MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Rejestracja wyborców umożliwia oddanie głosu w majowych wyborach

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mycandidate

Post #1 Ocena: 0

2012-03-27 19:08:53 (12 lat temu)

mycandidate

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 27-03-2012

Skąd: Londyn

Drodzy Rodacy,


Zespół międzynarodowego projektu Mycandidate.eu wraz z Komisja Europejska, Uniwersytetem Warszawskim, Loughborough University oraz myPolitlQ gorąco zachęcają do ZAREJESTROWANIA się i wzięcia udziału w wyborach na burmistrza oraz Rady Miasta Londyn, które odbędą się w Londynie 3 maja 2012 roku. Każdy wyborca może oddać w sumie trzy głosy: na burmistrza Londynu (London Mayoral Election), na kandydata do rady miasta (London Assembly) ze swojego okręgu wyborczego (jest 14 okręgów) oraz kandydata dowolnego do rady miasta (London Assembly)".

Wybory to nie tylko możliwość wypowiedzenia się, ale także zdecydowania o sprawach, które nas bezpośrednio dotyczą, nie bagatelizujmy więc ich roli.
Jedyne, co dzieli Cię od kompetencji oddania głosu, to REJESTRACJA, której możesz dokonać na stronie internetowej www.aboutmyvote.co.uk.!
Rejestracja nie jest skomplikowana, ani długotrwała. Możliwa jest jednak tylko do dnia 18 kwietnia 2012 roku. Po tej dacie, niezarejestrowawszy się, nie będziesz mógł pójść na wybory.
Chcielibyśmy także zachęcić Cię do zapoznania się z prostym i użytecznym internetowym narzędziem wyborczym o nazwie MyCandidate.eu.
Stworzone przez naukowców, ma za zadanie weryfikacje naszych własnych przekonań z programami i postulatami posłów, biorących udział w londyńskich wyborach.

Skorzystaj z prawa do wyboru swoich reprezentantów.
Twój udział w wyborach (poprzedzony REJESTRACJĄ!) może wiele zmienić.

Z poważaniem,
Mycandidate.eu Project Team

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2012-03-27 21:01:01 (12 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2012-03-27 19:19:10, mycandidate napisał(a):
Drodzy Rodacy,


... Możliwa jest jednak tylko do dnia 18 kwietnia 2012 roku. Po tej dacie, niezarejestrowawszy się, nie będziesz mógł pójść na wybory.
...


Czyżby? A jak nie mam internetu, to co? Zapukasz do moich drzwi i mi powiesz, że nie mogę głosować?

Zrób to :-]
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PaniDomu

Post #3 Ocena: 0

2012-03-27 21:52:55 (12 lat temu)

PaniDomu

Posty: 608

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 11-09-2011

Skąd: London

Cytat:

2012-03-27 19:08:53, mycandidate napisał(a):

Rejestracja nie jest skomplikowana, ani długotrwała. Możliwa jest jednak tylko do dnia 18 kwietnia 2012 roku. Po tej dacie, niezarejestrowawszy się, nie będziesz mógł pójść na wybory.



Dlaczego piszesz takie nieprawdziwe informacje?
Ja juz od lat jestem na liscie wyborcow i czy sie zarejestruje na Waszym serwisie czy nie i tak mam prawo i MOGE isc na wybory.

Nie wprowadzaj ludzi w blad!:-Y
Czytaj Oszczedna Pani Domu w Londynie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #4 Ocena: 0

2012-03-27 22:57:25 (12 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Nie wprowadza ludzi w błąd,te informacje przeznaczone są dla osób,które jeszcze się nie zarejestrowały,a www.aboutmyvote.co.uk. to oficjalna strona The Electoral Commission.

Natomiast projekt Mycandidate.eu może z założenia jest dobry,ale nie podoba mi się to,że z wynikiem testu można zapoznać się dopiero po podaniu adresu e-mail i co mają wspólnego moje dochody i z poglądami?? :-o:-o:-o
W ogóle uważam,że te parę ostatnich pytań,to przegięcie :-Y

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #5 Ocena: 0

2012-03-27 23:00:58 (12 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2012-03-27 22:57:25, NoNickname napisał(a):
Nie wprowadza ludzi w błąd,te informacje przeznaczone są dla osób,które jeszcze się nie zarejestrowały,a www.aboutmyvote.co.uk. to oficjalna strona The Electoral Commission.

Natomiast projekt Mycandidate.eu może z założenia jest dobry,ale nie podoba mi się to,że z wynikiem testu można zapoznać się dopiero po podaniu adresu e-mail i co mają wspólnego moje dochody i z poglądami?? :-o:-o:-o
W ogóle uważam,że te parę ostatnich pytań,to przegięcie :-Y


Oj wprowadza, wprowadza. Przecież pisze do Ciebie, że "...po tej dacie...
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,