MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dieta i fitness- jadłospis, porady.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Severance_

Post #1 Ocena: 0

2018-03-20 19:00:55 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiejsza wiadomosc od MyFitnessPal przyniosla dwa ciekawe artykuly.
Pierwszy dotyczy 8 produktow zywnosciowych ktore ku zaskoczeniu (jak makaron i maslo orzechowe) moga byc pomocne kiedy chcemy stracic na wadze: 8 Foods That Are Surprisingly Good for Weight Loss

Drugi (uwaga, uwaga! ), moze byc przydatny dla Tych ktorzy nie moga zyc bez slodyczy: What Your Sugar Cravings Might Really Mean

Rowniez znalezione dzisiaj na reddit: 1200isplenty/ 1200 kalorii to mnóstwo! :D

Znalazlam tam rowniez informacje o pewnej aplikacji na telefon. Juz sciagnelam, pewnie nie pouzywam znajac moja niechec do zabaw z telefonem, ale moze sie komus przyda: see how you eat
Aplikacja ma zadanie dzialac jak fotograficzny dziennik naszego codziennego zywienia. Robimy zdjecia kazdego "jedzonka" skonsumowanego w danym dniu, po kilku dniach przegladamy galerie i...lapiemy sie za glowe: przeciez to niemozliwe, ze tyle zjadlem/zjadlam! :-]

[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 20-03-2018 19:02 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-03-20 19:47:39 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-20 19:00:55, Severance_ napisał(a):

Drugi (uwaga, uwaga! ), moze byc przydatny dla Tych ktorzy nie moga zyc bez slodyczy: What Your Sugar Cravings Might Really Mean





Poczytane.Dzięki

W lodówce mi się chłodzą raw fruit bars, które niedawno zrobiłam. Na jutro powinny być gotowe. Mieszanka migdałów, orzechów nerkowca, suszonych śliwek i daktyli. Takie batoniki mocy. Jutro postaram się wrzucić zdjęcie. Nie są może niskokaloryczne, ale na pewno zdrowsze niż słodycze i pełne cennych minerałów. Jak mnie dopadnie ssanie to przegryzę taki batonik.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #3 Ocena: 0

2018-03-20 20:02:57 (6 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Czesc Ewus :) zgodze sie ze orzechy, daktyle czy sliwki to lepsza alternatywna od sztucznego cukru :)

Tutaj link do przepisow Tom'a Kerrige.

https://www.bbc.co.uk/food/programmes/b09l5mdv

I polecam z calego serca przepis na lamb kebab! Robi sie szybciej niz byscie wykrecili numer do takeaway. A jest przepyszny!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2018-03-20 20:14:01 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Zapytam, z jakich daktyli batoniki?
Bo wiekszosc spotykanych jest zaprawiana syropem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2018-03-20 21:04:45 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-20 20:14:01, karjo1 napisał(a):
Zapytam, z jakich daktyli batoniki?
Bo wiekszosc spotykanych jest zaprawiana syropem.



No zesz w mordę nietoperza :-] A tak dobrze mi szło :-] I się okaże, że wcale nie jem tak zdrowo jak mi się wydawało. Dobra wklejam. Niech się dzieje wola nieba :-8

Obrazek

Dobre czy niedobre ? :-)

Jak niedobre to na swoje liche usprawiedliwienie mam to, że przyślepawa jestem i jakby co proszę mi wytłumaczyć jakie następnym razem kupić *YAHOO*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2018-03-20 21:09:24 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Ale to ja sie pytam, co i gdzie kupujecie :].
Dostac takie normalne, to nie tak latwo, ostatnio cos upolowalismy we wschodnim sklepiku z cudami greckimi, tureckimi (zakladajac wiare w pisane slowo na opakowaniu :) ).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vikss46

Post #7 Ocena: 0

2018-03-21 14:16:21 (6 lat temu)

Vikss46

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 21-03-2018

Skąd: Leeds

Najlepiej szukać na rynkach, w lokalnych sklepikach, od gospodarzy z farm za miastem, a czasami nawet można znaleźć coś dobrego jakościowo w supermarkecie tylko trzeba czytać za każdym razem składy :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2018-03-21 16:04:48 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Pare dni temu eidzialam fajny przepis na tortille wlasnej roboty.
Ciemna maka(może być wholemeal)woda i na czubek lyzeczki proszku. Z tego zrobić z tego cienki placek. Usmazyc na patelni dodajac lyzke oliwy.po lekkim ostudzeniu polozyc
Sos czosnkowy z jogurtu naturalnego,plus warzywa wedlug uznania. Na to w zaleznosci od smaku krewetki lub kurczaka. Zwinac i zjesc:-) wygladalo apetycznie. Sprobuje zrobic w sobote.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-03-21 21:35:02 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

To są moje batoniki mocy

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #10 Ocena: 0

2018-03-22 19:12:55 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Kto korzysta z maszynki do robienia spagetti z warzyw, przyznac sie..?
Wlasnie przegladam Spiraliezery na Amazon. Przyzwoite (dobre oceny), okolo £20 z Prime.
Ja dzisiaj na obiad (do grillowanej piersi z indyka), zrobilam sobie slatke inpirowana gotowcem Tesco. Oni w ta salatke wrzucaja: salate, edamame beans i taka ladna spagetti marchew. Wrzucilam to samo ale dodalam troche drobno poszatkowanego pora i wszystko bylo super smaczne, ale...marchewka byla starta, a ja chce spagetti :-]
W kazdym razie, bardzo mi sie ta idea "spiralizowania" podoba i wydaje mi sie, ze mozna w ten sposob zrobic mnostwo pysznego i niskokalorycznego jedzonka. Kto sie podzieli pomyslami i przepisami..?! Dziekuje!


[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 22-03-2018 19:13 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,