MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podstawowa Emerytura (State Pension)

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2012-04-07 16:30:12 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Yvonne_67

Post #2 Ocena: 0

2012-04-07 17:56:39 (12 lat temu)

Yvonne_67

Posty: 599

Kobieta

Z nami od: 08-04-2011

Skąd: Tajlandia

To zalezy, co kto lubi i o czym marzy.

Jesli ktos chce na emeryturze odpoczac przed telewizorem lub poczytac ksiazki to ta panstwowa emerytura plus jakies dodatki na pewno wystarcza.

Jesli jednak marzy sie, by troche podrozowac po swiecie lub realizowac jakies kosztowne hobby to moze byc trudno.

Ciekawa forma moze byc zycie na emeryturze za granica, coraz bardziej popularne wsrod emerytow z Europy.
Tutaj, w Tajlandii jest ich mnostwo i zyja sobie na niezlym poziomie, jak widze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2012-04-07 18:17:42 (12 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2012-04-07 15:38:02, leonka napisał(a):
Ja na emeryturze planuje polatac tu i tam z Sandals na Bahamy, nie z Saga autokarem bo Birmingham:-] Chce aby w razie choroby stac mnie bylo na prywatna opiekunke lub prywatny szpital... Nie chce aby moje dzieci za to placily albo jeszcze gorzej - same mi tylek wycieraly:-o

Ja mam zamiar pozyc teraz, bo emerytury to moge nie dozyc ;-)
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Capricorn

Post #4 Ocena: 0

2012-04-07 18:30:21 (12 lat temu)

Capricorn

Posty: 1203

Kobieta

Z nami od: 05-02-2012

Skąd: South East

Nie ma się co łudzić, że bez płacenia dodatkowych składek emerytalnych, będzie się tu fajnie żyło na emeryturze, bo przeciętny emeryt tutaj wcale nie ma tak kolorowo.

Ja jestem zapisana do funduszu emerytalnego, płacę 50f miesięcznie, trochę dopłaca pracodawca, ogólnie jest to kwota ponad 80f miesięcznie. Mąż płaci jeszcze więcej, bo więcej zarabia. To wciąż nie są zawrotne sumy i w przyszłości będziemy musieli pomyśleć o płaceniu większej kwoty, jeśli będziemy w stanie podołać finansowo.

Wiem, że wiele młodych ludzi nie myśli o takich sprawach, jak dodatkowe ubezpieczenie, polisa, emerytura, ale naprawdę warto o takie rzeczy zadbać.
Płacę dodatkowo również za ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczam w tej chwili siebie i męża, a jak na świecie pojawi się nasze dziecko, zmienię stawkę na większą, by naszą 3 zabezpieczyć :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2012-04-07 19:01:13 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,