MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Trening z Ewą Chodakowską

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 98 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 96 | 97 | 98 ] - Skocz do strony

Postów: 974

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

doriska1234

Post #1 Ocena: 0

2013-04-27 19:22:00 (11 lat temu)

doriska1234

Posty: 471

Kobieta

Z nami od: 01-07-2010

Skąd: GB

czy ktoras z was cwiczy z ewa chodakowska? ja zaczelam kilka dni temu, cwicze codziennie tzw skalpel, chce zaczac turbo-spalanie. naogladalam sie zdjec dziewczyn, ktore pieknie wymodelowaly cialo, dam sobie kilka tygodni i mam nadzieje , ze beda efekty. strasznie to chyba popularne ostatnio, nawet sie zdziwilam , ze na mojej wyspie jeszcze nie ma watku :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

martica_s

Post #2 Ocena: 0

2013-04-27 19:31:13 (11 lat temu)

martica_s

Posty: 170

Kobieta

Z nami od: 19-02-2013

Skąd: London

ooo, właśnie chciałam też założyć:) ja jestem po 10. treningu, prawdę mówiąc nie chce mi się wierzyć, że po miesiącu można tak wyglądać jak na tych zdjęciach, także uwierzę jak zobaczę u siebie efekty:)
Jak do tej pory przeplatam skalpel z innymi ćwiczeniami bardziej kardio, do tego biegam co 2.dzień i skakanka. Zawsze zdrowo się odżywiałam, także diety nie mam żadnej specjalnej, nie jem słodyczy i nie podjadam między posiłkami. Zauważyłam, że troszkę boczki schodzą, ale bez rewelacji. Pożyjemy, zobaczymy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nadzia86

Post #3 Ocena: 0

2013-04-27 19:54:08 (11 lat temu)

nadzia86

Posty: n/a

Konto usunięte

I ja się przyłącze ;)
Ćwiczę Ewa od półtora miesiaxa. Efekty u siebie mialam po miesiącu, wizualnie i, wagowo. Nie poddaje się u ćwiczę dalej. Dziś dostałam książkę i płytę jej autorstwa. Trening robię 5-4 razy w tygodniu czasem 3, zaczelam od sklapela, później przeszłam na killera i od wczoraj na turbo spalanie.

zycze spektakluarnych efektow i wyrwalosci ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

martica_s

Post #4 Ocena: 0

2013-04-27 20:01:11 (11 lat temu)

martica_s

Posty: 170

Kobieta

Z nami od: 19-02-2013

Skąd: London

Ja właśnie chciałam spróbować Killera i Turbo spalanie, ale niestety nie mogę skakać w mieszkaniu: także zostaje mi skalpel i ćwiczenia 6-minutowe dlatego staram się codziennie skakać na skakance. Ćwiczę niby codziennie, zobaczymy za 3 tyg. czy jakiś pierwszy efekt będzie widoczny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doriska1234

Post #5 Ocena: 0

2013-04-27 20:09:10 (11 lat temu)

doriska1234

Posty: 471

Kobieta

Z nami od: 01-07-2010

Skąd: GB

moja siostra cwiczy intensywnie od miesiaca - turbo, killer, skalpel, codziennie jeden trening,ma 3 dziurki na pasku mniej :):) i to ona mnie zmotywowala. do tej pory u mnie tylko skalpel, w przyszlym tygodniu zrobie cos nowego, ale, ze nie mam najlepszej kondycji, boje sie i odwlekam ten momet. Nadzia86 - masz tez diete, czy tylko cwiczenia?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tajka

Post #6 Ocena: 0

2013-04-27 20:17:17 (11 lat temu)

tajka

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 11-06-2007

Skąd: Stalybridge

Ja cwicze z Ewa od 3 tyg cwicze codziennie skalpel 2 w weekend odpoczywam.Mam 5cm w biodrach mniej i strasznie sie ciesze :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nadzia86

Post #7 Ocena: 0

2013-04-27 20:26:55 (11 lat temu)

nadzia86

Posty: n/a

Konto usunięte

Diety jako diety nie mam. Uważam co jem,po 19 zero jedzenia no i ograniczenie słodkiego, chipsow itp :)
też zależy co i ile jest di zrzucenia..skalpel wysmukla i modeluje sylwetkę najbardziej reszta spala kalorie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

TITANIUM

Post #8 Ocena: 0

2013-04-27 22:10:49 (11 lat temu)

TITANIUM

Posty: 447

Kobieta

Z nami od: 13-04-2012

Skąd: UK

Super, że jest ten temat :)

Ja zaczynam od poniedziałku ( nie śmiejcie się *ROFL* - naprawdę zaczynam ). Salon przemeblowałam, żeby mieć więcej miejsca, matę do ćwiczeń przytargałam z garażu :-) No i tylko "pozbędę" się dziecka w poniedziałek rano ( szkoła ) i zaczynam :) Jutro porobię sobie zdjęcia i obmierzę się.

U mnie problemem jest zamiłowanie do słodyczy *SORRY* Kocham czekoladę - zwłaszcza gorzką. Jem mało i rzadko - to też jest problem. Jak zacznę ćwiczyć przyśpieszę metabolizm, będę bardziej głodna więc będę jeść więcej ( w sumie to muszę bo opadnę z sił, jedząc mało, pracując fizycznie i ćwicząc ). Poza tym ta energia - teraz gdyby nie szkoła dziecka i moja praca nie wstawałabym z łóżka :-M]

Byłam na Dukanie ale z powrotem wszystko wróciło bo nie da się cały czas stosować tej diety, jest po prostu nudna.

Przeszłam też przez etap intensywnych ćwiczeń ale bez zmiany nawyków żywieniowych można sobie pomarzyć o jakichkolwiek wynikach...Dlatego tym razem biorę się za siebie poważnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nadzia86

Post #9 Ocena: 0

2013-04-27 22:14:59 (11 lat temu)

nadzia86

Posty: n/a

Konto usunięte

Titanium powodzenia :)

eh wiem jak to przy dziecach sie cwiczy.

Super dziewczyny ,ze jest ten temat :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kroliczek432

Post #10 Ocena: 0

2013-04-27 22:42:07 (11 lat temu)

kroliczek432

Posty: 1654

Mężczyzna

Z nami od: 05-07-2009

Skąd: manchester

Ja dolaczylam Chodakowska w poniedzialek do mojego codziennego biegania.
Powinnam byc zaprawiona po kilkumiesiecznym bieganiu a jednak baba narobila mi zakwasow, ze szok ; )
Jestem zadowolona z efektow, tym bardziej, ze widoczne po kilku dniach.A brzuch boliii x

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Strona 1 z 98 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 96 | 97 | 98 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,