MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

W TV mówili że tracą 5 KG/miesiąc - ktoś korzystał?

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2016-01-18 20:44:00 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RobertSk

Post #2 Ocena: 0

2016-01-18 21:20:19 (8 lat temu)

RobertSk

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 25-07-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-01-18 19:54:00, zealot napisał(a):
Cytat:

2016-01-18 16:54:56, RobertSk napisał(a):
No ok ale ja już próbowałem ćwiczyć w domu i nie bardzo i to wychodzi, Pierwsze kilka dni ok ale później masakra.

Czytam już cały dzień o tym i chyba zdecyduję się na nagrania hipnozy bo o tym wiele osób piszę pozytywnie a koszt niewielki - połączę to ćwiczeniami - zrobi plan.

Tutaj jest tekst pisany przez psychologa portal.abczdrowie.pl i nawet oni potwierdzają działanie hipnozy na odchudzanie więc to chyba nie jest tak, że to w ogóle nie działa...

Podsumowując - dzięki za dyskusję - jakby ktoś kto faktycznie miał styczność z hipnozą chciał coś dodać o efektach czy działaniu to zapraszam.


Wiedziałem, że prędzej czy później pojawi się reklama z linkiem do strony. W tym celu właśnie rozpocząłeś tę dyskusję.*ROFL*


TAAAAk i dałem link do strony o zdrowiu - w google w pierwszej 10 to pierwsza strona która nie sprzedaje/reklamuje żadnego produktu a tłumaczy działanie hipnozy i po to tutaj to dałem - dla przykładu, że jakaś tam Psycholog pozytywnie pisze a tutaj każdy negatywnie ale nikt nie korzystał... U was się czegoś dowiedzieć to masakra...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2016-01-18 21:28:43 (8 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2016-01-18 21:20:19, RobertSk napisał(a):
TAAAAk i dałem link do strony o zdrowiu - w google w pierwszej 10 to pierwsza strona która nie sprzedaje/reklamuje żadnego produktu a tłumaczy działanie hipnozy i po to tutaj to dałem - dla przykładu, że jakaś tam Psycholog pozytywnie pisze a tutaj każdy negatywnie ale nikt nie korzystał... U was się czegoś dowiedzieć to masakra...

Zdrowy rozsadek *THUMBS UP* Podstawa. Moze i nikt nie korzystal bo nie lubi wywalac pieniedzy w bloto. Lubisz ty, twoja sprawa.

Jakas pani magister cos tam weryfikuje i wogole metoda super, same superlatywy, zero negatywnych opinii, nic tylko isc na hipnoze i pal diabel wszelkie diety, wyrzeczenia, wysilek fizyczny. Naprewde nie widzisz jak to wyglada???




[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 18-01-2016 21:30 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GhostDogg

Post #4 Ocena: 0

2016-01-18 22:04:53 (8 lat temu)

GhostDogg

Posty: 90

Mężczyzna

Z nami od: 22-12-2015

Skąd: Switzreland

Przejdz tymczasowo na surowe jedzenie, dostaniesz poweru, unormujesz poziom glukozy, cisnienie itp., ale pozniej musisz przejsc na jasna strone mocy;) zeby nie bylo efektu jojo, nie ma cudownych diet na zawsze. Warto zastanowic sie nad kazdym talerzem z jadlem, im mniej tym lepiej, wiecej warzyw, troche bialka, jak Ci sluza to tez orzechy, wszytskie ziarna. Da sie , aby byla motywacja.
Mysle, ze lepiej dziala akt prozdrowotny niz potrzeba chudniecia, a efekt jest zaskakujacy nawet bez cwiczen.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RobertSk

Post #5 Ocena: 0

2016-01-19 08:09:20 (8 lat temu)

RobertSk

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 25-07-2013

Skąd: Londyn

Ok dziwnie wygląda jak cały czas to zachwalają ale jak pozytywnie mówią o tym osoby światowego formatu (głównie chodzi mi o szkoleniowców) i nie reklamują przy tym nic to coś w tym musi byc.

Ja kupiłem te nagrania na mp3 - nie ma oszustwa bo na maila od razu dostałem całą paczkę z nagraniami i instrukcjami i O DZIWO dla niektórych to nie jakaś muzyczka - tylko jest lektor który wprowadza w taki lekki stan i podaje jakieś sugestie - tak więc bardziej podobne do normalnej hipnozy chyba - jeśli ktoś jest zainteresowany to napisze moje efekty po tygodniu czy dwoch.

Mówicie jeszcze, że naciąganie a dostałem 14 dni na testowanie nagrań - mogę je oddać bez podania przyczyny i zwrócą mi kasę - dopytałem się o to przed zamówieniem i potwierdzili to więc moim zdaniem są w porządku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RobertSk

Post #6 Ocena: 0

2016-01-26 09:29:39 (8 lat temu)

RobertSk

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 25-07-2013

Skąd: Londyn

Jak kogoś interesują efekty to po 7 dniach coś się zaczyna dziać, nie było jakiegoś WOW ale czuje mniejszy apetyt i co najlepsze faktycznie wieczorem bez problemów nic nie jem po 19 a wcześniej się przejadałem - oby tak dalej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #7 Ocena: 0

2016-01-26 10:13:14 (8 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Cytat:

2016-01-26 09:29:39, RobertSk napisał(a):
Jak kogoś interesują efekty to po 7 dniach coś się zaczyna dziać, nie było jakiegoś WOW ale czuje mniejszy apetyt i co najlepsze faktycznie wieczorem bez problemów nic nie jem po 19 a wcześniej się przejadałem - oby tak dalej.


Gratulacje. Tylko mam nadzieję, że nie będziesz wrzucał tutaj żadnej reklamy ani podlinkowywał strony którą pozycjonujesz, bo to psuje poziom dyskusji.

Ja tam tradycyjnie uważam, że 99% sukcesu odchudzania leży w odpowiedniej diecie i w aktywności sportowej. Pozostałe czynniki, które mieszczą się w tym 1% można totalnie olać, bo nie mają praktycznie żadnego wpływu na odchudzanie.

Nie wierzę w żadne magiczne tabletki, hipnozę, kompiele w ziołach, nie wierzę w odchudzające herbaty, odchudzające kawy. Gdyby istniało "lekarstwo" na odchudzanie powiedzmy za jedyne 40 funtów to bylibyśmy społeczeństwem chudzielców.

Cały biznes odchudzania polega na tym, że zawsze jakiś zdesperowany grubas, który nie umie sobie odmówić kebaba i któremu nie chce się ćwiczyć, jest w stanie wydać każde pieniądze na coś magicznego. Sprzedaje się mu jakąś witaminę C, która ani nie pomoże ani nie zaszkodzi.

Jedyne co można łatwo odchudzić to portfel. Tyle w temacie. Pozdrawiam myślących(pozdrawiam, bo to ostatnio gatunek wymierający).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #8 Ocena: 0

2016-01-26 12:26:22 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Craven_2

Post #9 Ocena: 0

2016-01-26 16:42:11 (8 lat temu)

Craven_2

Posty: 967

Mężczyzna

Z nami od: 24-08-2010

Skąd:

No widzisz, ja nie potrzebowalem takich wynalazkow zeby przestac zrec po 18, zaczac jesc zdrowiej i cwiczyc. Sam sobie to powiedzialem, skutecznie dziala to juz ze 2-3 lata.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer AIM

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,