MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jagody acai berry

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

slicznakobietka

Post #1 Ocena: 0

2013-06-26 21:17:24 (11 lat temu)

slicznakobietka

Posty: 100

Kobieta

Z nami od: 02-09-2012

Skąd: london

Dlugo sie zastanawialam nad zastosowaniem roznych diet i doszlam do wniosku iz zadna z nich na dluzsza mete jest nieskuteczna a wrecz przeciwnie,potrafi zrujnowac zdrowie a przeciez nie o to tu chodzi,zbyt szybkie zgubienie nadmiernych kg rowniez nie jest dobre poniewaz efekt jojo szybko wraca i to czasem nawet z nadwyzka, Kazda z nas marzy o pieknej szczuplej sylwetce ,metoda jest niezwykle prosta lecz wymaga ogromnej wytrwalosci i samozaparcia,mnie sie to udalo , niedawno bylam z wizyta w Polsce i zrobilam sobie kontrolne badania krwi,badanie dna oka i poziomu hormonow tarczycy,poziomu cukru i wyniki wyszly bardzo dobre z tego powodu jestem bardzo szczesliwa i jeszcze mocniej zmotywowana iz warto poswiecic troszke czasu dla siebie i swojego lepszego samopoczucia.Moj dzien zaczyna sie od zjedzenia owsianej mieszanki skomponowanej przezemnie,czyli sa to platki owsiane do gotowania z dodatkiem rodzynek,siekanych orzechow,nasion slonecznika,jagod Goij,gotuje je na wodzie,pozniej dolewam dwie lub trzy lyzki zimnego mleka,lyzke oleju lnianego (nie kupuje go w zadnym sklepie lecz od farmera) oraz lyzka nasion Chia do tego pije kubek kawusi z mleczkiem ale nie jest to kawa rozpuszczalna lecz swiezo mielona,bo taka jest lepsza ,rozpuszczalna jest smieciowa,kawe pije raz dziennie,pozniej zazywam 4 tabletki alg morskich czyli wczesniej wspomniana spiruline & Chlorella (sa to sprasowane algi morskie zielona i niebieska,to tak dla informacji ) 2 kapsulki Acai Cleanse i 1 tabletka Boron ( wzmacnia uklad miesniowy i kostny ) . Zasada jest to by spozywac regularnie 5 posilkow w ciagu dnia czyli co 3 godziny. Cdn.:-]

[ Ostatnio edytowany przez: slicznakobietka 26-06-2013 21:31 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2013-06-26 21:27:02 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

slicznakobietka

Post #3 Ocena: 0

2013-06-26 21:40:09 (11 lat temu)

slicznakobietka

Posty: 100

Kobieta

Z nami od: 02-09-2012

Skąd: london

Kicia to nie jest tak jak napisalas,pragne podzielic sie moimi doswiadczeniami sprawdzonymi na sobie ,teraz nie moge napisac calosci poniewaz musze juz zmykac do spanka ,jutro wczesnie wstaje do pracki ale po powrocie napisze ciag dalszy mojego menu i na temat tabletek Dong Quay i Amigdaliny ktora rowniez konsumuje a ktora jest bardzo wazna dla zdrowia,podam przepisy na sok usuwajacy toksyny itp.a teraz zycze wszystkim spokojnej nocki i cudownych snow. Dobranoc:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2013-06-26 21:45:52 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

slicznakobietka

Post #5 Ocena: 0

2013-06-28 22:28:45 (11 lat temu)

slicznakobietka

Posty: 100

Kobieta

Z nami od: 02-09-2012

Skąd: london

Witam ponownie ,tak jak obiecalam opisze dalszy ciag moich zmagan z waga :) Jak juz wczesniej wspomnialam w ciagu dnia zjadam 5 posilkow , co jem na sniadanko juz podalam dwa posilki skladajace sie glownie z owocow zjadam juz w pracy jest to zwykle maly banan i brzoskwinia lub gruszka,po kolejnych trzech godz zjadam kolejna porcje owocow jest to jablko i dwie mandarynki,oczywiscie w miedzy czasie pije wode mineralna ,zaznaczam iz sa to tylko moje przykladowe dania,po powrocie do domku zjadam obiad ktory sklada sie z gotowanych na parze warzywek,pulpetow z miesa drobiowego do tego trzy gotowane ziemniaczki,czasem jest to ryba duszona w jarzynkach,lub ryz z truskawkami, makaron gotowany,lecz tylko duza garsc z tunczykiem ,zielonym groszkiem,cebulka,pomidorkami ,bobem z dodatkiem sosu vinigrete zrobionego osobiscie przezemnie,kolacja sklada sie z warzyw surowych ,uwielbiam salatke szopska,czasem sa to krewetki z czosnkiem i ziolami. Zaznaczam ze jest to moje przykladowe menu,poniewaz kazdy sam indywidualnie musi dobrac jedzonko do siebie,aczkolwiek nie moga w nim znajdowac sie tluste potrawy,smazone,przetworzone no i slodycze,niemniej jak mam ochote na slodycz co zadko mi sie zdarza to zjadam kosteczke gorzkiej czekolady,lub kisiel czy galaretke.okolo godz 18 mykam na rolki do parku i jeszcze godzinke czasu. po powrocie do domku lykam jedna kapsulke Dong Quay to ona dodaje mi energi na kolejny dzien,jest to korzen zen szenia ale koniecznie musi byc chinski. Raz na kwartal odtruwam organizm ,przywracam mu zasadowosc,czyli przez trzy dni rano i wieczorem wypijam lyzeczke sody oczyszcznej (naszej polskiej ) rozpuszczonej w filizance cieplej ,przegotowanej wody,pozniej robie przerwe 10 dni i powtorka,czuje sie po tym swietnie. Codziennie rano do sniadanka, wypijam swiezo wycisniety sok owocowo warzywny,przewaznie z buraka,marchewki,brokula,zielonej pietruszki,grejfruta,cytryny,kapusty,jablka,kawalka gingera,selera zielone lodygi i pomidora do soku dodaje tak jak do owsianki,lyzke oleju lnianego. Dwa razy w tygodniu zjadam gorzkie migdaly czyli Amigdaline jest to witamina B17 zabija ona stany zapalne jakie moga znajdowac sie w naszym organizmie,zjadam 1 migdal na 5 kg wagi ciala,to wszystko robie dla profilaktyki poniewaz uwazam iz lepiej zapobiegac niz leczyc,mialam guzki w tarczycy i kiedy zrobilam sobie badania okazalo sie ze zostal tylko jeden i to maly nie aktywny zatem teraz wiem iz warto tak dbac o siebie,wyniki tylko to potwierdzily.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

