MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odchudzanie a euthyrox ( Hashimoto/ niedoczynność tarczycy)

« poprzednia strona

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 5 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2016-02-09 10:28:27 (8 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2016-02-07 19:49:51, kamila1988-1988 napisał(a):
Co masz na myśli mowiac gotowiec: kfc i inne tego typu rzeczy czy np. ( ja na to mowie gotowiec a jem dosc czesto ) kurczak np z asdy lub morrissona w panierce lub sosie taki co z tacka wkladadz na pil godziny do piekarnika.
Moim problemem tez jest ze duuuuzo rzeczy nie lubie ( kasz ryżu )


I myślę, że tutaj masz odpowiedz dlaczego nie możesz schudnąć. Nie ma diety, tabletek cud jeżeli człowiek będzie wpychal w siebie śmieci takiego typu jak powyżej. Kurczak owszem ale bez skóry, panierki, sosu itd. ..
I ja raczej nie liczyła bym na to że skoro biorę tabsy hashimoto na tarczyce to równa się tym że będę chudnąć. Siłownia, zdrowa dieta a waga pójdzie w dół. Lenistwo+obzarstwo=otyłość. ..niestety.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ewelina44444

Post #2 Ocena: 0

2016-02-13 05:16:58 (8 lat temu)

ewelina44444

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 29-12-2015

Skąd: Może być

Cześć :)
Tabletki na niedoczynność są ze mną od około 20 lat!
Różnie to bywało -brałam ,nie brałam...zawirowania życiowe,obowiązki i ..grubo ponad 90 kg.
Tłumaczyłam sobie,że z niedoczynnością tarczycy tak już jest -NIE SCHuDNIESZ I BASTA !!
Nic bardziej mylnego!
Trafiłam na dobrego lekarza pierwszego kontaktu ( po zmianie takiego,który bagatelizował mój problem).I on obiecał,że zmieni moje życie o 180 stopni.
Badania krwi robiłam często-co 3 miesiące.Przy tamtym lekarzu raz na ...2 lata!!
Lekarz mówił o dostosowaniu DOBREJ dawki leku bo inaczej wszystko szlag trafi.
Na dzień dzisiejszy mam 20 kg mniej i mimo,że przybyło znowu 4 kg nie załamuję rąk z tego powodu.
Po urlopach i świętach ( tak,tak jeszcze to się za mną ciągnie :) )wracam do ćwiczeń bo nawyki by zdrowo jeść pozostały !!!
Mam 45 lat i też mi trochę trudniej no i z niedoczynnością proces odmiany samej siebie jest powolniejszy ale ..Można,Trzeba ,WARTO.
pozdrawiam dziewczęta :)
Miłej soboty :) :) :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adaaam

Post #3 Ocena: 0

2017-05-08 20:42:53 (7 lat temu)

Adaaam

Posty: 32

Mężczyzna

Z nami od: 02-05-2017

Skąd: Leeds

a czy w Uk jak wykrywaja taka chorobe to kieruja do dietetyka? jak nie to moze warto by sie bylo wybrac? szczegolnie jak za bardzo nie wiesz gdzie znajduje sie gluten. ja mega polecam, sam probowalem sie dietowac i raczej mi to nie wychodzilo, diety internetowe to tylko wyludzacze kasy. wydaje mi sie ze tylko profesjonalny dietetyk ulozy ci indywidualny plan zywieniowy i wytlumaczy co i jak

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #4 Ocena: 0

2017-05-08 20:44:47 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Napisz wreszcie co to za dietetyk, wiemy już że tylko on może, inni toi tylko strata kasy i zdrowia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lebensgefahr

Post #5 Ocena: 0

2018-01-12 23:36:42 (6 lat temu)

lebensgefahr

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 12-01-2018

Skąd: london

co wy ludzie wypisujecie? jakieś diety, jakieś ryżowe pieczywa, jakieś bezgluteny, jakieś peany na cześć uzależnienia od ćwiczeń. ludzie. ogarnijcie się. idźcie do dobrego lekarza, a nie posiłkujcie się pierdołami, które tu lud wypisuje nie znając waszych wyników badań. godzina kolacji? to jest uzależnione od wielu rzeczy. gluten też. to nie tak, że jak nie zjesz po 18. to będzie zdrowie, litości. to nie tak, że panierka jest be, bo ja uwielbiam i otyła nie jestem, po prostu mam umiar.

według mnie cały problem tkwi wcale nie w tym, co jemy (tzn w tym też, ale to drugie miejsce), a w tym, że żremy ZA DUŻO. i tyle.

teksty typu: "bez wysiłku nie schudniesz" też mnie w.....ą. to nie jest tak, że ma n......ć trening - dieta - trenig - dieta, kiedy głównodowodzącym jest... stres.

skoro mówimy o zmianie trybu życia, musimy zadbać także o relaks, bo, drogie panie, hormony też na nas i naszą wagę wpływają. ale co tam, lepiej tkwić w reżimie, nie?

a te mityczne chlebki ryżowe to ja bym zdelegalizowała. co ona wam niby dają?

Uwaga moderatora: Odchudz swoja wypowiedz z wulgaryzmow

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2018-01-12 23:51:20 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-12 23:36:42, lebensgefahr napisał(a):
co wy ludzie wypisujecie? [...] ludzie. ogarnijcie się. [...] nie posiłkujcie się pierdołami, które tu lud wypisuje

[...] też mnie w.....ą. to nie jest tak, że ma n......ć [...]


Nareszcie przemowil do ludu ktos z wyzszej polki, witamy. :-]
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,