYD ZA WAS WIESNIAKI!!! DO ROBOTY , PRACOWAC NA RODZINE A NIE BENEFITY. MAM NADZIEJE ZE JUZ NIE DLUGO NIE BEDA WAM DAWAC BNEFITOW BO PO ANGIELSKU NIC NIE UMIECIE I Z PRACA TAK SAMO LENIE.I JESZCZE CHODZICIE I PO SKLEPACH PO POLSKU WRZESZCZYCIE. WIOCHA!!! IDIOCI!!!:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|




A ty jakiej krowie spod ogona wypadłaś??:-o

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

frelcia

Post #9 Ocena: 0

2007-11-29 22:58 (16 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Wracamy do tematu:
.............MIESZKANIE SOCJALNE :)..............

Opinie i sugestie

Pozdrawiam
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sylwia_25

Post #10 Ocena: 0

2007-11-30 01:06 (16 lat temu)

sylwia_25

Posty: 259

Kobieta

Z nami od: 17-08-2007

Skąd: Walia

wiem ze mozna wziasc mortage z councilu, jednakze jeszcze sie za to nie bralam;))czy ktos z was probowal. z tego co mi wiadomo goverment finasuje polowe wartosci domu, a reszte my sobie splacamy
Take a walk in my shoes before you judge me :))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer SkypeNumer gadu-gadu

Strona 4 z 194 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 192 | 193 | 194 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,