slicznakobietka

Post #6 Ocena: 0

2013-06-28 22:40:30 (11 lat temu)

slicznakobietka

Posty: 100

Kobieta

Z nami od: 02-09-2012

Skąd: london

Dodam jeszcze moje drogie kobietki,nie ma diety cud,nie ma tabletki ktora spowoduje iz natychmiast po jej zazyciu stracicmy na wadze,to tak nie dziala,ktos tu powiedzial ze Acai nie dziala.no prosze wybaczyc ale nie mozna zazywac cos co ma pomoc nam zrzucic zbedne kg i zajadac sie tak jak dotychczas,to tak nie dziala,by efekty byly widoczne trzeba zmienic swoj tryb zycia,opracowac sobie tak jedzonko by nam smakowalo ale i zdrowe bylo.Ja osobiscie pieke chlebek na zakwasie juz niewiem jak smakuja te sklepowe trociny,uwielbiam zapach swiezego pieczywa jakie unosi sie po mieszkaniu i co najwazniejsze to jest naturalny a nie sztuczny,wedlinki u mnie to pieczone miesko marynowane wczesniej w ziolach a pozniej upieczone,sama pychotka,zapomnialam dodac ze prawie nie jadam miesa i juz wiem ze przez to czuje sie duzo lepiej,zjadam raz na tydzien i to w formie gotowanej lub z patelni grilowej,zjadam duzo warzyw,ryb.To tyle na dzisiaj ,jesli ktos mialby jakies pytanka to sluze pomoca,odpowiem w miare moich mozliwosci:) teraz juz zmykam do lozeczka bo moj czas juz minal,chodze spac zawsze o 22 :) Dobranoc wszystkim

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zimbaa

Post #7 Ocena: 0

2013-07-18 13:53:18 (11 lat temu)

zimbaa

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 18-07-2013

Skąd: Londyn

Same tabletki nic nie dadzą. Mogą wspomagać dietę, ale jej nie zastąpią.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wyspiarka

Post #8 Ocena: 0

2013-07-19 15:48:53 (11 lat temu)

Wyspiarka

Posty: 125

Kobieta

Z nami od: 02-03-2010

Skąd: Isle of Wight

Dziewczyny !!!
Jezeli chodzi wam o zrzucenie zbednych kilogramow to ADIPEX RETARD daje 100% gwarancje wg mojej opini, jednakze wg opini innich ma on dzialanie uboczne. Mnostwo moich znajomych stosuje i stosowalo ten srodek i kazda jest w 100% usatysfakcjonowana. Ja jednak musze przyznac, ze oprocz uczucia ciaglej sytosci po zarzyciu tego specyfiku mam mnostwo energi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2013-07-19 20:24:56 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

slicznakobietka

Post #10 Ocena: 0

2013-07-20 09:06:21 (11 lat temu)

slicznakobietka

Posty: 100

Kobieta

Z nami od: 02-09-2012

Skąd: london

Witam ponownie,no coz po zastosowaniu acai cleanse calego opakowania musze jednak stwierdzic iz na mnie zadziala niekorzystnie,wrecz ze skutkiem odwrotnym, niewiem jak dziala na kogos innego kto je zazywa. Powera mam po Dong Quai a zazywam tylko jedna kapsulke na dobe,zmienilam sposob zywienia,dodalam dwa razy dziennie cwiczenia na brzuszek i uda oraz raz dziennie godzinna jazd na rolkach w tempie szybko-wolno i jest super i samopoczucie i utrzymanie sylwetki jaka sie wypracowalo,jedyna slodycz dla mnie to zawarta w owocach :) Dodam jeszcze wypicie codziennie soku warzywnego z dodatkiem owocu oraz lyzki oleju lnianego,to podstawa oczyszczania organizmu z toksyn,nadal zazywam codziennie algi morskie zielone i niebieskie w jednym , bor,oraz skrzyp 1 tab oraz 10 pestek migdalow gorzkich,lepiej zapobiegac niz leczyc i moje samopoczucie jest znakomite:) kicia12 tu nie chodzi o to by byc sytym i nic nie jesc nie tedy droga bo powroci efekt jojo bardzo szybko a i organizm wkoncu upomni sie o swoje. Natomiast polecam wsluchac sie w potrzeby wlasnego organizmu i tak dostosowac pozywienie by zaspokoic jego wymagania,bys mogla poczuc ze glodna nie jestes ani ociezala czy zbyt syta . Najwazniejsza rzecz to odrzucic calkowicie jedzenie przetworzonej zywnosci,unikac w miare mozliwosci konserwantow i zywnosci light .

[ Ostatnio edytowany przez: slicznakobietka 20-07-2013 09:07 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,