MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odszkodowania za uraz/wypadek w pracy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 22

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

eltorooo

Post #1 Ocena: 0

2013-09-03 13:50:06 (11 lat temu)

eltorooo

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Witam
Staram sie dowiedziec jakie macie doswiadcznie w zwiazku z jakimikolwiek wypadkami w pracy lub urazami spowodowanimi praca np. przeciazeniami itp. Jak sobie poradziliscie z ewentuanymi odszodowaniami, jezeli korzystaliscie z firm, ktore sie tym zajmuja, to z ktorych, czy moze lepej isc bezposrednio do lokalnej kancelarii prawnej. Czy watro isc do sadu czy jednak lepiej pojsc na ugode. Zgory dziekuje za informacje.

Ps: Przepraszam za brak polskich znakow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GRZEGORZ69

Post #2 Ocena: 0

2013-10-18 22:27:15 (11 lat temu)

GRZEGORZ69

Posty: 73

Mężczyzna

Z nami od: 29-10-2009

Skąd: LONDYN

Moj syn mial dzisiaj w szkole drobny wypadek,podczas zabawy ma lekkie pekniecie kosci palca u nogi,bylismy w szpitalu zostal opatrzony i na razie jest ok,czy moge wystapic o odzszkodowanie a jezeli tak gdzie z tym sie udac,prosze o podpowiedz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pestilence

Post #3 Ocena: 0

2013-10-26 18:06:00 (11 lat temu)

Pestilence

Posty: 46

Kobieta

Z nami od: 07-04-2010

Skąd: Birmingham

Czy wypadek byl zgloszony w szkole i sporzadzono protokol z wypadku i czy masz jego kopie? Czy byla to wina szkoly, czy syna, a moze nieszczesliwy wypadek? Jak doszlo do wypadku? Dopiero po uzyskaniu odpowiedzi na te pytania, bede w stanie powiedziec czy mozesz sie starac o odszkodowanie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiapool

Post #4 Ocena: 0

2014-05-25 10:46:47 (10 lat temu)

kasiapool

Posty: 62

Kobieta

Z nami od: 14-01-2011

Skąd: watton

Witam,podepne sie pod temat bo nie chcę zakładać nowege.
Sprawa wygląda następująco.
W ubiegły czwartek mój mąż miał wypadek w pracy.Wczasie pracy drzwiczki przytrzasneły mu palec ( drzwi były uszkodzone ,dzień wcześniej był problem zgłaszany mechanik przyszedł związał je sznurkiem i to wszystko ).
W konsekwencji tego wypadku mąż stracił część palca ( został mu częściowo amputowany ).
Czy ktoś może mi polecić sprawdzoną kancelarie prawną która pomoże mu odzyskać odszkodowanie ?
Mąż pracuje już kilka lat w tej firmie ,ma kontrakt.
Proszę o porady jak to wszystko zacząć.
Może ktoś już przez to przechodził ,wdzięczna będę za każdą informację.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AudiA5

Post #5 Ocena: 0

2014-09-06 08:01:13 (10 lat temu)

AudiA5

Posty: 127

Mężczyzna

Z nami od: 25-01-2014

Skąd: polubione

kasiapool - może jest zapisany do związków zawodowych? jeśli tak to one maja zapewne podpisana a umowę z jakąś kancelaria , 1 telefon i sprawa ruszy !
By ujrzeć świat, czające się ryzyko By wyjrzeć zza ścian , zbliżyć się By się odnaleźć i poczuć To jest cel ŻYCIA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rosalinda

Post #6 Ocena: 0

2015-03-04 05:15:39 (9 lat temu)

Rosalinda

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 05-12-2014

Skąd: Newcastle

orientuje sie ktos moze ile moze trwac cala procedura zglaszania wypadku? jakis czas temu kontakotwalam sie z pewna instytucja. pani wysluchala co mam do powiedzenia o wypadku, kazala przeslac odpowiednie dokumenty, tzn zdjecia tych pism, ktore byly wystawione przez lekarza. nastepnie 2 tygodnie cisza. dzis zadzwonila, ze pani adwokat dala pozytwyna odpowiedz, ze moge starac sie o odszkodowanie. zapisala sobie jeszcze kilka informacji i to wszystko.... dlugo trwa takie cos , zanim sie rusza... troche mnie to niecierpliwi.. a moze trafilam pod zly adres i powienien sie zajac tym ktos bardziej kompetentny ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-03-04 06:14:11 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2015-03-04 06:17:20 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #9 Ocena: 0

2015-03-04 12:48:01 (9 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Moja zona borykala sie z b.firma o odszkodowanie za wypadek ponad 2 lata:-M]
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Rosalinda

Post #10 Ocena: 0

2015-03-05 03:45:43 (9 lat temu)

Rosalinda

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 05-12-2014

Skąd: Newcastle

to ze sie dlugo czeka na samo odszkodowanie wiem. ale chodzi mi o czas trwania jak dlugo po moich rozmowach z pania prawnik, ktora od 3 tygodni zadaje ciagle pytania o przebieg zdarzenia, te same pytania, jakby chciala sprawidzic, czy za kazdym razem powiem to samo.. kiedy zacznie sie proces ubiegania o odszkodowanie ? myslalam ,ze jak sprawa trafi do prawnika, to od razu bedzie jakas rozmowa z firma na ten temat, a tu narazie wszystko stoi w miejscu.... pani dzwoni, pyta, uzupelnia informacje i tak caly czas..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,