MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Running - odzież: buty, spodnie, top - firmy i opinie?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Myajaaa

Post #1 Ocena: 0

2012-01-24 14:02:21 (6 lat temu)

Myajaaa

Kobieta

Z nami od: 13-01-2011

Mam, cichą nadzieje że nam pomożecie:)

otóż, chcę od nowa kompletować strój do biegania dla kobiety i mężczyzny:) swego czasu oboje z mężem biegaliśmy ale był to tylko epizot - można więc powiedzieć , że 'dawno i nieprawda' :D hahaha...

ale wiosna zbliża się wielkimi krokami, jak narazie pogoda sprzyja żeby wreszcie ruszyć tyłek i coś z sobą zrobić :) ...

i tu moje pytania:
- w jakie buty warto zainwestowac? (marka/rodzaj/cena)
- w jakie ciuchy? (marka?)
- jaki top? ubranie na tzw cebulke?:)

z swojej strony mogę powiedzieć że:
- bd biegać po chodniku / ulicy (wiec powierzchnia z pewnością twarda)
- waga: 90 i 65 kg
- wzrost: 190 i 170

bd wdzieczna za KAŻDA opinie, jak juz powiedziałam sprawa dotyczy zarówno sprzętu dla kobiety jak i dla meżczyzny :)

[ Ostatnio edytowany przez: Myajaaa 24-01-2012 14:30 ]

...Podobno, nie ma rzeczy nie możliwych - są tylko te mniej i bardziej trudne... - czas pokaże;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nuska

Post #2 Ocena: 0

2012-01-24 14:12:25 (6 lat temu)

nuska

Konto usunięte

Podłacze sie. Buty trzeba dobrac i do wagi i do podłoza i do sposobu scinania obcasow. Ni cholery nie wiem jak. Bieganie roczne w zwyklych adidasach co prawda skutkowalo 9kg spadkiem wagi ale i rozwalonym kolanem, Co do ciuchow,to ja mialam zwykle legginsy na poczatek,potem adidasa legginsy do biegania- zadnej róznicy. Normalny podkoszulek- kontra nike air cos tam zero roznicy. Tylko biustonosz sportowy chwale,jak w zbroi- nic nie lata:) Wiec dalej szukam porady w sprawie butow- reszta nie wazna tak naprawde. Jak ktos sie zna-kobieta ,duza nadwaga,obcasy scinam po zewnetrznej ,podloze trawka i zwirek.
Juz chyba, za niczym nie tesknie......

Do góry stronyOffline

Myajaaa

Post #3 Ocena: 0

2012-01-24 14:32:15 (6 lat temu)

Myajaaa

Kobieta

Z nami od: 13-01-2011

ooo... właśnie dobrze że poruszyłaś temat biustonosza :) zastanawialam sie czy warto 'zainwestowac' :) ale teraz mnie przekonałaś :) ... ps jak dobrac prawidłowy rozmiar takiego biustonosza? ...
...Podobno, nie ma rzeczy nie możliwych - są tylko te mniej i bardziej trudne... - czas pokaże;)

Do góry stronyOffline

osinka17

Post #4 Ocena: 0

2012-01-24 14:43:00 (6 lat temu)

osinka17

Kobieta

Z nami od: 16-12-2008

czesc, ja biegam od prawie roku - po chodniku i po polach ;)

pierwsze moje buty do biegania to byly reeboki, nie pamietam nazwy, w ogole nie czulam, ze w nich biegam.... ale niestety rozsypaly sie juz, uzywalam ich intensywnie na silowni i do biegania...

latem kupilam Asics Gel Torana 5 Ladies Trail Running Shoes- nie jestem zadowolona, po jakims czasie, gdy biegam czuje, zemi dziwnie stopa w nich dretwieje, nie wiem co to jest.... a biegam, a raczej biegalam do drugi dzien 10-15km - od 2 tygodni mam zastoj - parszywy bol kolana

zastanawiam sie nad adidas Kanadia 4 TR...

za to ciuchy do biegania moge polecic z czystym sumieniem!!!! caly zestaw - od skarpetek, getrow dlugich,getrow 3/4, koszulek termalnych, koszulek na dlugi rekaw i kurtki (wszystko do biegania w zime) kupilam w Decathlonie - wydalam cos kolo 150f za wszystko - getry dlugie, 34/, 3 koszulki na dlugi rekaw, kurtka, czapka, rekawiczki... ciuchy sa rewelacyjne, super izoluja, sa cieple, mile w dotyku, odprowadzaja pot, nie jestem mokra, spocona gdy biegam, maja kieszonki na ipoda, telefon itp...

na razie musze sie uporac z kolanem...franca boli mnie przy chodzeniu, wiec o bieganiu moge pomarzyc narazie... przegielam 2 tyg temu biegnac 25km, a ze kolano slabsze, po 4 skreceniach rzepki, to.....podsumowanie wiadomo jakie = glupota :-]
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

nuska

Post #5 Ocena: 0

2012-01-24 14:48:07 (6 lat temu)

nuska

Konto usunięte

Obsługa w sklepie pomoze. Najwazniejsze zeby nie zarło pod pachami nic i piersi maja zostawac na miejscu. Oczywiscie piersi sa troche spłaszczone.Mnie to nie przeszkadza,bo nie o sexi wyglad przy bieganiu mi chodzi. W M&S pozwoliłam sobie pomóc z doborem biustonosza i teraz juz znam odpowiedni rozmiar wiec mi łatwiej. I oczywiscie cale zycie nosiłam zly rozmiar ,pewnie jak 80% kobiet. Wiec jak nie masz z tym problemu to popros obsługe, ja swoj biustonosz mam z Sport Direct.
Osinka,mam dokładnie ten sam uraz. Poprzednio 5 razy w tygodniu po 10-12 km. A teraz ni cholery nie moze kolano mi dojsc do formy. Wiec ostatnia nadzieja w dobrych butach. I sprawdze ciuchy ktore polecasz.

[ Ostatnio edytowany przez: nuska 24-01-2012 14:51 ]

Do góry stronyOffline

osinka17

Post #6 Ocena: 0

2012-01-24 15:35:42 (6 lat temu)

osinka17

Kobieta

Cytat:

2012-01-24 14:32:15, Myajaaa napisał(a):
ooo... właśnie dobrze że poruszyłaś temat biustonosza :) zastanawialam sie czy warto 'zainwestowac' :) ale teraz mnie przekonałaś :) ... ps jak dobrac prawidłowy rozmiar takiego biustonosza? ...

polecam biustonosze sportowe z marks and spencer mam 2 rozne, nasilownie i do biegania, to pancerniki ;)
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

osinka17

Post #7 Ocena: 0

2012-01-24 15:40:33 (6 lat temu)

osinka17

Kobieta

nuska, myslisz, ze kolano rozsypalo sie od zlego doboru butow???

ja juz zglupialam i nie wiem jaka tego przyczyna, 7 lat mialam swiety spokoj z kolanem,zero objawow po ostatnim skreceniu rzepki...

- albo zle buty
- albo biegalam w szortach przy minusowej temperaturze ;)
- albo za duzy dystans....

zastanawiam sie nad GP, ale da mi paracetamol pewnie i sie na tym skonczy....
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

nuska

Post #8 Ocena: 0

2012-01-24 16:54:53 (6 lat temu)

nuska

Konto usunięte

Calkiem mozliwe. U mnie duza waga plus zle buty.Rowna sie kontuzja. Plus to ze jako osiol uparty po pierwszych pobolewaniach zamiast sobie odpoczac z trzy tygodnie,pobiegalam jeszcze z tydzien z zacisnietymi zebami. Teraz odkladam kase na jakies solidne,stabilne buty. I zapytam w sklepie kogos kto sie zna bo experymentowanie nie wyszlo mi na dobre.

Do góry stronyOffline

osinka17

Post #9 Ocena: 0

2012-01-24 16:59:22 (6 lat temu)

osinka17

Kobieta

no to podajmy sobie dlonie... dwie wariatki, maniaczki biegania :-]

teraz przymusowe siedzenie na 4 literach :-Y

poszlam do sportowego, opisalam problem, sprzedali mi stabilizator na kolano,kazali nosic do 8 godz dziennie, faktycznie pomagalo troche, nie czulam bolu podczas chodzenia, ale czuje, ze mi to cudo oslabia miesnie i staw robi sie niestabilny, nie chce powtorki z rozrywki - zwichniecia rzepki, wiec rzucilam stabilizator

bylas u lekarza???
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

nuska

Post #10 Ocena: 0

2012-01-24 17:22:54 (6 lat temu)

nuska

Konto usunięte

A gdzie tam. W mysl zasady samo przejdzie. Kustykalam,jadlam paracetamol,smarowalam zelem. Teraz juz prawie dobrze. A bylo sluchac męża :(

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,